draza i ban

jet_lee

Početnik
Poruka
2
pa malo da vidimo da li imate mishljenje o ovom shto se desilo u zagrebu,misleci na troje bg studenata koji su se slikali sa drazinom slikom na centralnom zg trgu ispred spomenika banu jelacicu :roll: ,licno mislim da su bash cooleri i da su pronikli u zlu srz male balkanske imperije....ali su i zaglavili u buksu,ali to i nije velika cijena... :twisted:
 
zainteresovana:
vecavestica:
sta pricate.
pa cak ni ja nisam sigurna da bih prepoznala ustaskog poglavara na slici.
Ustašku uniformu sigurno bi. Napisala sam "ustaskog časnika" baš zbog uniforme, nisu ni oni sigurno prepoznali Dražu, već bradu i kokardu.
pa mozda i bi ali sumnjam da bih reagovala.
mozda bi ih neko i prijavio policiji ali da bi doslo do neke velike frke nisam bas sigurna
 
Kad su to vec uradili,nisu se trebali izvlaciti kao da nisu znali ko je on,nisu to ucili u skoli,a snimateljka nije vidjela sta slika,ima veliku dioptriju :roll: .Trebali su ostati dosljedni onom sto su uradili,svejedno im je kazna sigurna.Da im je to bas trebali,pa bas i nije.
 
zainteresovana:
Zato što ne umemo da štitimo ono što je naše. :roll:
izvini molim te a zar se to radi tako?
ko je od nasih mudonja reagovao kada je onom kosarkasu zabranjen ulazak u Hrvatsku.
o cemu prica nas ministar spoljnih poslova napolju sem sto pljuje sopstvenu zemlju.
e molim te ne radi se to tako.
 
Veco, ne žesti se bez razloga, jer isto mislimo. Bespotrebnim provokacijama se nikad ništa pozitivno nije postiglo, a ponajmanje u politici. Slažem se da bi naši političari već jednom trebalo da počnu da rade svoj posao. Ali mi smo mnogo lenjog duha dok nas nužda ne pritisne, za razliku od drugih nacija koje su decenijama izgrađivale svoje državne stavove.
 
zainteresovana:
Veco, ne žesti se bez razloga, jer isto mislimo. Bespotrebnim provokacijama se nikad ništa pozitivno nije postiglo, a ponajmanje u politici. Slažem se da bi naši političari već jednom trebalo da počnu da rade svoj posao. Ali mi smo mnogo lenjog duha dok nas nužda ne pritisne, za razliku od drugih nacija koje su decenijama izgrađivale svoje državne stavove.
pa sta jos treba da nam se desi da bi smo se dozvali pameti?
 

Back
Top