Da li se ucenici kresu ponekad sa profanima?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Lord of Chaos:
Xm, ne bi me zacudilo da ima profana koji bi pristali na to....A i devijantnih cura koje bi bile spremne na isto....
e lorditju a ja ko don kihot sa mlinovima na vetar se borim protiv generalizacije... naime pitanje je opšto a ti ga podelio na profe i devijantne curice... pa sad ili u yu žene nisu profesori ili je to opet neka generalizacija... kao kontra utež da vam kažem da je naša profesorica nemačkog baš obožavala "školarce" a i oni nju ,-)
 
S moje mature dva profesora su otisla s dvije ucenice... Doduse, vise im nisu bile ucenice, jelte... :roll:
I uopste me nije iznenadio postupak njih dvojice, jer se po njihovom ponasanju uvijek primjecivalo da bi opalili neku od ucenica... Uostalom, sretala sam jednog od njih i po zurkama... Uvijek je neku curicu vodio za rucicu, dok mu je zena zavrsavala faks u Beogradu... :roll:
E sad, i moja drugarica iz odjeljenja sforcala je bila na maturi na jednog treceg profesora, ali nije imala sanse da ga smota... Iako mladji od druge dvojice, ovaj je imao strogo profesionalan odnos prema djacima...
 
blondi:
Lord of Chaos:
Xm, ne bi me zacudilo da ima profana koji bi pristali na to....A i devijantnih cura koje bi bile spremne na isto....
e lorditju a ja ko don kihot sa mlinovima na vetar se borim protiv generalizacije... naime pitanje je opšto a ti ga podelio na profe i devijantne curice... pa sad ili u yu žene nisu profesori ili je to opet neka generalizacija... kao kontra utež da vam kažem da je naša profesorica nemačkog baš obožavala "školarce" a i oni nju ,-)

Moja greska, imajuci u vidu da je pitanje postavila cura, ja sam se nesvesno ogranicio na profe....
 
Gazdarica:
S moje mature dva profesora su otisla s dvije ucenice... Doduse, vise im nisu bile ucenice, jelte... :roll:
I uopste me nije iznenadio postupak njih dvojice, jer se po njihovom ponasanju uvijek primjecivalo da bi opalili neku od ucenica... Uostalom, sretala sam jednog od njih i po zurkama... Uvijek je neku curicu vodio za rucicu, dok mu je zena zavrsavala faks u Beogradu... :roll:
E sad, i moja drugarica iz odjeljenja sforcala je bila na maturi na jednog treceg profesora, ali nije imala sanse da ga smota... Iako mladji od druge dvojice, ovaj je imao strogo profesionalan odnos prema djacima...

pa dobro ...
mogao je da je opali pruticem po guzi .. :roll: :twisted:
 
Znam za jednu pricu o profesoru fizickog i jednoj ucenici.... bg srednja skola... bili su dovoljno glupi da ih vide u gradu... slikaju telefonom... i tako dalje...

Profa je dobio otkaz... a malena je ostala zapamcena kao vrlo hrabra i glupa...

Slike jos kruze jer je bilo pre malo vise od godinu dana...

A legenda ce ostati vecno... Bas me zanima sta je bilo sa DIFovcem... :)
 
Znam za jednu pricu o profesoru fizickog i jednoj ucenici.... bg srednja skola... bili su dovoljno glupi da ih vide u gradu... slikaju telefonom... i tako dalje...

Profa je dobio otkaz... a malena je ostala zapamcena kao vrlo hrabra i glupa...

Slike jos kruze jer je bilo pre malo vise od godinu dana...

A legenda ce ostati vecno... Bas me zanima sta je bilo sa DIFovcem... :)


Ne kapiram, ko je tu imao interes da ih slika? I kako to da uvek DIF-ovci kreshu...Svaka prica o ebacini djaka i profesora-DIFOVCI...
 
Svaka prica o ebacini djaka i profesora-DIFOVCI...

bash.
i ja to stalno razmisljam.

dok sam bila u srednjoj, nijedna se nije vadala ni sa jednim od profesora.
ili bar niko nije znao za to.

a profesori fizickog su bili fosili.

al' imali smo jednog koji nam je predavao fiziku u cetvrtoj godini.
nije bio lep, ni malcice, nego, nekako...simpaticno smesan, kao neki mish mali, hehe.
nijednoj se nije svidjao, ono, kao muskarac,
ali smo obozavale da se salimo sa njim zato sto je uvek crveneo kao bulka,
sto puta gore nego sto ja umem da se zacrvenim. :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top