Raskid i osecanja posle!

ace

Zainteresovan član
Poruka
185
Citam i mislim :lol: , mislim i citam :roll: !
Koliko tema o raskidu i sta posle, kako "preziveti, naci drugu-og itd. .
Mnogo generala posle bitke, zar ne!
E sad recite vi meni pa zar nije za utehu to sto ti se probude emocije i sto se osecas zivim.
Nije li najgore stanje kad covek nema cemu da se raduje :D , tuguje :cry: , ljuti :x , stidi :oops: itd.
 
ace:
Citam i mislim :lol: , mislim i citam :roll: !
Koliko tema o raskidu i sta posle, kako "preziveti, naci drugu-og itd. .
Mnogo generala posle bitke, zar ne!
E sad recite vi meni pa zar nije za utehu to sto ti se probude emocije i sto se osecas zivim.
Nije li najgore stanje kad covek nema cemu da se raduje :D , tuguje :cry: , ljuti :x , stidi :oops: itd.
Bravo! I ti jednom nesto pametno da kazes.... :wink:
 
zavodljiva1976:
ace:
Citam i mislim :lol: , mislim i citam :roll: !
Koliko tema o raskidu i sta posle, kako "preziveti, naci drugu-og itd. .
Mnogo generala posle bitke, zar ne!
E sad recite vi meni pa zar nije za utehu to sto ti se probude emocije i sto se osecas zivim.
Nije li najgore stanje kad covek nema cemu da se raduje :D , tuguje :cry: , ljuti :x , stidi :oops: itd.
Bravo! I ti jednom nesto pametno da kazes.... :wink:

HVALA!
i od tebe da dozivim nesto osim psovki :wink:
 
ace:
zavodljiva1976:
ace:
Citam i mislim :lol: , mislim i citam :roll: !
Koliko tema o raskidu i sta posle, kako "preziveti, naci drugu-og itd. .
Mnogo generala posle bitke, zar ne!
E sad recite vi meni pa zar nije za utehu to sto ti se probude emocije i sto se osecas zivim.
Nije li najgore stanje kad covek nema cemu da se raduje :D , tuguje :cry: , ljuti :x , stidi :oops: itd.
Bravo! I ti jednom nesto pametno da kazes.... :wink:

HVALA!
i od tebe da dozivim nesto osim psovki :wink:
:shock: Ja nikad ne psujem....
A evo ti jedan poljubac od mene... :wink:
 
ace:
Citam i mislim :lol: , mislim i citam :roll: !
Koliko tema o raskidu i sta posle, kako "preziveti, naci drugu-og itd. .
Mnogo generala posle bitke, zar ne!
E sad recite vi meni pa zar nije za utehu to sto ti se probude emocije i sto se osecas zivim.
Nije li najgore stanje kad covek nema cemu da se raduje :D , tuguje :cry: , ljuti :x , stidi :oops: itd.

Sto yes, yes. 8)
 
ace:
Citam i mislim :lol: , mislim i citam :roll: !
Koliko tema o raskidu i sta posle, kako "preziveti, naci drugu-og itd. .
Mnogo generala posle bitke, zar ne!
E sad recite vi meni pa zar nije za utehu to sto ti se probude emocije i sto se osecas zivim.
Nije li najgore stanje kad covek nema cemu da se raduje :D , tuguje :cry: , ljuti :x , stidi :oops: itd.
Problem je u tome sto ljudi to ne posmatraju u globalu. Ono kao: svaka promena je dobra, pa makar bila i na gore... i taj fazon. Mislim da je nejbitnije to da u zivotu postoji odredjena dinamika, raznovrsnost emocija (ti si to vec naveo, veoma "slikovito" :)). Ljudi se obicno baziraju na konkretnim situacijama i onda to vide kao nevidjenu dramu. Sve je to zivot... I dobro je sto je tako.
Pozdrav svima.
 
:oops: Ja licno nikad nisam dozivela da za nekom osobom posle raskida toliko patim,da radim neke gluposti,gutati pilule, zavlaciti se danima u sobi i plakati itd.Poznajem jedan slucaj,par je bio 4Godine zajedno,posle raskida znaci tip je patio do jaja,poceo je da pije,da koristi razne tablete uz alkohol i dr.Mislim da sve ima svoje granice pa tako i ljubav,nicemu ne dovodi da radis neke gluposti i da sebi upropastis zivot!!!Prebolis,za nekog je to malo teze ali sta ces,zivot je takav moras znati VOLETI A I PREBOLETI!!!!!!! :P :shock:
 
ace:
Citam i mislim :lol: , mislim i citam :roll: !
Koliko tema o raskidu i sta posle, kako "preziveti, naci drugu-og itd. .
Mnogo generala posle bitke, zar ne!
E sad recite vi meni pa zar nije za utehu to sto ti se probude emocije i sto se osecas zivim.
Nije li najgore stanje kad covek nema cemu da se raduje :D , tuguje :cry: , ljuti :x , stidi :oops: itd.
kada padne ta cuvena ideja o raskidu a ti se tek posle toga osetis zivim,jer *ebi ga bio si u vezi koja je sve cinila da ti se zivot zgadi i umrtvi,
zar to nije apsurd,umesto da se radujes svemu shto nosi jedna veza,kao shto si se radovao i preziveo i prvi sex sa njom,prvu njenu prevaru tako ces i raskid
sa njom,koja ti je to sve donela,a sve sto je donela treba i da odnese,jer neka nova ceka da zauzme njeno mesto,i opet Jovo na novo,ali ovog puta bez greski iz predhodne veze i tako ...(dok se ne zajebes i napravis dete)
 
Molim sve koji ostave post, danas-sutra u slucaju da im se desi tako nesto (puj puj daleko bilo), vrate se i procitaju sta su mislili o ovoj temi!

Voleo bih da ova tema posluzi kao uteha svim koji vole (a ostavljeni su) ili koji se boje da vole bas iz ovog razloga koji se zove raskid!


Pozdrav! :D :wink:
 
Stvarno,ovo sto kaze budca,posle raskida se osecam ko da imam krila,mnogo dobar osecaj.Mnogo mi je tesko bilo kada sam prvi put raskinuo sa devojkom,pojmma nisam imao sta da joj kazem,ali vremenim covek stekne rutinu u raqskidanju,posle se to radi onako sablonski...Samo mi nikad nije bilo jasno sto sam pizdeo kad vidim neku bivsu,koja mi nista nije znacila,sa deckom.Tad me uhvati neka ljubomora,nije ljubomora nego bes,malo mi fali da odem da ga polomim iako mi covek nista nije uradio,a do nje mi nije bas ni malo stalo.Verovatno sam mislio da posle mene nema dalje...da treba do kraja zivota da ostane sama ...ili da ode u manastir..
 
i u tome da li si zdrava licnost ili "krpa"... nemojte me pogresno razumeti,ali "krpe" su ljudi koji beze u alkohol,u skakutanje iz veze u vezu,u tablete,droge etc.

ako si zrela,zdrava (psihicki) osoba,boli te,ebi ga,tesko ti je,ali guras dalje...

ja sam posle moje duge veze bila svesno sama godinu dana,ne zato sto sam zacrtala da je to kao neki rok,ali toliko mi je bilo potrebno vremena dok nisam dosla u fazu da pozelim nesto sa nekim... tada sam i shvatila da su me prosle ex emocije i nastavila sam dalje...

a ono sto mi je najodvratnije su oni koji ne mogu da prihvate raskid,pa kao "ok,cool sam,sve sam shvatio,a onda ti malo-malo salje sms kako te je sanjao,kako si bila divna kao andjeo etc." i to ne mislim 2ned. posle raskida,vec par meseci...
ejjjjj,covece,gde ti je ponos i dostojanstvo... :roll: :shock:
 
