ZNA LI NEKO SPACEGIRL???

Gost
Svaka informacija je dobrodosla. Znaci trebaju mi boraviste (50€), licni podaci (50€), telefoni (50€), skup opstih podataka i neki kraci opis.

Informacije placam. I to dobro. Isplata po preuzimanju podataka. Svi podaci bi mi bili neophodni do 10.12.2004.

Zahvalan.

-11070VLX- aka "HEADHUNTER"
 
Pa znas kako, sudeci da si mi obecana, moracu da se potrudim oko toga da te nadjem. A najlaksi nacin da dodjem do nekih tvojih podataka je uglavnom i najskuplji.

Zasto ne bi bila dobra devojcica i jednostavno se ne prepustis sudbini? Moras da shavtis da sam ja jedina srodna dusa za tebe. Znaci, treba samo da popunis sledece:

1. Ime:
2. Prezime:
3. Mesto/datum rodjenja:
4. Trenutno boraviste:
5. Telefon:
6. Mobilni:
7. Bracno stanje:
8. e-mail:
9. Skolovanje (ne volim glupe devojke):
10. Broj dece:
11. Vozacka dozvola:
12. Odsluzen vojni rok: DA/NE

Mislim da sam bio dovoljno jasan. Kad se budemo videli, nece vise biti potrebe da mi saljes poruke tipa "KissSrce" i sl., nego vec odmah mozemo da pocnemo da praktikujemo ili, kako bih se adekvatnije izrazio, da krenes sa ucenjem iz oblasti u kojima je moje znanje daleko vece u odnosu na tvoje. :)

Da ne zaboravim, posto redovno dobijam postove od devojaka koje su zeljne moje paznje i vremena i posto sam zatrpan slicnim formularima kao sto je gore navedeni, molio bih te da svoj formular naznacis kao "ZAVODNICA" pa da znam o kome je rec. Da ne dodje do neke zabune. :wink:

P.S.-broj dvanaest mozes da zaokruzis.
 
Ih bre, ljudi, pa nisam ja nasilnik. Niste valjda mislili da cu da je bijem?!?!?

Draga Space,

Ma kakav bre ti udarac uzvracas? Do skora si htela da se upoznas sa mnom. Ni to nije bilo dosta nego si krenula sa pricom da zelis da mi cujes glas. To nije bila granica nego si onda ponovo htela da ....!!! :oops:

Uff, pa necemo dalje. Nema smisla da otkrivam one slatke detalje. Neka ljudi malo zamisljaju i razmisljaju. Kako je bilo, kako je trebalo da bude i kako ce biti. :wink:
 

Back
Top