BULLGUARD antivirus-kakav je?
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: BULLGUARD antivirus-kakav je?

Zainteresovan član pumma (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano BULLGUARD antivirus-kakav je?

Malopre sam ga slučajno skinuo pa me zanima da li je neko čuo za ovaj antivirus i ako može da mi kaže kakav je-tj. dal sam pograšio????Hvala unapred

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Heh... Instalirao si Kazaa Media Desk (neka od verzija) i sa njim si vjerovatno dobio i taj ??? "Antivirus"... Sumnjam da ima ista korisno od toga, a ako je tacno ovo gore sto sam napisao onda si zarazen do koske.. Ukoliko zelis neku vrstu programa te namjene onda nadji kazaa lite ++.. A sto se tice AV programa ipak je AVAST (na primjer dosta sigurniji)a besplatan je.Poz.

Učlanjen
    26.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Citat Original postavio GZ
    Heh... Instalirao si Kazaa Media Desk (neka od verzija) i sa njim si vjerovatno dobio i taj ??? "Antivirus"... Sumnjam da ima ista korisno od toga, a ako je tacno ovo gore sto sam napisao onda si zarazen do koske.. Ukoliko zelis neku vrstu programa te namjene onda nadji kazaa lite ++.. A sto se tice AV programa ipak je AVAST (na primjer dosta sigurniji)a besplatan je.Poz.
    Hvala za informacije.E a da te pitam-sad sam skinuo AVAST, ali imam već NORTON pa jel da instaliram Avast ili ne?

Zainteresovan član zanzi (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Price o AV nikad dosta. Ako ti trenutni AV radi kako treba, ne menjaj ga. (sve shto bih dalje rekao, vec je napisano)...

Primećen član
    Učlanjen
    13.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

ako imaš nortona koristi ga .Ako nisi zadovoljan njime deinstaliraj, pa instaliraj drugi .Ako ni sa time nisi zadovoljan reinstaliraj komp ,jer bo si zaradio neku domaću životinju ,pa instaliraj treći ALI nikad dva jer oće da se kolju a i štaće ti kad ni jedan nije sto odsto siguran

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Nisam znao da imas NORTON.. Onda ti pitanje za ovaj "AV" uopste i nije trebao.. Svaki AV je na svoj nacin dobar i uglavnom zavisi od samog korisnika racunara, kako je zadovoljan sa njim, kakve AV zeli i sta zeli da ga stiti.. E sad Norton i nije los a izbor je tvoj.. Norton se placa dok je Avast sasvim besplatan... Ukoliko imas regularan Norton onda bolje po tebe a kako rece Zoky 2 AV programa se ne trpe zajedno.. Jednostavno i vrlo cesto se desi da jedan drugi prijavljuje kao virus pa moze da nastane zabuna cak i za FORMAT C: Odluci se za jedan, radi redovno UPDATE i odrzavaj svoj komp onako kako najbolje znas i umijes.. Poz.

Učlanjen
    26.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Citat Original postavio GZ
    Nisam znao da imas NORTON.. Onda ti pitanje za ovaj "AV" uopste i nije trebao.. Svaki AV je na svoj nacin dobar i uglavnom zavisi od samog korisnika racunara, kako je zadovoljan sa njim, kakve AV zeli i sta zeli da ga stiti.. E sad Norton i nije los a izbor je tvoj.. Norton se placa dok je Avast sasvim besplatan... Ukoliko imas regularan Norton onda bolje po tebe a kako rece Zoky 2 AV programa se ne trpe zajedno.. Jednostavno i vrlo cesto se desi da jedan drugi prijavljuje kao virus pa moze da nastane zabuna cak i za FORMAT C: Odluci se za jedan, radi redovno UPDATE i odrzavaj svoj komp onako kako najbolje znas i umijes.. Poz.
    thanx

Primećen član
    Učlanjen
    17.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Bullguard je dobar AVP mnogo bolji od avasta i ostalih s*** pri tom ne mislim na zakrpu koja dolazi uz kazu vec na punu verziju trenutno je aktuelna verzija 4.5.
    POZ!

Početnik
    Učlanjen
    25.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano kakv bre bull

skloni to odma sa saistema, to je spyware, da ne objasnjavam veruj mi

Slične teme

1. IE AntiVirus
    Autor Branyac u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 2