Idol
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Idol

XaN
    Guest

Podrazumevano Idol

Bas me interesuje da li i vi prirodnjaci imate svoje idloe i zasto su oni vasi idoli! Moj idol je definitivno Tesla,znam da se brojni nece slagati,ali... Procitao sam u njegovoj biografiji da je sa Anstajnom,Dzonom fon Nojmanom i Tomasom Tounsend Braunom uspeo neposredno pred svoju smrt u "Filadelfijskom eksperimentu" da putuje kroz vreme,ali na krajnje kratko vreme na americkom vojnom brodu USS Eldridz! Bas me interesuje koji su vasi idoli!

Primećen član
    Učlanjen
    24.11.2003.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano Re: Idol

Citat Original postavio XaN
    Bas me interesuje da li i vi prirodnjaci imate svoje idloe i zasto su oni vasi idoli! Moj idol je definitivno Tesla,znam da se brojni nece slagati,ali... Procitao sam u njegovoj biografiji da je sa Anstajnom,Dzonom fon Nojmanom i Tomasom Tounsend Braunom uspeo neposredno pred svoju smrt u "Filadelfijskom eksperimentu" da putuje kroz vreme,ali na krajnje kratko vreme na americkom vojnom brodu USS Eldridz! Bas me interesuje koji su vasi idoli!
    nista spektakularno, pa zar ne putujemo svaki dan kroz vreme?

XaN
    Guest

Podrazumevano /

Relativno,da... Da li ti mislis da je moguce putovati u buducnost nekoliko kogodina unapred? Meni to izgleda krajnje nemoguce,ali se uvek zadivim kad procitam nesto o tome,pa makar to bila i zuta stampa,jer danas vise ne mozes da znas da li je ista sto se pise istina... A jos i ono:" U svakoj sali ima malo i istine"!!!

Primećen član
    Učlanjen
    24.11.2003.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

kako znati da se nesto teleportovalo u buducnost, znaci mora da se saceka da se to nesto izmeri, a onda to moze biti posledica izazvana uzrokom u sada vec proslosti.

Slične teme

1. ...Ko vam je idol???
    Autor Ti(ja)na u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 68
    Poslednja poruka: 13.08.2008., 15:24
  2. KO VAM JE IDOL?
    Autor Miss_007 u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 13.05.2008., 18:24
  3. Idol
    Autor Fiorella u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 51