Kako priznati sve?

  • Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja
I

iluzionista

Gost
Svakome od nas ponekad se desi da moramo da priznamo nesto sto je samo nase... Nesto cega se stidimo, ali nam i prija... Nesto slatko, neduzno, ali ipak ne tako lako srcu... Teret zvani ljubav... Cesto iz straha zaboravimo da nikada necemo saznati da li je ona stvarno neuzvracena... Da li taj neko ipak ponekad, krishom, baci pogled na nas... Znam da je tesko, ali ja kazhem: Priznajte! Pokushajte! Jedino pitanje je: "Kako?" Tu mnogi stanu, uplashe se i zaneme... Pomozite nesrechnim srcima ili neka pomognu vama: recite nam kako priznati... Kako vi to radite?
 
znam kako je to meni neko uradio.
nismo se culi ni videli silne godine a bio je COVEK MOG ZIVOTA.
kada se javio rekao mi je samo jedno:bez obzira sta je bilo i koliko je vremena proslo ti si bila i ostala ZENA MOG ZIVOTA :D
 
divlja-u-srcu:
vecavestica:
znam kako je to meni neko uradio.
nismo se culi ni videli silne godine a bio je COVEK MOG ZIVOTA.
kada se javio rekao mi je samo jedno:bez obzira sta je bilo i koliko je vremena proslo ti si bila i ostala ZENA MOG ZIVOTA :D

Joj, sto je to ROMANTICNO! :D
I sta je bilo onda? Reci nam, reci! :)
e pa nije to bio san
od tada se nismo culi ali nije ni vazno
ja kod kuce imam njegovu kopiju(imamo sina od 20 godina) i to mi je sasvim dovoljno za dalji zivot.
 
lepi,pa i nije bas neko lepo iskustvo.
vidi ovako:
sreli smo se kada smo oboje imali 22 godine u jednoj dalekoj zemlji.rodila se ljubav.nisam ga volela nego obozavala.period zabavljanja,pa razdvojenosti i na kraju smo se vencali u Jugi.
ziveli smo srecno 7 godina a onda su njegovi roditelji(koji su uvek bili protiv)uspeli na jedan veoma perfidan nacin da nas razdvoje.tada sam mislila da cu umreti.3 godine mi je trebalo da dodjem sebi.klinac je tada imao 3.5 godine.
godine su prolazile,ja sam radila,dete je raslo a on se nije niti javljao niti pojavljivao.
javio se prosle godine i rekao ono sto sam napisala .
kada sam ostala sama imala sam 28 a sada 45.
i kada bi morala sve iz pocetka ponovo bi njega volela.
 
vecavestica:
lepi,pa i nije bas neko lepo iskustvo.
vidi ovako:
sreli smo se kada smo oboje imali 22 godine u jednoj dalekoj zemlji.rodila se ljubav.nisam ga volela nego obozavala.period zabavljanja,pa razdvojenosti i na kraju smo se vencali u Jugi.
ziveli smo srecno 7 godina a onda su njegovi roditelji(koji su uvek bili protiv)uspeli na jedan veoma perfidan nacin da nas razdvoje.tada sam mislila da cu umreti.3 godine mi je trebalo da dodjem sebi.klinac je tada imao 3.5 godine.
godine su prolazile,ja sam radila,dete je raslo a on se nije niti javljao niti pojavljivao.
javio se prosle godine i rekao ono sto sam napisala .
kada sam ostala sama imala sam 28 a sada 45.
i kada bi morala sve iz pocetka ponovo bi njega volela.

Izvini. :( Obrisao sam porukicu pre tvog odgovora... Nazalost to se ne deshava tako retko... Moja tetka je imala vrlo slichnu situaciju... :(
 

Back
Top