...
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: ...

Domaćin zoranpetrovic84 (avatar)
    Učlanjen
    25.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano ...

E idem u Bugarsku i verovatno cemo svracati u sofiju,doduse u nedeljujel'radi tamo nesto,ali dobro,jel'ima tamo nesto zanimljivo...mozda nesto jeftino,nesto divlje,nesto je jeftinije nego kod nas?
    poz

Iskusan codemaker (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: ...

Citat Original postavio zoranpetrovic84
    E idem u Bugarsku i verovatno cemo svracati u sofiju,doduse u nedeljujel'radi tamo nesto,ali dobro,jel'ima tamo nesto zanimljivo...mozda nesto jeftino,nesto divlje,nesto je jeftinije nego kod nas?
    poz
    E stvarno, kad ce ljudi da se naviknu na Krstarici da zadaju naslove svojih tema. Vec mi je muka da otvaram teme sa naslovom kao sto je ovaj "...". Pobogu covece, zar nisi imao ni malo snage da smislis nesto bolje od "..."
    Reci ces, "pa zasto otvaras", ali uvek pomislim mozda nekom treba pomoc ili savet, pa ipak otvorim, mada bi najradije ignorisao takve naslove.
    Sledeci puta (mozes ti to), stavi neki naslov, ovako imam utisak da se prosto sprdas sa ljudima.

(Milojko, daj brisi poruke sa naslovom teme poput "...", ako znas za milost )

Zainteresovan član Don Tadic (avatar)
    Učlanjen
    11.10.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Imaju znaš kakve kurave Platiš dve, dobiješ još jednu gratis. I sidu

Zainteresovan član Don Tadic (avatar)
    Učlanjen
    11.10.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Citat Original postavio Don Tadic
    Imaju znaš kakve kurave Platiš dve, dobiješ još jednu gratis. I sidu
    pa zašto onda otvaraš... uostalom kome je potrebna neka hitna pomoć na "Turizam i putovanja"...

Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Don Tadic
    pa zašto onda otvaraš... uostalom kome je potrebna neka hitna pomoć na "Turizam i putovanja"...
    Trebalo bi da postoje neka osnovna pravila ponasanja. I ako ne treba pomoc, mozda savet, informacija.
    Uostalom, sta se zamlacujem ovde, samo napred, sledeca tema se moze zvati "@%#%" na primer... Sto se mene tice takve teme necu ni otvarati vise.
    Dobro?

Učlanjen
    25.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano ...

Slucajno sam stavio "..." u subject,posto uvek stavljam to kao subject...izvinjavam se...a ti si me smorio do jaja,mogao si bar nesto pametno da napises,umesto da lecis svoje komplekse,ako ti je dosadno radi nesto korisno,a ne ubijaj vreme na forumu prevastpitavajuci druge ljude...

Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Slucajno sam stavio "..." u subject,posto uvek stavljam to kao subject...izvinjavam se...a ti si me smorio do jaja,mogao si bar nesto pametno da napises,umesto da lecis svoje komplekse,ako ti je dosadno radi nesto korisno,a ne ubijaj vreme na forumu prevastpitavajuci druge ljude...
    Ajde ne lupetaj. "slucajno"? Pa cemu mislis da sluzi naziv teme? Ili jos to nisi naucio?
    Uostalom, ne ucim te ja lepom ponasanju vec sam tvoj naziv teme doziveo nesto kao kad bi me zaustavio na ulici pa pitao: "Jeli bre ajde brzo mi kazi gde se nalazi ulica NN.." - ni "dobar dan" ni "mogu li da vas pitam". To je ok?
    A otvaram sve teme koje me zanimaju, jer uvek mogu da procitam nesto novo, nesto naucim, a nekome pruzim i savet ili informaciju.
    Sto se kompleksa tice - zadrzi ih za sebe. Oladi malo prijatelju.

Učlanjen
    25.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano ...

Ma jebi se bre,lepo sam ti rekao da sam slucajno stavio tri tackice...pa zar mislis da nije u mom interesu da postavim neki normalan subject??!!?!?I ne smaraj vise,iskuliraj ako ti se ne svijda,i aj'cao...

Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Ma * se bre,lepo sam ti rekao da sam slucajno stavio tri tackice...pa zar mislis da nije u mom interesu da postavim neki normalan subject??!!?!?I ne smaraj vise,iskuliraj ako ti se ne svijda,i aj'cao...
    Pazi na jezik prijatelju, nece ti u zivotu biti lako ako tako nastavis. To samo kazuje o tvojoj kulturi.
    Svaka cast - nemam dalji komentar, da ne smaramo dalje ovde.

Ističe se Milojko Vasic (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Reputaciona moć
    77

Slucajno sam stavio "..." u subject,posto uvek stavljam to kao subject...

E ima nas raznih, stvarno !

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •