GDE da kupim...

Kakva ambalaza?Kartonska,plasticna?Izguglas "halo oglase",ili procitas negde na ovom pdf-u i naci ces sigurno.Ja kartonske kutije,za kg kolaca,plastificirane,sa prozorom na poklopcu kupujem u Umci.Imam negde broj telefona,ako ti treba,napisacu ti.
 
Da li neko od vas zna da mi kaže gde se kod nas nabavlja oprema za poslastičarnice, što krupna (šporeti, stolovi, frižideri i sl.), što sitna (mikseri, termometri, mermerne ploče, šerpe i sl.)? Naravno, ima po oglasima, ali da li postoji neki legalan uvoznik/prodavnica takvih stvari?

Mislim da je ovo mesto gde bih vas to pitala. Ako li nije, uputite me gde da pitam. Vi što otvarate i registrujete radnje za proizvodnju kolača biste mogli da znate takve informacije.
 
Ne znam šta podrazumevaš pod tim "ostale stvari" i " profi špricevi",ali imaju svašta za ukrašavanje torti.Nema špriceva,ali ima kesa i nastavaka za rad sa šlagom,raznoraznog alata za rad sa fondanom,boja,sjajeva,stalaka,ukrasa kojekakvih....

Stvarno ima svega.
 
Ne znam šta podrazumevaš pod tim "ostale stvari" i " profi špricevi",ali imaju svašta za ukrašavanje torti.Nema špriceva,ali ima kesa i nastavaka za rad sa šlagom,raznoraznog alata za rad sa fondanom,boja,sjajeva,stalaka,ukrasa kojekakvih....

Stvarno ima svega.

Kad sam rekla profi spricevi mislila sam na te kese i nastavke za njih.:rumenko:

Izvinjavam se, ne razumem se u te stvari a i ne pitam za sebe.

Imam jos jedno pitanje :rumenko: ako nije problem..

Gde se mogu naci kutije za pakovanje kolaca i torti (kad se kupuje na vece)?
Znam da ima nesto po knjizarama, ali posto ovde ima zena koje se bave pravljenjem i prodajom
kolaca zanima me gde kupuju kutije.
 
Najbolje je potraziti proizvodjaca kartonske ambalaze i kod njih se raspitati.Kod nas u Somboru ima firma "Karton" i oni rade ambalazu za kolace i torte ,izmedju ostalog.Oni recimo prave kartonsku ambalazu za Barvalo.Verujem da u svakom gradu ima proizvodjaca ambalaze!Treba racunati s tim da je kod proizvodjaca uvek jeftinije nego u maloprodajama,a sa njima se uglavnom mozes dogovoriti i o potrebnim dimenzijama.
 
Pozdrav svima. Drago mi je da sam pronasla ovakav forum. Mene zanima sečenje kolača. Da li neko zna gde se moze nabaviti gitara za sečenje kolača? To je ona žičana sprava sa ramovima na kojima su zategnute žice.
Čula sam za uvozne da su skupe i nisu prilagođene našim kolačima ali sam čula da postoji i neka domaća firma koja pravi gitare po porudžbini. Hvala unapred.
 
mogu da ti posaljem njihov mail na p.p. posto ne znam je l' ok javno - da li smem zbog foruma.
ali jeste skupo - za onoga ko se ne bavi profi ovime, 300e je gitara.radne povrsine oko 30x40cm. jeftinije je dosta negu u Euromedii ali opet skupo kazem za nekoga ko pravi kolace u kucnoj radinosti, sem ako nemate posla preko glave :D.
doduse znam koliko se krecu te gitare pa nisam ni ocekivala da bude ispod toga...ali sam ipak pitala za svaki slucaj :D
 
Evo i ja da dam doprinos ovoj temi, tj. ostavljam kontakt coveka od koga kupujem smrznuto voce (maline i visnje). Visnje su pakovanje od 10kg 1130din, maline su oko 2800din. Ima i manja pakovanja pa kome treba evo:

Dragan Kovacevic 064/640-8678

p.s. prodaje i smrznuto povrce
 
Naručila bih neke boje i jestive flomastere preko interneta, ali ne znam gdje. Pošto je za Hrvatsku, ne znam koliki su dodatni troškovi, pa vas molim savjet i link.
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top