Yebi ga, osetis prazninu!
Ali stanje patnje kod mene jako kratko traje.
Brzo se regenerisem. Posle kad se setim lepih trenutaka, osetim samo tugu, jer je sve tako prolazno. A opet sam srecna, jer takvi trenuci cine zivot vrednim zivljenja. I idem dalje...u nove trenutke! :wink:
 
wet look:
i u tome da li si zdrava licnost ili "krpa"... nemojte me pogresno razumeti,ali "krpe" su ljudi koji beze u alkohol,u skakutanje iz veze u vezu,u tablete,droge etc.

ako si zrela,zdrava (psihicki) osoba,boli te,ebi ga,tesko ti je,ali guras dalje...

ja sam posle moje duge veze bila svesno sama godinu dana,ne zato sto sam zacrtala da je to kao neki rok,ali toliko mi je bilo potrebno vremena dok nisam dosla u fazu da pozelim nesto sa nekim... tada sam i shvatila da su me prosle ex emocije i nastavila sam dalje...

a ono sto mi je najodvratnije su oni koji ne mogu da prihvate raskid,pa kao "ok,cool sam,sve sam shvatio,a onda ti malo-malo salje sms kako te je sanjao,kako si bila divna kao andjeo etc." i to ne mislim 2ned. posle raskida,vec par meseci...
ejjjjj,covece,gde ti je ponos i dostojanstvo... :roll: :shock:
ako ste raskinuli to ne znaci da ste postali totalni stranci,da zazirete jedno od drugog,da se ne javljate,pa i SMS-om,zasto?
jos uvek mozete da funcionisete kao varijanta,ako ne kao veza,bar dok se "ne snadjete".
nema tu nikakvog prijateljstva,ali veruj mi da nema onog kome srce na zaigra pred bivsom ili bivsim,pogotovu ako je izmedju njih bilo neke "hemije",cak i gluma se prepoznaje jer uvek bude jako losa
 
budca:
ako ste raskinuli to ne znaci da ste postali totalni stranci,da zazirete jedno od drugog,da se ne javljate,pa i SMS-om,zasto?
jos uvek mozete da funcionisete kao varijanta,ako ne kao veza,bar dok se "ne snadjete".
nema tu nikakvog prijateljstva,ali veruj mi da nema onog kome srce na zaigra pred bivsom ili bivsim,pogotovu ako je izmedju njih bilo neke "hemije",cak i gluma se prepoznaje jer uvek bude jako losa


ma sve je to ok,al' je grozno kad iako zna da ti imas NEKOG KOGA VOLIS PORED SEBE,on ti salje poruke, svakodnevno,kako te je sanjao etc. (a pri tome "sve je ok,shvatio je on sve :roll: "

imala sam ex koji mi je poslao dve poruke u kojima je rekao da nije znao da ce biti ovako tesko i da mu nedostajem etc. i tu je stao,a ja sam se povukla...
iako mi je mnogo znacio kao prijatelj,nisam zelela da mu "namecem sebe" ako on oseca to sto oseca...
tek skoro godinu kasnije ,uvek mi je drago kad mi stigne porukica tipa "sta ima novo?"
draga mi je osoba i zelim mu svu srecu sveta... i uvek cu biti tu za njega...
ali za "krpe" nikad...
 
Soprano:
E pa dragi moji ja cu vam za par dana odgovoriti na ovo pitanje jer me izgleda ocekuje raskid!!!
pa sad ko hoce da me zali nek me zali ko ce da me zeza nek me zeza meni je sve jedno!!! :( :( :(

Stvarno mi je drago sto na(u) ovoj temi nema postova koji su krajnje maloumni, a sto se tebe prijatelju tice od mene neces dobiti zezanje vec samo razumevanje, da te zeza moze samo krajenje iskompleksirani kompleksas ili ti Idijot :wink: , jer sam ovu temu i postavio iz tog razloga!

Pa ljudi kako kod okrenes: "I kad oci suze vlaze i nevesto kad se laze ili kada telo boli to je ljubav to se voli!"
:) :wink:
 

Back
Top