wma u mp3, kojim programom?

tacno... to se desava zato sto si za prebacivanje u wma koristio Windows Media Player...

mislim da se ta zastita VEOMA tesko skida...

ako nemas bas mnogo pesama, i ako ti bas mnogo znace, onda:
- pusti wma na svom kompu (u WinAmpu ili whatever)
- ukljuci CDex da snima tu muziku u mp3...

ovo resenje nije sjajno, ali je solidno...
 
lili72:
ako .wma snimim na CD i pustim na drugi comp, nece da radi
Ocigledno nesto nisi dobro uradila prilikom prebacivanja,...za pitanje u naslovu mozes koristiti Audiograbber 1.83.Dobar program a uz to i dzabe,imas i opciju da skines podrsku na srpskom.http://www.audiograbber.com-us.net/download.html
Skini i encoder sa http://mitiok.free.fr/ i unzipuj ga u isti folder gde je Audigrabber smesten.Za srpski jezik ista pravila 1.http://www.audiograbber.com-us.net/Serbian.lng
ili 2.http://www.audiograbber.com-us.net/Serbian2.lng
 
Ma Audiograbber je golo gov*no. SF7, CDex so dobri programi, a meni je najbolji dBpowerAMP
Sto se tice Media Player-a to mozes srediti na sledeci nacin
1. Tools
2. Options
3. Odaberi jezicak Rip Music (u verziji 10.0) ili Copy Music (u starijim verzijama)
4. Na prozorcetu koji se pojavi odstikliraj opciju 'Copy Protected music'.

Tako neces imati problema za pesmama, a za pesme koje ne mozes da pustis moras nabaviti licencu tako sto ces se nakaciti na net, pokusati da pustis pesmu i stranica ce ti se sama otvoriti (ovo je najbolje da radis sa IE-om).
 
lili72:
odmah cu probati da skinem audiograber
Audiogreber nije džabe, dobijaš "napali masu" verziju, koja može da nareže pola od pesama sa diska, zapravo da ih ubaci u komp., pošto ga ja za rezanje nisam ni koristila. To traje čitavu večnost, a da ne pominjem komplikacije oko imenovanja tih pesama...
Nakon što narežeš POLA pesama njihov redosled se IZMEŠA (moraš izlaziti i ulaziti u greber ponovo da bi to postigla) i on obeleži opet POLA pesama... I to ide u večnost... To je, dakle, "džabe" verzija, t. j. za pravi greber moraš izdvojiti oko 20$, mislim. I onda je shit, jer je suviše spor.
Ne znam zašto niko nije pomenuo NERO, vrlo SVEOBUHVATAN i brz program...
 
Lexa:
lili72:
odmah cu probati da skinem audiograber
Audiogreber nije džabe, dobijaš "napali masu" verziju, koja može da nareže pola od pesama sa diska, zapravo da ih ubaci u komp., pošto ga ja za rezanje nisam ni koristila. To traje čitavu večnost, a da ne pominjem komplikacije oko imenovanja tih pesama...
Nakon što narežeš POLA pesama njihov redosled se IZMEŠA (moraš izlaziti i ulaziti u greber ponovo da bi to postigla) i on obeleži opet POLA pesama... I to ide u večnost... To je, dakle, "džabe" verzija, t. j. za pravi greber moraš izdvojiti oko 20$, mislim. I onda je *, jer je suviše spor.
Ne znam zašto niko nije pomenuo NERO, vrlo SVEOBUHVATAN i brz program...
Ne znam kako to mislis "izmesa",nisam nikada imao problema sa tim a sto se tice brzine mislim da ona zavisi i od kompa a ne samo programa zar ne?A Nero,...hm pa on je malo skuplji od 20$ zar ne? :lol: :D
 
Lexa:
lili72:
odmah cu probati da skinem audiograber
Audiogreber nije džabe, dobijaš "napali masu" verziju, koja može da nareže pola od pesama sa diska, zapravo da ih ubaci u komp., pošto ga ja za rezanje nisam ni koristila. To traje čitavu večnost, a da ne pominjem komplikacije oko imenovanja tih pesama...
Nakon što narežeš POLA pesama njihov redosled se IZMEŠA (moraš izlaziti i ulaziti u greber ponovo da bi to postigla) i on obeleži opet POLA pesama... I to ide u večnost... To je, dakle, "džabe" verzija, t. j. za pravi greber moraš izdvojiti oko 20$, mislim. I onda je *, jer je suviše spor.
Ne znam zašto niko nije pomenuo NERO, vrlo SVEOBUHVATAN i brz program...

