bucko:)
Prikazujem rezultate 1 do 24 od 24

Tema: bucko:)

Početnik
    Učlanjen
    17.06.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano bucko:)

poz svima!molio bih da se ova tema ne pretvori u nase tipicno musko pod*ebavanje menedakle,visok sam 190cm i tezak 95 kila,ali mi se ta kilaza ne primecuje nigde,osim na bokovima,pomalo n stomaku i malo na d*petu.e sad,ako bi neko mogao da mne uputi sta da radim da se oslobodim toga.najvazniji su mi bokovi.hvala unapred

Poznat
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1936

Podrazumevano

A godine? Ako ih imas... tesko bogami! Neces ovde nista procitati, sto ti vec neko nije rekao. Nema piva, nema spricera, trbusnjaci, bocni trbusnjaci, dizanje ispravljenih nogu iz lezeceg polozaja... Jel' treba jos?

Početnik
    Učlanjen
    17.06.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

imam 18 godina,a ti kg su mi ostali od detinjastva

Poznat
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1936

Podrazumevano

A... da! Liposukcija!

Početnik
    Učlanjen
    17.06.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ma svi pricaju za trbusnjake,ali mene zanima koliko trbusnjaka u seriji,koliko serija...

Poznat
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1936

Podrazumevano

Auu... bre, sto ti i odgovorih! Sad ces da me smaras... Nista se ne brini, vojska ce od tebe napraviti coveka!

Iskusan chokolada (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

Trcanje!

Domaćin etotako (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Trčanje nije loše, ali za tvoju masu...
    imaš 95 kg, to bi bilo veliko opterećenje za zglobove... pa bi ti se rano potrošili...
    bolje neka aerobna aktivnost koja neće biti tako agresivna... postoje neke sprave u teretanama koje su prilično koriste za to.

ipak... najvažnija je ishrana!

Domaćin
    Učlanjen
    07.09.2004.
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano

Idi na forum "rekreacija",tamo ces naci sve sto ti treba.
    Poz :wink:

Iskusan DJ_MaRe (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano Re: bucko:)

Citat Original postavio marentze
    poz svima!molio bih da se ova tema ne pretvori u nase tipicno musko pod*ebavanje menedakle,visok sam 190cm i tezak 95 kila,ali mi se ta kilaza ne primecuje nigde,osim na bokovima,pomalo n stomaku i malo na d*petu.e sad,ako bi neko mogao da mne uputi sta da radim da se oslobodim toga.najvazniji su mi bokovi.hvala unapred
    pa ti imas idealnu kilazu za svoju visinu... tako da nije problem sve to lepo rasporediti... malo vezbaj i to je to... :wink:

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano

Fizicka aktivnost svake vrste i sve ce da se slozi na mesto. Cepaj teretanu, trci, idi na plivanje, igraj basket ili fudbal, vozi bicikl, treniraj neku borilacku vestinu... ma ima toliko toga.
    Samo moras da radis nesto, ako si svih 18 god manje vise presedeo onda to mnogo i nije cudno. Znam mnogo ljudi na koje se salce tako lepilo manje vise, medjutim cim zapnes sa nekim fizikalisanjem odma se stese.

Poznat
    Učlanjen
    25.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    142

Preporucujem ti trbusni ples... imas idealne predispozicije, super je vezba a jos ces lepo zabaviti i sebe i okolinu.. :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    31.08.2004.
    Reputaciona moć
    50

