PITANJE ZA MUSKARCA

  • Začetnik teme NIJE VAZNO
  • Datum pokretanja
NIJE VAZNO:
OVO JE PITANJE ZA MUSKARCE:
DA LI BI IKAD SMUVALI I ZVALALI DEVOJKU SA KRIVIM ZUBIMA ALI SLATKOG LICA I DOBRE GRADJE???
PS. MOLIM ZA BRZ I ISKTEN ODGOVOR!!! :P
Izvini sto nisam musko,ali moram odmah da ti kazem da(ako zelis pravu vezu)nije uopste bitno kako izgledas!A kad se to kaze,misli se i na zube.Evo ti za primer:moj decko uopste nema lepe zube!A ja sam to otkrila,tek kad smo se smuvali (jer uopste nisam obracala paznju,kako jos mi nije jasno!) a onda mi vise naravno nije ni bilo vazno!
 
Courtney:
NIJE VAZNO:
OVO JE PITANJE ZA MUSKARCE:
DA LI BI IKAD SMUVALI I ZVALALI DEVOJKU SA KRIVIM ZUBIMA ALI SLATKOG LICA I DOBRE GRADJE???
PS. MOLIM ZA BRZ I ISKTEN ODGOVOR!!! :P
Izvini sto nisam musko,ali moram odmah da ti kazem da(ako zelis pravu vezu)nije uopste bitno kako izgledas!A kad se to kaze,misli se i na zube.Evo ti za primer:moj decko uopste nema lepe zube!A ja sam to otkrila,tek kad smo se smuvali (jer uopste nisam obracala paznju,kako jos mi nije jasno!) a onda mi vise naravno nije ni bilo vazno!
Verovatno ne.....na znam.A to da izgled nije bitan nije tačno.On da se tebi nije svideo i da ti se ne sviđa ne bi ni bila sa njim.....što znači da je izgled veoma BITAN ali NE i PRESUDAN!!!!
 
fizio:
Courtney:
NIJE VAZNO:
OVO JE PITANJE ZA MUSKARCE:
DA LI BI IKAD SMUVALI I ZVALALI DEVOJKU SA KRIVIM ZUBIMA ALI SLATKOG LICA I DOBRE GRADJE???
PS. MOLIM ZA BRZ I ISKTEN ODGOVOR!!! :P
Izvini sto nisam musko,ali moram odmah da ti kazem da(ako zelis pravu vezu)nije uopste bitno kako izgledas!A kad se to kaze,misli se i na zube.Evo ti za primer:moj decko uopste nema lepe zube!A ja sam to otkrila,tek kad smo se smuvali (jer uopste nisam obracala paznju,kako jos mi nije jasno!) a onda mi vise naravno nije ni bilo vazno!
Verovatno ne.....na znam.A to da izgled nije bitan nije tačno.On da se tebi nije svideo i da ti se ne sviđa ne bi ni bila sa njim.....što znači da je izgled veoma BITAN ali NE i PRESUDAN!!!!
Izgled je bitan,ali ne u smislu "lep,ruzan",vec ako neko ima u faci nesto sto te privlaci...ne znam ne umem to da objasnim.A on se meni svidja zato sto je duhovit,pametan,nezan,divan (izvinite,ali ja obozavam da pricam o njemu! :oops: ),a verovatno mi se svideo jer sam nekako to i videla u njegovoj faci...A i s vremenom sam stvorila sliku o tome kako moj savrseni decko treba da izgleda,pa kad sam ga videla (onako u Metallica majici i sa kosicom do ramena... :lol: )vise mi nista nije bilo bitno...("Nothing else matters")
 
Sto da ne...moja cura ima malo kriv prednji zub i to meni bas ne smeta puno...a mozda bi mi i smetalo da fizicki ima jos neku lako vidljivu manu ali slatka je...misica je i to mi bas e smeta puno
 
R.S.:
NIJE VAZNO:
OVO JE PITANJE ZA MUSKARCE:
DA LI BI IKAD SMUVALI I ZVALALI DEVOJKU SA KRIVIM ZUBIMA ALI SLATKOG LICA I DOBRE GRADJE???
PS. MOLIM ZA BRZ I ISKTEN ODGOVOR!!! :P
Bi,al zavisi KOLIKO "krivih zuba" i KOLIKO "dobre gradje i slatkog lica"!!
Upravo tako :?
________________________
68.gif
69.gif
gubavci.gif
 
meni se cini da se ti nerviras bas zbog svojih zuba :? cccc mozas da pronadjes nesku lepotu u njima i da se ponosis.evo ja nemam gornje 2-ojke,ocnjaci su mi odmah pored 1-inica a iza ima malo prostora...mozda bi i htela da imam normalne zube al vezala sam se za ove moje vampirske,volem ih i nesto ih ne bi menjala :D
 

Back
Top