AMSTERDAM
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: AMSTERDAM

gost_bg
    Guest

Podrazumevano AMSTERDAM

Trebao bi da putujem u amsterdam uskoro, da li moze neko da mi kaze sta treba obavezno videti, mislim sta ne propustiti, muzeji, clubovi...

Hvala

dbk
    Guest

Podrazumevano

zavisi koliko dana ostajes ali dosta toga nebi trebao da propustis,npr Van Gogh museum,Rijk museum,red light district(sto vjerujen neces,koliko god vremena imao),house Ane Frank,sex museum blizu ulice Dam,i ako imas vremena da odes do nekih sela u blizini tipa edam,valdam,gauda,heineken itd..Uymi neki prospekt vidi sta te najvise zanima,pa to i obidi.Amsterdam je vauuu.
    Lijep provod
    Pozdrav

Obećava
    Učlanjen
    11.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Da, bas sam htela da kazem da sam pre mesec dana i ja dobila savet od DBK ... Hvala, DBK!

Bilo je super! Skroz sam se zaljubila u Amsterdam. Meni je uvek zanimljivije, od turistickih atrakcija, da vidim kako ljudi zive u nekoj zemlji. Putujes preko agencije ili...?

Da, bilo je ranije diskusije o kradji na aerodromu. Skroz je tacno. Obili su mi kofer kada sam letela iz Beograda za Amsterdam.

gost_bg
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio IvanaS
    Da, bas sam htela da kazem da sam pre mesec dana i ja dobila savet od DBK ... Hvala, DBK!

Bilo je super! Skroz sam se zaljubila u Amsterdam. Meni je uvek zanimljivije, od turistickih atrakcija, da vidim kako ljudi zive u nekoj zemlji. Putujes preko agencije ili...?

Da, bilo je ranije diskusije o kradji na aerodromu. Skroz je tacno. Obili su mi kofer kada sam letela iz Beograda za Amsterdam.
    Hvala na informacijama.A da li je pametno da uzimama amsterdam pass card( za to sam cuo na netu)Kao imam besplatni javni prevoz, ulaz u muzeje...Da li se isplati?
    Hvala

Obećava
    Učlanjen
    11.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Koliko kosta Pass i koliko ostajes?

Prevoz nije skup...karta od 6.5€ je za 10-tak voznji u gradu. Samo , nije kao kod nas. Kada se jednom otkuca, karta vazi naredna 2h, tako da se moze prelaziti sa njom i u drugi bus, tramvaj...

gost_bg
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio IvanaS
    Koliko kosta Pass i koliko ostajes?

Prevoz nije skup...karta od 6.5€ je za 10-tak voznji u gradu. Samo , nije kao kod nas. Kada se jednom otkuca, karta vazi naredna 2h, tako da se moze prelaziti sa njom i u drugi bus, tramvaj...
    Pass kosta za 3 dana 50e ali imas besplatan prevoz tramvaj metro... ulaz u muzeje kanal turu popust u nekim restoranima ...

gost_bg
    Guest

Podrazumevano

E da, kakve su cene po pabovima cofišopovima diskotekama. Gde je jeftina klopa

Početnik
    Učlanjen
    24.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

gost_bg, reci mi molim te da li ides preko agencije ili po svojoj reziji?

gost_bg
    Guest

Podrazumevano

preko agencije za novu godinu

Početnik
    Učlanjen
    24.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Jos jedno pitanjce...koja agencija je u pitanju?

gost_bg
    Guest

Podrazumevano

sonic tours

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

aa..ono za 200 evrica... :?

dbk
    Guest

Podrazumevano ?????

Moze mi neko reci gdje ta sonic agencija ili njen broj tel,jer sam cula da za novu imaju i Lisabon.
    Thanks,pozdrav

Slične teme

1. AMSTERDAM
    Autor antici u forumu Evropa
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 20.02.2014., 13:07
  2. Amsterdam u Novembru
    Autor mangatrip u forumu Putovanja
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.10.2006., 18:20
  3. Amsterdam
    Autor I75 u forumu Putovanja