Glasanje za All-Star 05' (Denver,20.2.)

snaja88

Veoma poznat
Poruka
11.260
Na srpskom
http://www.nba.com/allstar2005/asb/ser/ballot.html
Imate jos gomilu jezika kao i prosle.Necu vam nabrajati nase igrace,videcete ako vec niste...
Kod mene ova stranica ne radi(pise da ne postoji server) ali se nadam da ce od sutra proraditi 8) .Pored imena svakog igraca imate statistiku i najzapazenije akcije....
BTW ako neko nezna za bezgraniocno glasanje neka pita dacu uputstvo.Nas aduznost je da nasi igraci dobiju sto vise glasova!
GO PEDJA! :twisted: GO KINGS! :twisted:
Ajde ljudi ima jos 90+ dana! :wink:
 
Cekaj,idem na jedan sajt da iskopiram postupak...

1) Najlakse vam je da link stavite kao home page
2) Glasate
3) Ugasite Browser
4) ponovo ga upalite i dok otvara stranicu za glasanje odete u Tools/Internet opcije/Delite Cookies/OK/OK/
5) I tako nekoliko desetina puta dnevno u naredna 2+ meseca

Nadam se da je pomoglo.Ako nesto nije najjasnije cimnite me na PP ili mi pisite ovde
 
ma divac je neverovatno dobro pozicioniran, on uopste nije ni ponudjen za glasanje... nisam glasao za njega, iznenadih se kad sam ga video da ima vec 70 000 glasova...

realno, nasi igraci ne zasluzuju da se pojave ovaj put. ne zato sto lose igraju vec je situacija takva da onako sjajne statistike mogu da ostvare samo one man show igraci, tj solisti oko kojih se sve vrti u timu.
radmanovic je zasluzio da ga pozovu za shutiranje trojki, i krstic za ruki mech...
 

Back
Top