Kako sa razgovora preci na sex?

soul search

Početnik
Poruka
17
Kakva su vasa iskustva sa prelazenjem iz faze izlazaka na kafu i pice i price o svemu i svacemu u fazu price o seksu i, naravno, onoga cemu svime tezimo- seksa:)

Kako glatko preci na skakljive teme, bez straha da uvredis partnera? Kako biti "smooth"? Ja sam prilicno smotan po tom pitanju, mada mi ponekad upali pristup sa dozom humora. Doduse, to samo sa nekim devojkama. Ali trenutno izlazim sa jednom dosta suzdrzanom i stidljivom Ruskinjom. Znaci, samo uobicajene price i izlasci u restoran, i imam problem sa nalazenjem pogodnog nacina da predjem na konkretnije stvari.

Dakle, kakva su vasa iskustva i, narocito, dame, objasnite mom muskom mozgu kako vas mozak funkcionise u takvim situacijama.
 
nakon te vechere reci :
1-idemo do mene
2-otpraticu te do kuce
3-imam iznajmljenu sobu

u razgovoru izbaci par poshalica...ali imaj granice, da ne pochne da te konta kao paja-patka...koji se inache nikada nije presvukao...ali o tome drugi put :roll: ...

predlog br. 1....ako samo to kazesh...najnormalnije..ali SAMO TO!...moze da kaze da ima neke obaveze...i sl...shto znachi da ne zeli da ima sex sa tobom...ali samo taj put..onda joj predlozi vreme i mesto sledeceg sastanka...na kraju kog cesh ponovo predloziti neshto od ona 3....da li te zeli mozesh primetiti u njenom pogledu....drzanju..iz njene priche....ne libi se da prichash o sexu...ako si sve do sada igrao naivchinu teshko ce biti da se prebacish na novi mode, temu...ispashcesh kreten...zato polako...kreni izokola ili josh bolje...opushteno i hrabro...direktno ali ne i degutantno...jednostavno "shta tebe u sexu najvishe uzbudjuje"...dok pijesh vino..gledash je preko chashe...pa onda je malo spustish i bacish taj line...ona ce, eventualno, da se oseti satechenom...onda ti isprichash shta tebe uzbudjuje...najnormalnijim tonom...kao da prichash "meteorolozi su za danas najavili kishu...a nema je...hoce li ikada pogoditi..imaju 50% shanse da pogode...a oni vec 3 dana promashuju"...nikada ne koristi (u pochetku) izraze poput "****..'ichka...'ovno...sisa...koristi izraze tipa "penis...vagina...sexualni odnos"......onda se na celu stvar gleda sa jedne nauchne tachke tako da sagovornik ima utisak da se nalazi u sred neke struchne rasprave...kao razgovor odmiche ti pochni da ubacujesh sve vishe sexualnih asocijacija.....na vashe priche i iskustva....uzbudjenje ce garantovano rasti....onda se opet vracash na predlog "kod mene ili kod tebe..?" ili neka treca solucija....ne pominjesh nishta drugo...NIKADA!..ona zna...ti znash...nema priche...i kada stignete do gajbe...i dalje nema priche..o sexu...stvari se jednostavno deshavaju...eto...toliko za sada...
over & out
 
soul search:
Kakva su vasa iskustva sa prelazenjem iz faze izlazaka na kafu i pice i price o svemu i svacemu u fazu price o seksu i, naravno, onoga cemu svime tezimo- seksa:)

Kako glatko preci na skakljive teme, bez straha da uvredis partnera? Kako biti "smooth"? Ja sam prilicno smotan po tom pitanju, mada mi ponekad upali pristup sa dozom humora. Doduse, to samo sa nekim devojkama. Ali trenutno izlazim sa jednom dosta suzdrzanom i stidljivom Ruskinjom. Znaci, samo uobicajene price i izlasci u restoran, i imam problem sa nalazenjem pogodnog nacina da predjem na konkretnije stvari.

Dakle, kakva su vasa iskustva i, narocito, dame, objasnite mom muskom mozgu kako vas mozak funkcionise u takvim situacijama.

sledeci put izadjite uvece, na pice ... posle 3-4 ture prati "body language" i ne pricaj mnogo hehe :)
 
Pa ako si iskren reci joj jel bih mogao ja da se ogrebem za jednu snosku a ako hoces da budes fin pitaj je kako peva na koznom mikrofonu i eto ti recepta!!!
Sta bre kako pa ako ona hoce i ti hoces sta tu ima da se prica, koliko bre ti imas godina, aloooo!!!
:twisted: :twisted:
 
goodday:
daklem neverovatni ste..
na najvulgarnije teme dajete ozbiljne odgovore...a kada chkode trazi da mu se objasni kako da prvi pu skoruje onda mu se savetuje da plati urvu-za-kunje....
pa vi niste 'urve ..ili jeste??
Pa mislim glupost je pitati kada je pravi trenutak da je dotaknem, poljubim, u'vatim....... To samo on zna zato sto je on sa njom, zna kakva je i bla, bla, bla...
E a na ovo poslednje pitanje ce ti najbolje odgovoriti Random! :wink:
 

Back
Top