TV OUT

mexxx

Zainteresovan član
Poruka
132
Imam graficku karticu Ge Force FX 52oo,znam da nije nesto ali sta cu .posto ima TV OUT zanima me kako da pravilno podesim karticu da mogu da gledam DivX na TV-u. Desava mi se kada ukljucim >CLONE< i pustim film na monitoru imam i sliku i prevod a na TV -u imam samo prevod i crn ekran.Prethodna grafika mi je bila G force 4 mx 440 i na njoj je sve moglo da radi kako treba. Ako je neko raspolozen neka mi objasni>
Hvala
 
Ostavi da ti TV bude Etended.
U Hotkeys Nvidie podesi sorkat za move Windovs to monitor 2
Maksimiziraj sliku na monituru i pritisni shortkat i slika ce ti biti prebacena na TV
 
Pokusao sam da mi TV bude primarni display ali onda na monitoru nemam prevod,Kada je monitor primarni onda na tv u nemam prevod.A kada ukljucim Extend my windows desktop onto this monitor onda mi na monitoru sve radi kako treba a na TV u se pojavi izgled praznog desktopa.u opciji Full screen videomogu da cekiram da u full screenu bude primarni ili sekundarni .Koji god da aktiviram na onom drugom displayu se ne pojavi prevod.
 
mexxx:
Pokusao sam da mi TV bude primarni display ali onda na monitoru nemam prevod,Kada je monitor primarni onda na tv u nemam prevod.A kada ukljucim Extend my windows desktop onto this monitor onda mi na monitoru sve radi kako treba a na TV u se pojavi izgled praznog desktopa.u opciji Full screen videomogu da cekiram da u full screenu bude primarni ili sekundarni .Koji god da aktiviram na onom drugom displayu se ne pojavi prevod.

Prvo instraliraj nove drajvere. Onda kazi Clone. U Video Contols treba da stoji Video Overlay. U Full Screen Video Secondary Device. Potom instaliraj sve kodeke posebno FFDShow. I na kraju uzmi neki plejer koji moze da prikaze prevod u overlayu. Kod nekih plejera poput n.player-a ces morati sam da kazes plejeru da prikaze prevod u filmu kako bi otisao na overlay. Ako koristis wmp i divx g400 neces morati nista da podesavas. To je otprilike sve.
 

Back
Top