Kako reklamirati sajt?

  • Začetnik teme Avanger_BL
  • Datum pokretanja
To sto nameravas - da se reklamiras na mail adresama nepoznatih ljudi, to se zove SPAM ili BULK mail.

U svet je veoma kaznjivo i ako nisi pravi majstor u tome, krajnje posledice su da ti biva ukinut mail sa koga si spamovao, da server gde ti je site hostovan dodje na crnu listu kod vecine internet providera (pa nijednom od svojih korisnika jednostavno ne daju pristup), da te Search Engine-i izbace sa svojih lista (sto je u stvari, po meni, jedina bitna stvar kad hoces da ti sajt zazivi).

Ne znam gde si hostovao site, ali moj drugar http://www.aslcom.net nudi ubedljivo najbolji i najjevtinij i hosting, sa serverima koji su u Chicagu (pa se sitevi mnogo brze vide za klijente u inostranstvu, za razliku od domacih hostera koji zavise od brzine ovdasnjeg ptt-a).
Kod njega ti je AUTOMATSKA PRIJAVA NA 10-AK SEARCH ENGINE-A BESPLATNA (tj. ulazi u cenu od 1200 din za godinu dana osnovnog hostinga), a imas control panel (sto mislim da niko ne nudi u YU) gde lepo mozes da nadgledas milion stvari u vezi svog sitea (od posecenosti pa na dalje...)

************

U svakom slucaju, ako zelis da maltretiras ljuda direktno na mail, surfuj za SPAM i BULK MAIL, i (uz malo truda) doci ces do rusa koji imaju krekove za alate koji to rade (skidaju 10-20 hilj. mailova sa neta, pa salju na njih sta god hoces.

Ja sam i dalje za FAIR play, posto je samo prijavljivanje na search-engine nauka za sebe (niko ti ne garantuje da ce tvoja prijava biti prihvacena i KADA, a kamoli na kom ces mestu na listi rezultata biti ako neko trazi, npr WEB DESIGN - ako si 185.-i od 28.000.000 to je statisticki super, ali otprilike znaci da ce kod googla oko 90 STRANICA sa linkovima na razne siteve biti PRE TEBE).
Preostaje ti (po mojoj filozofiji) samo da se MNOGO isurfujes po pitanju SEARCH ENGINE ADMITION i META KEYWORD tag-a, pa da krenes polako...
 
A ti Bozo ako si neka mustra :) onda lepo upozori (ili izbrisi) ovog sto bi da SPAMuje.
Elem SPAM osim sto je radnja koja je krajnje kontraproduktivana na duzi rok to je i PROTIVZAKONITA i kaznjava se pocev od provajdera pa do lisica na rukama sto je najnovija tendecija i Evropskog i Ameriskog zakonodavstva.
I nije da sam protiv tako i treba da bude ...
A takodje ako Krstarica slovi za ozbiljan sajt svakako ima interesa da se bori protiv SPAM-a svim silama. Ili mozda ovo o ozbiljnosti gresim ??
 
Avanger_BL:
Trebaju mi informacije o tome kako da besplatno reklamiram sajt na internetu.

A i nisi se pravilno izrazio.Pravilno bi bilo reci:
" Trebaju mi informacije o tome kako da zagusujem internet, maltretiram ljude i kradem im internet vreme koje su skupo platili tako sto cu im slati gluposti koje niti zele niti ih interesuju"

lezgubeaux:
, a imas control panel (sto mislim da niko ne nudi u YU)
Lose mislis :)
 
peramica:
A ti Bozo ako si neka mustra :) onda lepo upozori (ili izbrisi) ovog sto bi da SPAMuje.
Elem SPAM osim sto je radnja koja je krajnje kontraproduktivana na duzi rok to je i PROTIVZAKONITA i kaznjava se pocev od provajdera pa do lisica na rukama sto je najnovija tendecija i Evropskog i Ameriskog zakonodavstva.
I nije da sam protiv tako i treba da bude ...
A takodje ako Krstarica slovi za ozbiljan sajt svakako ima interesa da se bori protiv SPAM-a svim silama. Ili mozda ovo o ozbiljnosti gresim ??

Samo nemoj biti nervozan... Naravno da se treba boriti protiv SPAM-a, ali treba pricati o njemu i treba ljudi za znaju sta je to...
 

Back
Top