IMAM PROBLEM..MUCAM..NEMAM DEVOJKU..A NI VOLJE..???????

  • Začetnik teme PROBLEM br. 155846
  • Datum pokretanja
Nisu sve djevojke takve... Naoruzaj se samopouzdanjem i vjeruj da ces tada i manje mucati...
Zabavljala sam se s momkom koji je mucao i zaista mi uopste nije smetalo... On ni inace nije imao problema s djevojkama... Dobro, jeste da izgleda jako dobro, ali nije sve ni u izgledu... Kao ni u mucanju... Sto manje ti budes obracao paznje na to, manje ce je obracati i drugi...
 
PROBLEM br. 155846:
SVE JE U NASLOVU RECENO.KAKO DA ODRADIM SUDAR KAD NA SVAKO MOJE ZAMUCKIVANJE ONE SE ZGROZE.TO ME TAKO UBIJA U POJAM.

A shta , oko tebe su sve savrseni momci? S tim shto vecina nema problema sa samopouzdanjem....
Zato, molim te, bez panike, vec ces naici na normalnu devojku kojoj su prioritetnije neke tvoje druge osobine,a ne mucanje. A te shto se 'zgroze kad te cuju', posalji ih kod onih samouverenih buzdovana...
:twisted:
 
Anonymous:
Hvala na savetu "GAZDARICE",ali je svakako de yavu.
Moj je problem sto kad krene zamuckivanje sve one krenu da mi "predlazu" narednu rec...u tripu su kao da nemogu da se setim..to me jos vise izludi..i krene ka cirkulus viciozus(zacarani krug)..i povlaci se .cutim.a toliko toga imam da kazem...ali...zato volim internet

pa to je zato shto delujes nesigurno i ja kad delujem nesigurno gledaju me sazaljivo. nemoj da te izludi vidi koja ce ti biti reakcija ako to ignorises
 
PROBLEM br. 155846:
SVE JE U NASLOVU RECENO.KAKO DA ODRADIM SUDAR KAD NA SVAKO MOJE ZAMUCKIVANJE ONE SE ZGROZE.TO ME TAKO UBIJA U POJAM.
vidi probaj na foru kao sebao si vilicu i nemozes da pricas uzmes papir i olovku i pridjes ebi ga pisi joj pravi se lud dok neprobije led lol mozda sam neosetljiv ali ja bi tako.ako probas i upali ti molim te javi :idea:
 
PROBLEM br. 155846:
SVE JE U NASLOVU RECENO.KAKO DA ODRADIM SUDAR KAD NA SVAKO MOJE ZAMUCKIVANJE ONE SE ZGROZE.TO ME TAKO UBIJA U POJAM.

Sasvim sam ubedjen da postoji dosta devojaka kojima ce to biti simpaticno. U principu, jako je bitno ono sto imas da kazes, a ne nacin na koji ces to reci. Opusti se i nemoj da se nerviras kada krene zamuckivanje, ne pravi grimase koje pokazuju da se osecas nelagodno i pokazi sta imas u punom svetlu. Good luck.
 
Samo da ti kazem da svi mi imamo po neku manu bez obzira koliko savrseno izgledali na prvi pogled. Problem je u tome sto ti tu svo ju manu(premda to i nije mana) ne mozes da prikrijes vec odma ispliva na povrsinu. Jos jednom to uopste nije mana, pa ima ih koji ni isti jezik ne govore ali opet se sporazumeju jer ljubav je cudo. Za svim tim devojkama koje te otpisu nakon prvih tvojih reci uopste ne zali jer kao sto rekoh svi mi imamo po neku manu pa cak i one.
 
PLACEBO:
Samo da ti kazem da svi mi imamo po neku manu bez obzira koliko savrseno izgledali na prvi pogled. Problem je u tome sto ti tu svo ju manu(premda to i nije mana) ne mozes da prikrijes vec odma ispliva na povrsinu. Jos jednom to uopste nije mana, pa ima ih koji ni isti jezik ne govore ali opet se sporazumeju jer ljubav je cudo. Za svim tim devojkama koje te otpisu nakon prvih tvojih reci uopste ne zali jer kao sto rekoh svi mi imamo po neku manu pa cak i one.

Apsolutno se slazem, samo ona koja ce te voleti onakvog kakav si zasluzuje tvoju paznju.
 
Anonymous:
Hvala na savetu "GAZDARICE",ali je svakako de yavu.
Moj je problem sto kad krene zamuckivanje sve one krenu da mi "predlazu" narednu rec...u tripu su kao da nemogu da se setim..to me jos vise izludi..i krene ka cirkulus viciozus(zacarani krug)..i povlaci se .cutim.a toliko toga imam da kazem...ali...zato volim internet
Nemoj da se povlacis i da cutis, vec se nasmij i nastavi dalje da pricas... Sto manje paznje ti budes pridavao svom problemu, manje ce i drugi ljudi na to da obracaju paznju...
Meni je recimo bas bilo simpaticno kad je taj moj momak, umjesto da npr. kaze rijec avion, izgovarao "ono sto leti" uz odgovarajuci pokret rukom, jer je prethodno zapeo kod slova "a", kad je trebalo da kaze avion...
 
:idea: Verujem ti da imas dosta "problema" zbog toga."Problem", ako se moze reci da je to problem ali imamo mnogo ljudi koji su spremni iskoristavati te slabosti da bi coveku prikacili transparent neke nastrane osobe, a u stvari radi se osobi koja kao i svaka druga osoba ima neki prirodni nedostatak.Ljudi su spremni da iz zavisti (zlobe) prikacu takvim ljudima agresivnost, sto naravno nije istina.Ali ako je drustvo i dalje surovo prema takvim ljudima, oni ce zaista da osete da nesto nije u redu s njima.To se naziva usadjivanje kompleksa zdravoj osobi.
Mislim da je ovo problem za drustvene nauke.Devojke koje imaju posla s takvim osobama su uglavnom neinformisane ili krivo informisane o tim ljudima i tako da one samo imitiraju zgrozenost.
Mislim da je jedini spas da te osobe imaju sto vise kontakata s ljudima dobrog odgoja i intelegentnim osobama.Naprotiv, njima ne nedostaju intelektualne mogucnosti ali ih ta nesigurnost i nerazumevanje okoline tera da se povucu u sebe i ne kontaktiraju s nikim nego samo sa internetom ili kompjuterom.
Prijatelju predlazem ti da hrabro stegnes zube i da pokazes ljudima da mozes biti otvoren, savetujem ti da sto cesce izlazis gde se sakuplja carsijska raja, gde ces imati priliku prozboriti koju rec s njima.Ako bogda naci ce se neka pametna osoba koja nece imati predrasuda o toj pojavi.Ponavljam mucanje nije problem, ali zli ljudi mogu od nicega stvoriti nesto. :idea: :idea:
Sretno
 
mile kuronjic:
Gazdarica:
I sta ti fali zbog toga...?
Naravno, nista...
So, samo opusteno...

:idea: Izvini sto te prekidam gazdarice, ali on je naveo problem da se devojke zgrazavaju zbog njegove mane.Da li je moguce da i dalje ima takvih osoba (mislim na devojke)? :?:
Nazalost, ima...
Ali, zbog takvih persona ne treba da se nervira, jer nisu vrijedne toga...
Naprotiv, treba ih ignorisati...
 

Back
Top