Sama u krevetu

sixx

Obećava
Poruka
78
Cesto mi se desi, da moj dragi ostane i do 02, 03 h, da gleda tv, ili racunar, pa posto ja rano ustajem, maltene uvek sama idem da spavam. Tesko mi pada. Jel ima neko isti slucaj? Dali je to normalno?
Cekam vase odgovore, hvala
 
sixx:
Cesto mi se desi, da moj dragi ostane i do 02, 03 h, da gleda tv, ili racunar, pa posto ja rano ustajem, maltene uvek sama idem da spavam. Tesko mi pada. Jel ima neko isti slucaj? Dali je to normalno?
Cekam vase odgovore, hvala
Barem imas dragog... zato, nemoj da kukas... ima i nesrecnijih :cry:
 
DJ_MaRe:
sixx:
Cesto mi se desi, da moj dragi ostane i do 02, 03 h, da gleda tv, ili racunar, pa posto ja rano ustajem, maltene uvek sama idem da spavam. Tesko mi pada. Jel ima neko isti slucaj? Dali je to normalno?
Cekam vase odgovore, hvala
Barem imas dragog... zato, nemoj da kukas... ima i nesrecnijih :cry:

Nemoj da places, evo ja cu biti tvoj dragi.. imam 130 kila i mazim se kao mackica.. hahahhaha
 
Steffan:
DJ_MaRe:
sixx:
Cesto mi se desi, da moj dragi ostane i do 02, 03 h, da gleda tv, ili racunar, pa posto ja rano ustajem, maltene uvek sama idem da spavam. Tesko mi pada. Jel ima neko isti slucaj? Dali je to normalno?
Cekam vase odgovore, hvala
Barem imas dragog... zato, nemoj da kukas... ima i nesrecnijih :cry:

Nemoj da places, evo ja cu biti tvoj dragi.. imam 130 kila i mazim se kao mackica.. hahahhaha
Moracu da te razocaram, ali nisam od te tople brace... :wink:
 
sixx:
Cesto mi se desi, da moj dragi ostane i do 02, 03 h, da gleda tv, ili racunar, pa posto ja rano ustajem, maltene uvek sama idem da spavam. Tesko mi pada. Jel ima neko isti slucaj? Dali je to normalno?
Cekam vase odgovore, hvala

Pa lepo mu to reci.
Pa normalno je na neki nacin :? ... U svakom slucaju, ne treba cutati i drzati sve u sebi. Na lep nacin mu stavi di znanja da ti nedostaje u krevetu. :wink: 8)
 
MUDRICA:
DJ_MaRe:
MUDRICA:
Na lep nacin mu stavi do znanja da ti nedostaje u krevetu. :wink: 8)
Jao... meni pada na pamet nekoliko lepih nacina... 8)

Eto, isto razmisljamo! :D
e, otkud znas da smo pomislili na iste stvari...
34.gif
 
Steffan:
sixx:
zato sto mislim da ne bi trebalo da bude jedino zanimanje gledanje TV-a, ne???

Pocni da mu stavljas tablete u jela, afrodizijake neka krka za rucak a za veceru mu tutni po koju tabletu za spavanje... problem resen...

Koja si ti dileja....
Jadan onaj koji bude u tvom prostoru delovanja...
Etika je za tebe marka donjeg rublja...
Neka ti se želja ostvari pa neka ti tvoj partner po potrebi ubacuje viagru, vitamin, kafetin, za pritisak, i arsenik kad se obogatiš....
 
Tuzni_patak:
Steffan:
sixx:
zato sto mislim da ne bi trebalo da bude jedino zanimanje gledanje TV-a, ne???

Pocni da mu stavljas tablete u jela, afrodizijake neka krka za rucak a za veceru mu tutni po koju tabletu za spavanje... problem resen...

Koja si ti dileja....
Jadan onaj koji bude u tvom prostoru delovanja...
Etika je za tebe marka donjeg rublja...
Neka ti se želja ostvari pa neka ti tvoj partner po potrebi ubacuje viagru, vitamin, kafetin, za pritisak, i arsenik kad se obogatiš....

Kva... :(
 
i ja imam dragog sa istom osobinom ostajanja do kasno s tv-om ili kompom.posto ne volim da spavam sama cesto ostanem da spavam na trosedu da bih bila blizu njega pa kad on zavrsi onda me probudi pa idemo u krevet.nije bas idealno resenje ali bar mogu da spavam a zajedno smo
 
mala natasa:
Steffan:
mala natasa:
Nece u krevet?????? A da ti to pocnes da bicujes :twisted:
hi hi hi :D
p.s. koja glupa ideja, uffffff :D

Ovoga puta to si TI kazala, cisto da se zna! :D

Ma O.K je....malo mi je dosadnije pa lupam glupsoti, inace sam nevidjeno pametna osobica :wink: , jaooo vec se stidim :oops:

Verujem, verujem.. :D imas sigurno sve petice u skolici, zar ne? :wink:
 

Back
Top