Rak-Skorpija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa evo i ja sam rak-skorpija.Negde sam citala da ova kombinacija moze biti zaista dobra ako se pronadje ravnoteza izmedju rakove osetljivosti,povucenosti i skorpijine zelje da vlada,osvaja.Isto,tako pise da je takva osoba okrenuta ka unutrasnjosti sopstvene duse i da neprekidno ispituje njene lavirinte.Osoba sa jako velikom intuicijom,pronicljivoscu,koja se lako pokrece za nekim romanticnim osecanjem,ali zna i da se zaustavi ako tim osecanjima tu nije mesto.Za okolinu deluju tajanstveno i lako za komunikaciju,ali se vrlo brzo ispod te povrsine otkriva jedna uzburkana i nemirna dusa itd.Uglavnom bilo je to sto sam citala dosta opsirno i bar za mene uglavnom tacno.
 
I ja sam rak/skorpija i me zanima gdje si citala o tome, pa te molim da mi napises sajt.Citala sam da se sa osobom koja je rak/skorpija ne moze postici nikakav kompromis.Ovo je takodje najpovoljniji tip raka.Borbenost i strastvenost je nova osobina koju je rak dobio od skorpije.Borba za opste dobro je cest vodic ovih tipova ljudi.To je sve sto znam o ovome.
 
kristinaa:
I ja sam rak/skorpija i me zanima gdje si citala o tome, pa te molim da mi napises sajt.Citala sam da se sa osobom koja je rak/skorpija ne moze postici nikakav kompromis.Ovo je takodje najpovoljniji tip raka.Borbenost i strastvenost je nova osobina koju je rak dobio od skorpije.Borba za opste dobro je cest vodic ovih tipova ljudi.To je sve sto znam o ovome.
Astro-art.net forum(astro obdaniste)tamo na nekoj temi o podznacima ces vec to naci,a ima i jos dosta zanimljivih stvarcica:)
 
Tema je postavljena davno, ali verujem da ce te zanimati.
Rak-Skorpija ima puno uspeha u skolovanju.

Ne bih bas rekla lenji ( Rak ) su a u adolescenskom dobu ih vise privlaci ulica nego skola ( Skorpija ). I samo razmisljaju kako ce sto brze i lakse doci do para. Cesto upadaju u neprilike u tom dobu ako roditelji ne uspeju da ih iskomtrolisu dobro. Ali za sve je ipak potrebna karta da bi potvrdila ili odbacila ove kostatacije ovako je malo napamet.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top