Audiograbber od verzije 1.83 tj.aktuelne verzije je besplatan, dakle imas full pristup.
 
Formatirala sam c disk, a muzika u wma formatu mi je ostala na D, Nakon instalacije novog os, kad probam da otvorim stare wma datoteke, nece da svira.
To je bio glavni problem koji me je naterao da vas gnjavim. SF& resava problem pesama koje sam kopirala na novom OS-u, ali stare ni on neotvara.
 
Gizmo:
Lexa:
lili72:
odmah cu probati da skinem audiograber
Audiogreber nije džabe, dobijaš "napali masu" verziju, koja može da nareže pola od pesama sa diska, zapravo da ih ubaci u komp., pošto ga ja za rezanje nisam ni koristila. To traje čitavu večnost, a da ne pominjem komplikacije oko imenovanja tih pesama...
Nakon što narežeš POLA pesama njihov redosled se IZMEŠA (moraš izlaziti i ulaziti u greber ponovo da bi to postigla) i on obeleži opet POLA pesama... I to ide u večnost... To je, dakle, "džabe" verzija, t. j. za pravi greber moraš izdvojiti oko 20$, mislim. I onda je *, jer je suviše spor.
Ne znam zašto niko nije pomenuo NERO, vrlo SVEOBUHVATAN i brz program...
Ne znam kako to mislis "izmesa",nisam nikada imao problema sa tim a sto se tice brzine mislim da ona zavisi i od kompa a ne samo programa zar ne?A Nero,...hm pa on je malo skuplji od 20$ zar ne? :lol: :D
Pa, ako je moj komp spor, kako je spor samo sa greberom?
Pričala sam o besplatnoj verziji. Ako se sada pojavilo nešto kompletno, nisam znala, ovo što sam imala je moralo da se izmeša kako bi se program opredelio za druge pesme (ako mi slučajno padne na pamet da ubacim svih 20-ak :roll: ), a ne za prvu polovinu.
Sam je birao pesme, po svom izboru, i uvek polovinu. Možete li da zamislite maltretiranje...
Startujem greber, on odabere 10 od 20, snimim 10 (i to jedva), ponovo ga startujem, on odabere 10 od 20 (u koje, svakako, spadaju i one koje sam već kopirala), ubacim 2-3 move i tako u krug... :evil:
Puna verzija ja verovatno normalna jedna stvar, ali i dalje ima boljih...
 
neverovatno...

@ VoxMan: pa, pobogu, jesi li pogledao HELP CDex-a??? Uzas :evil:

imenovanje pesama? prosto - imas dve opcije:
- laksa: nakacis se na Net i CDex skine imena
- teza: sam ih uneses, ako je audio Cd radjen u "domacoj radinosti" :)
 
Lexa:
Jeste, ako postoje informacije na disku. Ali pesme uglavnom nisu imenovane, pa moraš sam to da radiš, i imaju tu još neke zezancije, oko imenovanja, mrzi me da objašnjavam. 8)
Joj, molim te... :roll:
Aj i ti ZoNi...Bar ti nemoj da si smeshan...Uopste nije vazno da li je disk rezan, da li je original, da li je audio ili mp3 format, dal` je ovo dal` je ono...da bi se izvrshila operacija imenovanja fileova automatskim putem tj konekcijom na CDDB...
 
Agent Orange:
Aj i ti ZoNi...Bar ti nemoj da si smeshan...Uopste nije vazno da li je disk rezan, da li je original, da li je audio ili mp3 format, dal` je ovo dal` je ono...da bi se izvrshila operacija imenovanja fileova automatskim putem tj konekcijom na CDDB...
ehej, narandzasti :wink:

nisi me razumeo: mislio sam na potpuno "domacu" kompilaciju (dakle, kad snimim ja neke pesme sa raznih strana... razumes: potpuno mesano - uzmem 10 CDova i sa svakog od njih ubacim jednu pesmu!)... e, to NEMA na CDDBu, ali, srecom, takvi "mixovi" su retkost!
 

Back
Top