OPEN IPTV Problem

Tv kod kojeg funkcionise sve kako treba je marke Samsung(starija verzija),a tv kod kojeg funkcionise samo prebacivanje kanala,ton i poaljenje bez ikakvih drugih informacija je marke Vox,inace lcd tv,nov kupljen pre tri meseca...znam da to nema nikakve veze ali mi stvarno nije jasno sta bi to moglo biti?Nismo mi spajali kablove,bio je majstor,i kada je sve podesio i upalio tv na ovom samsungu je sve kako treba odmah,a na ovom drugom nisam odmah obratio paznju da toga nema inace bih odmah reagovao...Ako Vi znate sta bi moglo biti i kako da se podesi bio bih vam zahvalan...ako ne zvacu servisere...sta drugo!! :)
 
Tv kod kojeg funkcionise sve kako treba je marke Samsung(starija verzija),a tv kod kojeg funkcionise samo prebacivanje kanala,ton i poaljenje bez ikakvih drugih informacija je marke Vox,inace lcd tv,nov kupljen pre tri meseca...znam da to nema nikakve veze ali mi stvarno nije jasno sta bi to moglo biti?Nismo mi spajali kablove,bio je majstor,i kada je sve podesio i upalio tv na ovom samsungu je sve kako treba odmah,a na ovom drugom nisam odmah obratio paznju da toga nema inace bih odmah reagovao...Ako Vi znate sta bi moglo biti i kako da se podesi bio bih vam zahvalan...ako ne zvacu servisere...sta drugo!! :)
Мораћеш ипак са сервисерима.
Предочи им кодне бројеве које сам ти понудио, нека провере јесу ли тачни.
 
Izvinjavam se sto upadam u temu ali nisam hteo da otvaram novu zbog jednog pitanja.

Imam SBB kablovsku osnovni paket. Najvise gledam Sport Klub i kanale sa sportskim programom.
Sada sam potpisao ugovor sa Telekomom i uzeo sam tzv. Mega Box koji sadrzi fiksnu telefoniju (neogranicen razgovor), ADSL 10Mbit/s, mobilnu telefoniju 300 + 300 min i IPTV (osnovni paket). Jedini razlog sto sam uzeo IPTV iako imam kablovsku je to sto IPTV ima Arenu Sport. Devojka koja radi za Telekom me je ubedila da u tom paketu koji sam ja uzeo ima svih 5 kanala Arene Sport. Jel moze neko ko ima ovaj paket to da mi potvrdi jer na sajtu Telekoma pise da u osnovnom paketu ima samo Arena Sport 1 a da se ostali kanali placaju dodatno.
 
Ljudi pomagajte ne znam sta da radim....pre dva dana sam uzela IPTV onaj box3,i sve sam namestila ali nikako ne mogu ovaj u mojoj sobi televizor(dodatni stb),ispravan mi je tv ali nista ne reaguje pa me zanima da li iptv podrzava sve modele televizora?ne kontam u cemu je problem...help me :)
 
Ljudi pomagajte ne znam sta da radim....pre dva dana sam uzela IPTV onaj box3,i sve sam namestila ali nikako ne mogu ovaj u mojoj sobi televizor(dodatni stb),ispravan mi je tv ali nista ne reaguje pa me zanima da li iptv podrzava sve modele televizora?ne kontam u cemu je problem...help me :)

si kucala puk? za drugi stb se kuca prvi put puk a posle pin,ako ti se ne trazi sto je bilo slucaj i kod mene zovi,prijavi i verovatno sledi zamena stb
 
E,ovako problem je u tome sto mi prijavljuje "medijska greska 104030".a manifestuje se u tome sto nema slike od nijednog programa ni tona,a ima programski vodic i moguce ponudjene menije od stb uredjaja,pokusao sam i sa restartom i u portu je 3,hvala unapred na odgovorima
 
Pozdrav svima
neznam baš da li sam u pravoj temi ali ću ipak reći
naime korisnik sam IPTV više godina i zadovoljan sam polovično onako
medjutim što najviše nervira su reklame na kanalima tu verujem da imam više istomišljenika, to je uzelo toliko maha da više nema dalje
e sad ko je nadležan za to, mislim kad bismo mi kao korisnici usluga stisnuli Telekom da bi on jednostavno morao na neki način usloviti emitere da smanje minutažu reklamama
da li je tako???
 
pozdrav!
da li neko moze da mi kaze sta je sifra 10000?
vec par dana obavestenje o tome da usluga nije dostupna (sifra 10 000) mi pokriva pola ekrana, sklonim ga ali se ono stalno vraca.
zovem korisnicki servis, ali neuspesno :(
 

Back
Top