GDE da kupim...

Ne znam koji jaci lijepak si mislila upotrebiti, jer ja sam ono univerzalno ljepilo probala nekim drugim povodom za stiropor i pojede ga skroz, tako da ne znams ta upotrebiti, zato sam i mislila da nam Una i Princeska postave slike i da malo sa njima prokomentarisemo kako su one to ljepile
 
Moj muz je napravio kutiju u koju mogu da stanu tri kutije sa tortama i koristimo je do Beograda, zaledimo balon od 6litara vode i stavomo ga u komoru a tortu pored i onda musterija dodje tek u 11h po tortu u sred leta a torta u frizideru!Mislim da je neuporedivo jeftinije da sami napravite kutije samo ih lepite silikonom
 
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
 
kutija stoji upravo kako sam je slikala poklopac se izvlaci na gore i kutije sa tortama se samo unesu ne spustaju se kao kod ovih sto se reklamiraju na fb. Ova pregrada je mobilna i koristimo je kad su nize torte da smanjimo povrsinu koja se hladi a mm kaze da nije kostalo vise od 500din. I ova kutija je pravljena da stane u gepek od Audija znaci svako po svojoj zelji pravi.
 
Muz mi je napravio kutiju od stiropora. Iznenadjena sam efikasnoscu ovog patenta. 30 minuta pre transporta sam stavila 3 flase smrznute vode od po 2 litre. Termometar je pokazivao 22 stepena. Kada smo ubacili tortu unutra posle 30 minuta, na termometru je bilo 18 stepeni. Vozili smo se 30 minuta. Kad smo stigli na odrediste, predala sam musteriji tortu i tada je na termometru bilo 14 stepeni!!!
Kutija je dimenzija 90, 50, 60. Materijal i silikon su nas kostali svega 1300 dinara.
 
Hocete mi, molim Vas, dati broj onog tipa, mislim da je iz BG za tacne one srebrne kartonske.
Mislim da sezove Dejan
Ili ako nekoga drugog preporucujete.
Potrosih i prvih 150 kom. Mozda to nekome i nnije puno ali meni uhuhuuuu.... :ok:
Nemam pojma kako ali odose. Mislila sam da ce mi trajati godinama ;-)
 
Hvala vam puno na pomoci.
Nasla sam neke iz Loznice. Zovu se Pakom ambalaza.
Javila se neka gospoja extra ljubazna!
Ako smem ostavicu u poruci i broj.
One okrugle sa karnerima i presvucena srebrnom folijom og 33cm je 38 din.
a trazila sam i one Maca Div ali se nisam snasla nikako.
Tako da ako neko nesto zna o njima jos dobro bi dosla svaka informacija ;-)

Pozdrav i hvala puno
 
evo ja imam racum za tacne i kutije bez poklopaca posto ovom prilikom poklopci nisu bili potrebni jer ih imam mnogo viska znaci 50 kutija 35x35 jekostalo 2000 din i 50 tacni 35x 35 je 1750 din ukupno 3750 din sto bi bilo 75 din za tacnu i kutiju bez poklopca kod Dejana.kupljeno 10.07.
 

Back
Top