"Мој најјачи адут је полни орган"

Да ли подржавате политики ангажман Јелене Карлеуше ?

  • Да, верујем да ће значајно допринети успеху "другосрбијанаца"

  • Да али нека се прикључи некој новој, још неоснованој странци

  • Не, ни случајно, Шоми, не за*ебавај се са оваквим анкетама

  • Само нам она још фали...

  • Јецо сви смо уз тебе !


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

gost 186118

Veoma poznat
Poruka
10.118
Дакле тема је изузетно политичка. Зашто ? Па зато што је дотична госпођа изјавила како има политичке амбиције и зато што допиру неке информације да би дотична госпођа могла да се укључи у неку од странака скупштинске већине (информације још нису 100 % поуздане, па не смем ни да детљаније говорим о томе, да не бих случајно слагао).
Дотична је и главни борац за права педера-парадера (мада ме чуди да није отишла да се прошета са њима), један од највећих заговрника анти-национализма, особа коју многи убрајају у "другосрбијанце".

Оно што мене плаши, јесте могућност да особа са овог снимка постане представник неке парламентарне странке, народни посланик и сл. тј. неко ко, као, треба да представља узор младим српским генерацијама.

Ево и линка.


Уколико сам прекршио одредбе Правилника, молим да се тема закључа.
Уколико сам повредио нечија осећања, молим да се тема закључа.
Уколико сам био непристојан, -II-
Ако модератори желе да споје тему са неком или желе да је пребаце на други ПДФ, ја их молим да то не чине, већ да тему закључају.

Хвала на разумевању !
 
У коју странку?

11880.jpg
 
Значи игнорисањем ДС и Г17 ћу највише допринети променама.
Ово рекох због дела Вашег текста који сам болдовао.

naravno. ignorisati i tražit ljude koji bi oformili neku potpuno novu partiju. DRUGAČIJU.

u kojoj sede POŠTENI LJUDI....

znaš li nekog?
 
naravno. ignorisati i tražit ljude koji bi oformili neku potpuno novu partiju. DRUGAČIJU.

u kojoj sede POŠTENI LJUDI....

znaš li nekog?
Знам поштене и стручне људе који нису чланови ниједне странке или покрета, а не слажу се са актуелном политиком.
Знам и неке који су чланови нестраначких покрета...
Наравно, нећу објављивати њихова имена, јер не би било фер према тим људима...
 
Знам поштене и стручне људе који нису чланови ниједне странке или покрета, а не слажу се са актуелном политиком.
Знам и неке који су чланови нестраначких покрета...
Наравно, нећу објављивати њихова имена, јер не би било фер према тим људима...

Šta ČEKAŠ čoveče?

de ih ---- POKRENI !
 
e, da... i moj dragi ima razloge zašto čeka....


de, bre - zaebi.... tupe razloge....
Студент сам, па би било неозбиљно да неко ко још није дипломирао постане политички лидер.
2. Прерано је за мене да се политички активирам, па реално ћу и 2016. бити премлад али мислим да ћу тада морати да ипак предузмем нешто.

Поздрав за Вашег драгог, верујем да је реч о добром човеку бидући да има добру, културну и интелигентну драгу :)
 
Студент сам, па би било неозбиљно да неко ко још није дипломирао постане политички лидер.
2. Прерано је за мене да се политички активирам, па реално ћу и 2016. бити премлад али мислим да ћу тада морати да ипак предузмем нешто.

Поздрав за Вашег драгог, верујем да је реч о добром човеку бидући да има добру, културну и интелигентну драгу :)

ti si rekao da znaš ljude.... vidim da su tvoje pretenzije da postaneš lider


ZA'EBI ---- VEĆ PUNO PUTA VIĐENO


i btw. nije rano... za one koji imaju mooda---

nema vajde od finoće, mili. a ni od piletine bez istih...
 
ti si rekao da znaš ljude.... vidim da su tvoje pretenzije da postaneš lider


ZAEBI ---- VEĆ PUNO PUTA VIĐENO


i btw. nije rano
Па Ви рекосте да покренем људе, па помислих да на уму имате то да им ја будем нека врста вође ?
Или нешто погрешно скапирах...
 

Back
Top