Problem!!!
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Problem!!!

Zainteresovan član Toxic (avatar)
    Učlanjen
    21.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Problem!!!

KAD RADIM BILO STA U WINDOWSU S VREMENA NA VREME IZADJE MI OVA PORUKA:"The instruction at "0x77f578a1" referenced memory at "0x000004f9".The memory could not be "read".I onda ispod stoji:"Click on OK to therminate the program i click on CANCEL to debug the program".
    Ne znam sta je.Kad kliknem OK restartuje se windows explorer a cancel onde se ukopa.
    Koji mu je?
    Molim za pomoc onog ko zna sta je to i kako da ga se resim!!!

Aktivan član Leka (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

@Andreavk

Cini mi se da nije to...

@Toxic

Ako imas XP i ovo je od skoro pocelo da se pojavljuje dok probas da otvoris neki folder, pokrenes dial-up konekciju..itd.

Meni se tako nesto dogodilo nedavno, u pokusajima da dodjem do resenja sve zivo sam probao cak i proveravanje memorije na moguce greske.

Jednostavno posle duzeg rada XP-a, oko godinu dana i jako,jako mnogo insaliranih igara/program/patchceva explorer je poceo da "brljavi".
    Pa je jedino pogodno resenje bilo reinstall, odnosno clean install, nazalost.

I od onda nema vise errora.

Sumnjam da ces naci drugo resenja, ja nisam a dosta sam vremena potrosio.

Poz.

Zainteresovan član Gizmo (avatar)
    Učlanjen
    18.09.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Re: Problem!!!

Citat Original postavio Toxic
    KAD RADIM BILO STA U WINDOWSU S VREMENA NA VREME IZADJE MI OVA PORUKA:"The instruction at "0x77f578a1" referenced memory at "0x000004f9".The memory could not be "read".I onda ispod stoji:"Click on OK to therminate the program i click on CANCEL to debug the program".
    Ne znam sta je.Kad kliknem OK restartuje se windows explorer a cancel onde se ukopa.
    Koji mu je?
    Molim za pomoc onog ko zna sta je to i kako da ga se resim!!!
    Imao sam isti problem,pojavio se nakon instalacije jednog programa.Upozorenje se pojavljivalo samo kada sam gasio sistem.Resio sam ga reinstalisuci taj isti program.

Učlanjen
    21.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Ali ja sam instalirao windows pre dve nedelje.Uzeo sam nov komp.

Učlanjen
    21.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Sad je pocela i neka nova poruka da mi se pojavljuje:"The exception unknown software exception (0xc015000f) occurred in the application at location 0x77f7f727"

Zainteresovan član Gizmo (avatar)
    Učlanjen
    18.09.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Citat Original postavio Toxic
    Ali ja sam instalirao windows pre dve nedelje.Uzeo sam nov komp.
    Pa ako je comp nov valjda ti vazi garancija...Cak i ovi nasi "divljaci" priznaju garanciju na tako kratak vremenski period.

Iskusan codemaker (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Lici mi na problem sa memorijom.
    Ako imas dva memorijska modula, izvadi jedan pa probaj sa drugim. Nakon toga isto to samo sa prvim modulom.
    Ako imas slucajno dva memorisja modula razlicitih proizvodjaca, i tu moze biti problem..

Ako imas samo jedan modul, ponekad pomaze da se modul stavi u neki drugi slot (nikad nisam shvatio zasto to neki puta pomogne, ali video sam da se to desava ne jednom)

Takodje, ako do greske u radu dolazi uvek nakon nekog vremena rada racunara, proveri temperaturu procesora. Mozda cim se upali racunar, radi normalno, dok se procesor ne pregreje, onda pocinje da brljavi..

AKo do greske dolazi uvek kada startujes jedan odredjeni program, deinstalisi taj program, proveri onda rad racunara BEZ da instalises tah program ponovo. Nakon toga, ako nema vise greske, instalisi program ponovo i vidi. Ako se tada greska ponovi, problem je u programu.

