Firewall

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

clan

Primećen član
Poruka
514
Koliko je pouzdan windows firewall kada se instalira sp2?
I da li je bolje koristiti i windowsov i jos neki pored njega ili iskljuciti w. firewall i ostaviti neki drugi?
Znam da se mora ugasiti w. firewall da bi drugi radio kako treba kao i da w. firewall samo prati protok ali zanima da li je bolje w. firewall ugasiti a ostaviti kerio ili sygate z.a ili mozda i windows firewall i jos neki ostaviti...
 
clan:
ZoNi:
ShadowRider:
Ukljuci windosow firewall,pa onda instaliraj Zone Alarm Pro najnoviju verziju.Tako ces biti 120% siguran.
ne lupaj gluposti! Nista nije gore nego DVA firewalla aktivna u isto vreme!!!!! :evil:

:!: :!: :!: :!: :!:

Zbog cega nevaljaju 2 firewall u isto vreme?
Koje su posledice sta se desava??
pa, vrlo je moguc pad Windowsa, jer oba FWa rade na "low-level" nivou... jednostavno: pobiju se! ;)
 
clan:
Vidis ja koristim 3 sa sve windows-ovim firewall-om i nikad nisam imao problema :wink:
koji si ti biser, svaka ti cast! :lol: kad bi te covek pitao "a, zasto, pobogu?" - ti verovatno ne bi znao sta da odgovoris :D

ako hoces, dacu ti neke linkove, odakle mozes da skines jos neki - steta da ih imas samo 3-4... Uzmi bar 15-20... :roll:
 
ZoNi:
clan:
Vidis ja koristim 3 sa sve windows-ovim firewall-om i nikad nisam imao problema :wink:
koji si ti biser, svaka ti cast! :lol: kad bi te covek pitao "a, zasto, pobogu?" - ti verovatno ne bi znao sta da odgovoris :D

ako hoces, dacu ti neke linkove, odakle mozes da skines jos neki - steta da ih imas samo 3-4... Uzmi bar 15-20... :roll:
Vidis tu si pogresio sinak, 2 firewall-a koristim zato sto, preko prvog mogu da vidim ko je probao da se kaci na moj kompjuter ono odakle je i to, a drugi koristim zato sto je zakon u skidanju onih reklamica koje se svuda guraju i nerviraju (ne misli se na pop up). Trece imam ja oko 3-4 narezanih firewalla tako da mi nije potrebno tih 15 20. Cetvrto necu da koristim svakakve gluposti od firewall-ova jer ima malo dobrih firewall-ova. (oko 2-3)
Znaci meni godinu dana rade bez problema 2 firewalla + windowsov tako da to nije tacno pad sistema i slicno.

Mislim da vise nije potrebno otvarati nove teme o ovome, posto je skrenuto sa prave teme.
Poz :wink:
 
clan:
2 firewall-a koristim zato sto, preko prvog mogu da vidim ko je probao da se kaci na moj kompjuter ono odakle je i to, a drugi koristim zato sto je zakon u skidanju onih reklamica koje se svuda guraju i nerviraju (ne misli se na pop up).
:shock:
:lol:
A sto te interesuje, zivota ti, ko i da li pokushava da "se kaci" na tebe? Da neces mozda da ga prijavish njegovom ISP-u? :lol: :lol:
Pa kad bih gledao i pratio ko i sta sve pokushava da udje kod mene proveo bih 18H dnevno analizirajuci i prateci....Uostalom, bar 1/2 tih prijavljenih "napada" i nisu napadi...
Ali "reklamice" :lol:

STOP REPRESIJI NAD NAVIJACIMA
 
Agent Orange:
clan:
2 firewall-a koristim zato sto, preko prvog mogu da vidim ko je probao da se kaci na moj kompjuter ono odakle je i to, a drugi koristim zato sto je zakon u skidanju onih reklamica koje se svuda guraju i nerviraju (ne misli se na pop up).
:shock:
:lol:
A sto te interesuje, zivota ti, ko i da li pokushava da "se kaci" na tebe? Da neces mozda da ga prijavish njegovom ISP-u? :lol: :lol:
Pa kad bih gledao i pratio ko i sta sve pokushava da udje kod mene proveo bih 18H dnevno analizirajuci i prateci....Uostalom, bar 1/2 tih prijavljenih "napada" i nisu napadi...
Ali "reklamice" :lol:

STOP REPRESIJI NAD NAVIJACIMA
da to je tacno da 1/2 i nisu napadi port scan itd ali ponekad pogledam bas me zanima odakle je sto da ne,
da reklamice bas tako :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top