KUD IDIJOTI

helena_LP-freak

Zainteresovan član
Poruka
293
Pa shta mislite o njima??? Ja ih nista posebno ne slusam, dakle skoro da ih uopste ne slusam... ali su gostovali u Kotoru sinoc i na koncertu je bila uzasna guzva, a onda je jedan decko uzeo i zapalio neku baklju, koja je explodirala... Taj decko je poginuo, a dvojica do njega su zadobili teze povrede... jednom je otkinuta ruka a drugom probijena bubna opna... Uzasno, je l' da... Nego, ovde komentarisite grupu a ne to sto se desilo... a mozete i to sto se desilo... svejedno... pisite... PoZzZ
 
Jedan od mojih omiljenih domacih(dobro,hrvatskih :roll: )bendova... :D
Obozavam ih!njih i patku sam prvo pocela da slusham shto se domacjeg punka tiche....
a neprevazidjena pesma-Djevojka...
Onda-B.S.N.S.K.,baj baj bejbe( :cry: ),Mir no alternativ,Kill the poor iliti sirotinja uvek najebe,pa Bandierra Rossa,Blitzkrieg boys,Glupost je neunistiva,United,Blistavost....i Dobro jutro :)

ma genijalni su :D
 
a sto se tice dogadjaja-* uvek ima debila koji naprave *... :cry: :cry: i onda cje posle da pricaju kako su pankeri divljaci.. :cry: pa imaju razloga,definitivno :x
zao mi je sto se to bas na njihovoj svirci desilo :(
 
CobRa-SiC-:
Pa jel taj bacio atomku? :shock: Baš bezveze čovek izgubio život a onaj ruku.
ma ne, nego u to vrijeme bio je u kotorskoj luci jedan ogroman brod-biblioteka, DOULOS, i ovaj sto je poginuo ukrao izgleda onu raketu kojom brod obavjestava ostale gdje se nalazi kada je nevrijeme... a za tu raketu iam neka specijalna masina za izbacivanje... ali ovaj to nije znao... nego je zapalio rucno... glupirao se i eto... bzvz...
 
Ja to nemam. . . Jer kad sam slusao u pocetku imao sam samo kasetu "Cijena Ponosa", a kasnije sam slusao na mp3 pa nikad nisma ni obracao paznju na albume vec uzmem pa pustim. . . Ali sve mi je dobro :D
 
Bandiera Rossa


Avanti o popolo alla riscossa!
Bandiera rossa, bandiera rossa!
Avanti o popolo alla riscossa!
Bandiera rossa trionfera
Bandiera rossa la trionfera
Bandiera rossa la trionfera
Bandiera rossa la trionfera
Evviva il communismo e la liberta!
Avanti o popolo, e guinta l'ora!
Chi non lavora, chi non lavora.
Avanti o popolo, e guinte l'ora!
Chi non lavora non mangera!
Chi non lavora non mangera!
Chi non lavora non mangera!
Chi non lavora non mangera!
Evviva il communismo e la liberta!
O proletaria, gloriosa schiera,
Dispiega al sole rossa bandiera!
Lavoratori, alla riscossa!
Bandiera rossa trionfera!
Bandiera rossa la trionfera
Bandiera rossa la trionfera
Bandiera rossa la trionfera
Evviva il communismo e la liberta!
 
ja nisam ish'o nisam nashao nikakve pankere za taj poduhvat. :P

e a stvarno kad sam vid'o da cje da ih trpaju u "gradilishte".... :roll: pa to je premalo i za tribjut bendove, a kamoli za Idijote.
 

Back
Top