AKo nista ne pomogne, sto rece neko, PC pod misku pa vracaj prodavcu, neka ti oni objasne na licu mesta.

Primećen član
    Učlanjen
    13.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Ne diraj ništa nego ga vrati oma u prodavnicu!Ako ga budeš otvarao možeš da izgubiš garanciju.

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

Citat Original postavio codemaker
    Ako imas samo jedan modul, ponekad pomaze da se modul stavi u neki drugi slot (nikad nisam shvatio zasto to neki puta pomogne, ali video sam da se to desava ne jednom)
    Da,da vudu magija je cudo.
    Znate li kako programer popravlja auto kad mu vrisne? Izadje pa udje.
    No, salu na stranu zasiat je cudno kako se na ovakav nacin X puta resavaju svi problemi.

@zokky
    Zavisi od firme, ja kad sam moje cedo nosio na reklamaciju (vrisno CPU), videli su svega i svacega novoa unutra, videli su i da je zaparana stranica od srafcigera i ni rec nisu rekli.

Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Кулиража
    Da,da vudu magija je cudo.
    Znate li kako programer popravlja auto kad mu vrisne? Izadje pa udje.
    No, salu na stranu zasiat je cudno kako se na ovakav nacin X puta resavaju svi problemi.
    Nisam siguran da sam te razumeo. Ako si zeleo biti ironican, uspeo si, ali nisi u pravu. I neopravdano.
    A ako sam te pogresno razumeo, izvini.
    U svakom slucaju, desavalo se da promenom slota memorija radi kako treba. Pogotovo ako se desi problem sa dve memorije razlicitih proizvodjaca. U tome sam imao i licno iskustvo. Naravno, ne znam da objasnim jer nisam inzenjer elektronike, ali je tako bilo.
    Ne radi se tu o vudu magiji, zar nisi nikada imao graficku koja u jednom slotu radi a u drugom nece? Sam Bog zna zasto...
    I ne govorim o svi problemima naravno. Vic poznajem...

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

Citat Original postavio codemaker
    Nisam siguran da sam te razumeo. Ako si zeleo biti ironican, uspeo si, ali nisi u pravu. I neopravdano.
    A ako sam te pogresno razumeo, izvini.
    U svakom slucaju, desavalo se da promenom slota memorija radi kako treba. Pogotovo ako se desi problem sa dve memorije razlicitih proizvodjaca. U tome sam imao i licno iskustvo. Naravno, ne znam da objasnim jer nisam inzenjer elektronike, ali je tako bilo.
    Ne radi se tu o vudu magiji, zar nisi nikada imao graficku koja u jednom slotu radi a u drugom nece? Sam Bog zna zasto...
    I ne govorim o svi problemima naravno. Vic poznajem...
    Ma nisam ironican nego samo onako da pomenem.
    Vidis da sam i sam napisao kako sam imao slucajeva da promenom slota resim problem...zato sam to i krstio vudu magijom (mozda naziv nije adekvatan al' ajde).

Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Onda, izvini sto sam pomislio da je ironija u pitanju.
    I da, kao da se neki puta stvarno radi o vudu magiji

Slične teme

1. Problem sa Flash playerom ili moguci Java problem.
    Autor Psyduck u forumu Internet
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.01.2009., 11:52
  2. problem sa boot-ovima - GRUB4DOS problem
    Autor twix u forumu Unix / Linux Operativni sistemi
    Poslednja poruka: 09.12.2008., 20:53
  3. problem - komp mi radi usporeno - problem
    Autor VisionOfDisorder u forumu Hardver
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 28.07.2005., 01:15
  4. Html problem je resen. Vb problem jos nije resen!
    Autor E537A6 u forumu Programiranje
    Poslednja poruka: 08.02.2005., 22:45
  5. Problem bio,problem resen.
    Autor Leka u forumu Softver
    Poslednja poruka: 11.03.2004., 23:10

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku