Siemens CF62
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Siemens CF62

Zainteresovan član Don Tadic (avatar)
    Učlanjen
    11.10.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano Siemens CF62

Ima li neko ovaj telefon? Ako ima može li mi reći vredi li para? Ipak, to je Siemens, a oni se nisu nešto proslavili sa telefonima na preklop...

ako ima neko šta da kaže, molio bih vas

Aktivan član nid (avatar)
    Učlanjen
    25.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Imao sam taj telefon i nije nesto posebno.
    Meni se licno nije svidjao pa sam ga zato promenio.
    Sto se tice meni-a on je standardni siemens-ov.
    Za te pare mozes da kupis mnogo lepsi i blolji siemens ili nokiu.
    recimo Nokia 6100,7210 ili Siemens C65,CX65,M55,CX70...
    (CX65 i CX70 su nesto skuplji ali po dizajnu nemogu da se porede sa CF62)

Učlanjen
    11.10.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Kupio sam telefon pre dve nedelje. Ok je, svidja mi se, samo imam zamerke na bateriju, koja nategnuto traje tri dana sa gasenjem nocu. Druga zamerka je konto softvera, koji je s' vremena na vreme toliko spor, da cak ume i da se zaglavi na nekim operacijama. Osim toga, ne svidja mi se sto ne mogu da podesim da ne zvoni telefon samo na odredjeni unos, a ne na celu grupu. Osim toga, ima puno pozitivnih strana.

Ipak, hvala na odgovoru

Ističe se Milojko Vasic (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

Citat Original postavio Don Tadic
    Kupio sam telefon pre dve nedelje. Ok je, svidja mi se, samo imam zamerke na bateriju, koja nategnuto traje tri dana sa gasenjem nocu. Druga zamerka je konto softvera, koji je s' vremena na vreme toliko spor, da cak ume i da se zaglavi na nekim operacijama. Osim toga, ne svidja mi se sto ne mogu da podesim da ne zvoni telefon samo na odredjeni unos, a ne na celu grupu. Osim toga, ima puno pozitivnih strana.
    Ipak, hvala na odgovoru
    Uvek baterija u pocetku traje jako malo. Ne zbog nje, nego zbog nas. Jer kad je nov fontele, onda mu ne damo mira, nego po ceo dan nešto čeprkamo po menijima. Trajaće ti baterija bar 5 dana, uz neko nromalno koričćenje.

Softver je Simens, standardni, najstandardniji. Serija 55. To su telefoni M55, C60, MC60, CF62 i slični. Java je na toj seriji neverovatno spora, zvono se podešava yza grupu i td. Ali, sve u svemu ne može se reći da je softver baš loš. Ima i svoje vrline.

Učlanjen
    11.10.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Citat Original postavio Milojko Vasic
    Citat Original postavio Don Tadic
    Ipak, hvala na odgovoru
    Uvek baterija u pocetku traje jako malo. Ne zbog nje, nego zbog nas. Jer kad je nov fontele, onda mu ne damo mira, nego po ceo dan nešto čeprkamo po menijima. Trajaće ti baterija bar 5 dana, uz neko nromalno koričćenje.

Softver je Simens, standardni, najstandardniji. Serija 55. To su telefoni M55, C60, MC60, CF62 i slični. Java je na toj seriji neverovatno spora, zvono se podešava yza grupu i td. Ali, sve u svemu ne može se reći da je softver baš loš. Ima i svoje vrline.
    samo mi nije jasno koje su to prednosti saljim se malo, ali posto sam se sa nokije prebacio na siemens, to mi je malo problem... jedna je nokija . Dopada mi se kod telefona sto moze da podesi hotkeys za funkcije, a ne samo za brojeve telefona. to je ok... a imao sam pre neki dan razgovor od 40 minuta, a baterija se nije ni makla. Izgleda da si u pravu, da je sve do drndanja

Aktivan član nid (avatar)
    Učlanjen
    25.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Ljudi imam SIMENS-a CX70 i ne moze da mi izdrzi baterija ni dan zato sto ga non-stop cackam,slikam sa njim prosto receno ne dam mu mira.Kupio sam ga pre neki dan i mnogo je bolji od CF62
    salim se naravno i CF62 je ok ali......

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •