Sta bi vi uradili?

Viki000

Početnik
Poruka
4
Sa deckom sam u vezi nedelju dana, ( pre toga sam bila njegov client u gym, on je personal trainer ) i sinoc je ostavio njegov mobilni slucajno u mom autu. Kada sam dosla kuci videla sam i kao ( skoro ) svaka žena, uzela sam da pogledam imali šta sto ne bi trebalo da bude tu. U medjuvremenu stigla je poruka i mislila sam da li da pogledam ili ne. Poruka je bila od Sam ( babe )i to me je zainterosovalo posto je u zagradi pisalo 'babe'. Odlucila sam da pogledam i pisalo je nešto kao, 'tek sam sada dobila tvoju poruku, mozes me nazvati kada god hoćeš, cekacu na tvoj poziv xxxooo'. Sada mi ništa nije jasno, posto se vidjamo u gradu, po javnim mestima, sto znači da se ne krije kada izadjemo, pozvao me je da idem na njegov gradutaion party, ali ova me je poruka iznenadila.

Šta bi vi uradile na mom mestu, otkacili ga odmah ili ga pitali? Samo da dodam da sam poruku izbrisala jer bi onda znao da sam je procitala. Šta da radim?

Hvala svima!!!
 
Znas sta bih uradila...? Sutnula bih te, da sam na njegovom mjestu...
Odakle ti pravo da nakon 7 dana veze, vec preturas po njegovom telefonu...? Pa, to se jos ne moze ni nazvati vezom...!
Ako hoces da ga zadrzis, onda se postavi i ponasaj tako da on zaista pozeli da ti se posveti... I, da ti bude vjeran... Ugrozavanjem njegove slobode i privatnosti, vec na samom pocetku, to svakako neces postici...
 
sibirska:
Radoznalost je ubila macku :twisted:

A glupost budalu.
Ne vidim razloga, osim ruznog nacina na koji si saznala za babu gledanjem u njegove poruke, i jos gore - brisanjem (bolje razmisli kako ces to ti objasniti), da ga otvoreno ne pitas ko je to.
Vi ste na samom pocetku, a on je ziveo i pre tebe, mozda samo nije uspeo da rascisti sve odnose. E sada, pitanje je da li ce to uraditi s obzirom na tvoj postupak.
 
Viki000:
Sa deckom sam u vezi nedelju dana, ( pre toga sam bila njegov client u gym, on je personal trainer ) i sinoc je ostavio njegov mobilni slucajno u mom autu. Kada sam dosla kuci videla sam i kao ( skoro ) svaka žena, uzela sam da pogledam imali šta sto ne bi trebalo da bude tu. U medjuvremenu stigla je poruka i mislila sam da li da pogledam ili ne. Poruka je bila od Sam ( babe )i to me je zainterosovalo posto je u zagradi pisalo 'babe'. Odlucila sam da pogledam i pisalo je nešto kao, 'tek sam sada dobila tvoju poruku, mozes me nazvati kada god hoćeš, cekacu na tvoj poziv xxxooo'. Sada mi ništa nije jasno, posto se vidjamo u gradu, po javnim mestima, sto znači da se ne krije kada izadjemo, pozvao me je da idem na njegov gradutaion party, ali ova me je poruka iznenadila.

Šta bi vi uradile na mom mestu, otkacili ga odmah ili ga pitali? Samo da dodam da sam poruku izbrisala jer bi onda znao da sam je procitala. Šta da radim?

Hvala svima!!!

ja mu ne bih vratila telefon, mozda se ne bi setio da ga je ostavio>"Ma, daj mili, pa kako se ne secas da si ga poneo?"
:twisted:
 
Viki000:
Sa deckom sam u vezi nedelju dana, ( pre toga sam bila njegov client u gym, on je personal trainer ) i sinoc je ostavio njegov mobilni slucajno u mom autu. Kada sam dosla kuci videla sam i kao ( skoro ) svaka žena, uzela sam da pogledam imali šta sto ne bi trebalo da bude tu. U medjuvremenu stigla je poruka i mislila sam da li da pogledam ili ne. Poruka je bila od Sam ( babe )i to me je zainterosovalo posto je u zagradi pisalo 'babe'. Odlucila sam da pogledam i pisalo je nešto kao, 'tek sam sada dobila tvoju poruku, mozes me nazvati kada god hoćeš, cekacu na tvoj poziv xxxooo'. Sada mi ništa nije jasno, posto se vidjamo u gradu, po javnim mestima, sto znači da se ne krije kada izadjemo, pozvao me je da idem na njegov gradutaion party, ali ova me je poruka iznenadila.

Šta bi vi uradile na mom mestu, otkacili ga odmah ili ga pitali? Samo da dodam da sam poruku izbrisala jer bi onda znao da sam je procitala. Šta da radim?

Hvala svima!!!

Da sam na tvoje mesto pricala bi sa njim i trazila bi objashnjenje.
 

Back
Top