Moraces prvo da batalis hleb. Pivo slobodno mozes da cepas ukoliko provedes tri puta nedeljno u teretani i radis sa 80% ukupne snage.
    Dzoging je sr@nje u boji zbog toga sto potpomaze samo kondiciju ali jako malo ono sto tebi treba a to je brzo sagorevanje kalorija. U te svrhe brzo hodanje ili voznja biciklom po neravnom terenu cini cuda. Trbusnjaci su deo koji mozes raditi vise nego ostale delove tela, pa iz toga sledi moj savet 4xnedeljno po 3 vezbe i 3 serije koje ces tezinski dozirati tako da prva serija ima 10 ponavljanja sa najblazim opterecenjem, druga serija 8 ponavljanja sa vise opterecenja i treca serija sa 6 ponavljanja i maximalnim opterecenjem. To se radi prvih mesec dana. Posle toga sledi isti princip stim sto se vezbe rade sa slabim opterecenjem i maximalnim brojem ponavljanja, sto sporije je moguce. Moras se u potpunosti koncentrisati na misice sve dok ne osetis da ti bukvalno gore.
    I jos nesto, tvoja dnevna kolicina kalorija koje unosis u telo ne sme biti veca od kolicine koje potrosis tokom treninga. U tvom slucju je negde cirka 2.500-3.000 ali ipak proveri. Rezultate postizes u roku od 2 meseca.
    Srecno 8)

Poznat krvolok (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    132

[quote="marentze"]poz svima!molio bih da se ova tema ne pretvori u nase tipicno musko pod*ebavanje menedakle,visok sam 190cm i tezak 95 kila,ali mi se ta kilaza ne primecuje nigde,osim na bokovima,pomalo n stomaku i malo na d*petu.e sad,ako bi neko mogao da mne uputi sta da radim da se oslobodim toga.najvazniji su mi bokovi.hvala unapred

Nosi haljinu, manje se primećuje !!!

Iskusan chokolada (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Citat Original postavio krvolok

Ti nisi normalan!

Poznat gigule (avatar)
    Učlanjen
    15.04.2004.
    Pol
    ženski
    mesto za kukce,wilme i sve dobre stvorove
    Reputaciona moć
    122

Citat Original postavio chokolada
    Citat Original postavio krvolok

Ti nisi normalan!
    Ih onda ti meni Krvoločni zameraš da sam šlihtara ...Šokolado ništa na tvoj račun...

Obećava
    Učlanjen
    23.08.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

nista ne menjaj ko boga te molim!za mene si odlican! ops:

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Podrazumevano

Dok si u busu ili dok cekas, stezi, blago staramajki, anus. Stegnes-pustis, stegnes-pustis, da vish kako ce da se podignu guzovi, mmmmm....
    samo pazi da imas dovoljno dugacku jaknu! 8)

Ističe se Ana-Marija (avatar)
    Učlanjen
    16.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Nemoj nishta da menjash... :wink:

Početnik
    Učlanjen
    18.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

M da I buckasti muskarci mogu da budu bas slatki... i meki... kao plisane mede

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

mlakonje
    ma bitno je da imaju stav.
    a kome je bitno..?

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Podrazumevano

Citat Original postavio PoisonIvy
    M da I buckasti muskarci mogu da budu bas slatki... i meki... kao plisane mede
    bah. A ni karlica im nije pokretljiva (kad su debeli), kad s njim „spavaš” bolje da se stvarno pretvaraš da je plišani meda i na ništa ne pokušavaš...
    Ali nije loše, zato, prošetati bucu, naročito ako je visok, mmm...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.08.2004.
    Reputaciona moć
    50

pa na tu visinu nisi debeo, samo mozda malkice "popunjen", tako da ne treba da oslabis, nego da se "zategnes"---> trcanje i PLIVANJE!!! Odmah na bazen!!!

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Podrazumevano

Citat Original postavio Betty
    Dok si u busu ili dok cekas, stezi, blago staramajki, anus. Stegnes-pustis, stegnes-pustis, da vish kako ce da se podignu guzovi, mmmmm....
    samo pazi da imas dovoljno dugacku jaknu! 8)

hihihihi, samo da podvučem još jednom!
    Biće lepo kad se od plivanja razbacaš, a svojoj dragoj uz romantičnu večeru krckaš orahe guzovima, hihihih....

Slične teme

1. mlohavi se klonirao .......bucko je neobavesten
    Autor IDI_DADA_AMIN u forumu Politika
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 28.10.2007., 08:44

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •