Бисери жутог смријечанског „svetionicara”

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
34.549
Pozajmljeno sa drugog foruma. :D

Са странице „демократске странке” o сајму књига.

„ boris tadic је за сајам књига рекао да, од како га је као дечак први пут посетио, увек има исти утисак да се налази у шуми књига и да у том мноштву никада не може да артикулише било какав јасан утисак.”

„ На питање шта тренутно чита, boris tadic је рекао да чита стално и то више књига у исто време. ”

„ Запитан како онда одлучи шта да купи, председник је одговорио: ”Мисаоним инстинктом. Идем, спустим руку, па где се заустави и где је најтоплије. Веровали или не, морам да пипнем књигу„, додао је он. ”

„Ми јесмо народ који купује књиге, али не читамо много”.

Са странице дс о земљотресу

„Председник Србије boris tadic најавио је да ће држава у најскорије време помоћи обнову објеката оштећених у синоћњем земљотресу који је погодио ширу околину Краљева.

i onda

”tadic је рекао да ће урадити све што је у надлежности председника, да ће подстицати Владу да обави свој део посла, како се не би догодило да се поново, као у неким ранијим случајевима елементарних непогода, дају само обећања, а да изостану резултати„

* ко је Влада који ће бити потстицан?.(прим. аут.)

” Према његовим речима, сада се мора организовати изградња кућа које је могуће поправити. „

Са странице дс О Вуковару

”Давно сам одлучио да посетим Вуковар, али сам увек сматрао да одлазак тамо не треба везивати уз службену посету. Долазак у Вуковар део је моје људске и политичке филозофије да се треба поклонити невиним жртвама рата који је погодио подручје бивше Југославије(Братунац , РТС ,РСК... прим.аут) , да треба затворити ту тешку страницу наших односа у 20. веку и окренути се 21. веку„, рекао је Тадић.

”Тадић је испричао и да је као младић, 1981. године, желео да буде светионичар на Јадрану, па се јавио на конкурс у Сплиту, али су му рекли да би за „тај посао радије узели некога ко има везе с механиком, него дипломираног психолога”.
 
files.php

slika-Boris-Tadic-covek-sa-hiljadu-lica-knjiga-881354x640.jpg
 
Кад је Тадић постао председник, често се писало либерално о њему.
Кад су питали његовог оца Љубу шта мисли о томе што му је син председник, рекао је да то није озбиљан писао, јер шта ће он да ради, чиме да се бави и издржава кад једног дана не буде председник.
Отац га много боље познаје него ми.
Пре неки дан било да је хтео да буде светионичар на неком хрватском острву..паметном доста.
 
Човек са 1000 лица...Вук длаку мења,али ћуд не.

Kao i opozicioni politikanti :whistling:
Posteni Kostunica je bio na vlasti sa DS, G17 i SPS...
Neverni Toma se okrece kao vetrokaz...
A Seselj je prosto pobegao (a mogao je jos 1997me da sa SPO napravi vladu i smeni Milosevica sa vlasti... 5. oktobra ne bi ni bilo... razmislite o tome)
 
ha
i ja sam slusala njegovog oca davno...cale mu je radikal..bar je tako zvucao...rekao je da je njegov sin previse labav i popustljiv za njegov ukus:lol:


pa i za nash:lol:

Covek starog kova... nije navikao na mekano postupanje, a ni mnogi jos nisu. Mi u stvari placemo i sa setom se secamo diktature. Nije nam bitno kakva je, levicarska, desnicarska... mogu i marsovci da dodju - ali kada vlada cvrsta ruka svi nekako nadju svoje mesto i rade svoj posao.
 
Pozajmljeno sa drugog foruma. :D

Са странице „демократске странке” o сајму књига.

„ boris tadic је за сајам књига рекао да, од како га је као дечак први пут посетио, увек има исти утисак да се налази у шуми књига и да у том мноштву никада не може да артикулише било какав јасан утисак.”

„ На питање шта тренутно чита, boris tadic је рекао да чита стално и то више књига у исто време. ”

„ Запитан како онда одлучи шта да купи, председник је одговорио: ”Мисаоним инстинктом. Идем, спустим руку, па где се заустави и где је најтоплије. Веровали или не, морам да пипнем књигу„, додао је он. ”

„Ми јесмо народ који купује књиге, али не читамо много”.

Са странице дс о земљотресу

„Председник Србије boris tadic најавио је да ће држава у најскорије време помоћи обнову објеката оштећених у синоћњем земљотресу који је погодио ширу околину Краљева.

i onda

”tadic је рекао да ће урадити све што је у надлежности председника, да ће подстицати Владу да обави свој део посла, како се не би догодило да се поново, као у неким ранијим случајевима елементарних непогода, дају само обећања, а да изостану резултати„

* ко је Влада који ће бити потстицан?.(прим. аут.)

” Према његовим речима, сада се мора организовати изградња кућа које је могуће поправити. „

Са странице дс О Вуковару

”Давно сам одлучио да посетим Вуковар, али сам увек сматрао да одлазак тамо не треба везивати уз службену посету. Долазак у Вуковар део је моје људске и политичке филозофије да се треба поклонити невиним жртвама рата који је погодио подручје бивше Југославије(Братунац , РТС ,РСК... прим.аут) , да треба затворити ту тешку страницу наших односа у 20. веку и окренути се 21. веку„, рекао је Тадић.

”Тадић је испричао и да је као младић, 1981. године, желео да буде светионичар на Јадрану, па се јавио на конкурс у Сплиту, али су му рекли да би за „тај посао радије узели некога ко има везе с механиком, него дипломираног психолога”.

ovom coveku je potrebna ozbiljna pomoc
 
Covek starog kova... nije navikao na mekano postupanje, a ni mnogi jos nisu. Mi u stvari placemo i sa setom se secamo diktature. Nije nam bitno kakva je, levicarska, desnicarska... mogu i marsovci da dodju - ali kada vlada cvrsta ruka svi nekako nadju svoje mesto i rade svoj posao.

gossca nije u to "mi"...da se podvuce, izdvoji i ogradi:hvala:

mekano postupanje?:eek:
to neki "upakovani" izraz za ovo poltronstvo sto gledamo?:lol:
 
Srednji put je najbolji put...a to je bio i ostao gospodin V.Kostunica:manikir:
ali pricati to nekome u Srbiji je...huh..uzalud vam trud sviraci...

http://www.rts.rs/upload/storyBoxImageData/2010/09/14/6215268/kostunica-2.jpg

A u cemu se ogleda taj put? U odbijanju svega sto ti se ne svidja ili u mirnom prihvatanju i dogovoru svega, pa i onoga sto ti se ne svidja?
Tesko je ne primetiti da je nasa vojna neutralnost (2007.) izglasana samo da ne bi usli u Nato. A navedeni nas je 2006. uveo u Natov program Partnerstvo za mir :whistling:
 
A u cemu se ogleda taj put? U odbijanju svega sto ti se ne svidja ili u mirnom prihvatanju i dogovoru svega, pa i onoga sto ti se ne svidja?
Tesko je ne primetiti da je nasa vojna neutralnost (2007.) izglasana samo da ne bi usli u Nato. A navedeni nas je 2006. uveo u Natov program Partnerstvo za mir :whistling:

u religijskom ili u politickom smislu?
u politickom je to svakako sredina izmedju poltronstva koje vi ovde krstite kao "tolerancija"....i diktature....:sije:

ma, Tadic je sjajan..lutka lepa:mrgreen::lol:
vazno da njemu i njegovim potezima mane nema
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top