Srebrnjaci i zlatnici

rose101

Početnik
Poruka
1
Zdravo drugari,
resio sam da se ponovo vratim u numizmaticke vode i da napravim jednu ozbiljnu kolekciju, tj sve ono sto nisam mogao pre 17,18 godina kad sam se time bavio a bio klinac.

Ko god ima nesto da mi ponudi od zlata i srebra, da je odlicnog kvaliteta moze slobodno da me kontaktira ovde preko PP ili na email : gubermicha@yahoo.com

U pitanju je iskljucivo Srbija i Jugoslavija od 1868 pa do 1941.
Bar za sada, mozda kasnije prosirim i na srednjevekovnu Srbiju, ali to ne jos.

Inace sam iz Beograda, ali mogu da se provozam i po Srbiji i po bivsim nam republikama ako je dobra stvar, jer ne radim ovo da bih zaradio, vec da bih uzivao i napravio jednu lepu kolekciju.

Srdacan pozdrav svima i nadam se da cemo se lepo druziti
 
Zdravo drugari,
resio sam da se ponovo vratim u numizmaticke vode i da napravim jednu ozbiljnu kolekciju, tj sve ono sto nisam mogao pre 17,18 godina kad sam se time bavio a bio klinac.

Ko god ima nesto da mi ponudi od zlata i srebra, da je odlicnog kvaliteta moze slobodno da me kontaktira ovde preko PP ili na email : gubermicha@yahoo.com

U pitanju je iskljucivo Srbija i Jugoslavija od 1868 pa do 1941.
Bar za sada, mozda kasnije prosirim i na srednjevekovnu Srbiju, ali to ne jos.

Inace sam iz Beograda, ali mogu da se provozam i po Srbiji i po bivsim nam republikama ako je dobra stvar, jer ne radim ovo da bih zaradio, vec da bih uzivao i napravio jednu lepu kolekciju.

Srdacan pozdrav svima i nadam se da cemo se lepo druziti
Dobro nam dosao druze i kolega.
I ja skupljam isto sto i ti, samo ne iskljucivo srebrnjake i zlatnike nego sve kovanice koje su kovane za Srbiju i u Srbiji od 1868 pa do zakljucno okupacijom Srbije.
Kolekciju sam prilicno popunio sa onime sto je tog trenutka bilo prisutno i sada trazim samo najbolje komade pa menjam one losije.
Ako imas nesto duplo za zamenu nije problem. Za sada nista ne prodajem, samo kupujem.
Pozdrav i nadam se da cemo se lepo druziti.
P.S. Neznam da li ti je poznato da Numizmaticko Drustvo Srbije ima sastanke svakog utorka u ulici Svetog Save br 16-18.
I na sajmu antikviteta u Slaviji koji je tradicionalan imas nekoliko numizmaticara koji tamo prodaju viskove, pa navrati, mozda nadjes ono sto trazis.
Ja sam uzeo dosta dobrih komada, ali sam ih dobro i platio. Sta ces, sve sto je dobro to je i skupo.
 
Poslednja izmena:

Back
Top