STa mislite o ovome?

Truman

Elita
Poruka
22.709
Pre nekoliko dana u ucionici su mi nestali neki CD-ovi.Istrazujuci sta mi se desilo dosao sam do zakljucka da je to uradio jedan tip koji je sedeo iza mene.Kako sam dosao do tog zakljcuka?Pa tako sto je troje ljudi koji se sa njim najvise druzi meni reklo kako je on to radio i ranije i kako je sam rekao kako su mu ti CD-ovi strava.Kada sam ga verbalno napao branio se,kleo u kevi,ali su mi rekli da je on to radio i ranije.E,sad sta vi mislite o ljudima koji se jako druze sa njim,a pricaju mi lose o njemu?Sta mislite o onim ljudima koji kada su culi sta se desilo(moji drugovi i drugarice) samo su se nasmesili i izvalili neke fore?Onda mi je jedna drugarica u poverenju rekla kako je verovatno u prvoj godini on i njoj maznuo pare,ali nije sigurna
i kako ju je par puta zesce ispaljivao ali nece da se nervira zbog njega i sada je sa njim naizgleda u dobrim odnosima tj. zezaju se iako zna kakav,ali prosto nece da se nervira(a i od kradje pazi na svoje stvari).Onda mi je rekla da u stvari svi znaju kakav je on ali su u dobrim odnosima sa njim.
E sad:licemerstvo,pametan odnos,ili nesto trece?
 
Sta ti u stvari hoces od nas?
34.gif
 
Truman:
DJ_MaRe:
Sta ti u stvari hoces od nas?
34.gif
Ama ne kukam za savet,samo me interesuje recimo vas ili kako biste se vi ponasali...
DJ M nije ti obaveza da odgovoris na svaku postavljenu temu :!:
Nije mi obaveza, ali mi je obaveza da svima bude jasno sta se desava ne temi... a meni nije bilo jasno sta si ti hteo... :wink:

Sta bih ja uradio... eh, ja u tim situacijama prvo bijem pa pitam... ali nemoj to da radis... :wink:
 
Pa ako se oni druze sa njim a znaju kakav je- pa to po meni nije sigurno nije dobar odnos. Mada, mozda je dechko ovako ok a ima mozda poriv da krade. Ne znam, ja nikad ne bi mogla da se druzim sa osobom a da mislim da me je nekda pokrala ili shta vec!
Jel sam pogodila sushtinu??? :)
 
Tinar:
Pa ako se oni druze sa njim a znaju kakav je- pa to po meni nije sigurno nije dobar odnos. Mada, mozda je dechko ovako ok a ima mozda poriv da krade. Ne znam, ja nikad ne bi mogla da se druzim sa osobom a da mislim da me je nekda pokrala ili shta vec!
Jel sam pogodila sushtinu??? :)
Ne bih rekao da je lik kleptoman.A da li je OK to je komplikovana prica.
 
pa mislim da bi morala malo bolje da poznajem osobu da bi rekla sta bi radila...predpostavljam da to nije licemerstvo, vecj samo ok odnos...zasto nekome nabijati na nos nesto za sta mozda on nije ni kriv...time mu verovatno necjesh pomocji...jednostavno pazi na tvoje stvari...
PS
zasto te to drustvo nije ranije upozorilo na takve stvari?
 
Prosle godine na jednom casu fizickog ostavio sam mobilni gde smo stalno ostavljali. Dosla mi je drugarica i rekla da mi jedan lik (iz razreda) nesto cacka po telefonu. Otisao sam tamo on nije bio tamo ali je telefon bio na mestu. Na kraju casa dosao je drugi lik i rekao da mu nema telefona. Digli smo frku u kojoj je ovaj prvi bio glavni. Sutradan odem kod drugarice koja radi u prodavnici mobilnih telefona i pitam je da li je neko doneo telefon bez punjaca i znate sta mi kaze? Kaze jeste doneo jedan decko i kada sam je pitao za ime rekla mi je ime ovog prvog koji je prvo cackao oko mog telefona pa se verovatno predomislio pa uzeo ovaj drugi. Izbacili su ga iz skole i od tada kada ga vidim javim mu se i nista vise od toga. Kad samo pomislim da je hteo (a ne dao mu Bog da je uzeo) da mi uzme telefon dodje mi da ga nalupam. Da se vratim na temu ako si 100% siguran da ti je on uzeo CD-ove onda postavis odnos sa njim samo na moranje. Znaci ne pricas s njim kad ne moras ne vidjas se s njim kad ne moras itd. To je moje misljenje i to bih ja uradio o kome god da se radi.
 
joGooOOD:
Moon Child:
Licemerno,po meni..
Sve bih mu rekla u lice i posvadjala se s njim,i klonila bih ga se..... :roll:

bash tako...daj covece kome treba takav krembil u koga nemash pocerenja

I onda se ispostavi da decko nije nista uradio i ti ispadnes debil na kub...jeeeeeeeee

Umesto da se svadjas sa njim ko dete lepo ga odvedes u stranu,lepo mu kazes da sumnjas na njega i ako bas nece da prizna malo mu zapreti rzrednom,policijom....inemoj da se svadjas jednostavno se kloni coveka ali opet ne izazivaj svadju jer ipak ti sam rece da nije dokazano da je to bas taj frajer uradio.
 
Ernesto_Che:
pa mislim da bi morala malo bolje da poznajem osobu da bi rekla sta bi radila...predpostavljam da to nije licemerstvo, vecj samo ok odnos...zasto nekome nabijati na nos nesto za sta mozda on nije ni kriv...time mu verovatno necjesh pomocji...jednostavno pazi na tvoje stvari...
PS
zasto te to drustvo nije ranije upozorilo na takve stvari?

Nije zato sto ga do sada oni sa kojima sam dobar nisu videli da je ista maznuo,a ovi drugi mi nebi rekli bez razloga.Uostalom,situacija je bila takva da mi ne bi vredelo i da sam znao da je kradljivac.
 
Ukradi i ti njemu nesto :lol: :lol:
Ne salim se :twisted: popricaj sa njim, ako nije to uradio to ce i reci a ako jeste pocece da se ljuti,dere i pravda :roll: ...Ubaci malo obrnute psihologije npr. zali mu se da ti je neko maznuo CD-ove ili tako nesto
 
Smisli onda nesto....Ja sam imala slicno iskustvo u osnovnoj samo sto su mene optuzili da sam izgubila sat mog druga...I to me je optuzila osoba (zenska) kojoj sam ja dala sam da pricuva dok ja odem u CW :roll:
 

Back
Top