Jutro ce promeniti sve…

preduhitrila me gazdarica! samo je moj slucaj obrnut od njenog! bas to htedoh da kazem - i zenama je to jako blisko! :twisted:
kapiram da je to sve uzrocno posledicno....
ja zayebem njega, on zayebe nju, ona zayebe nekog a neki zayebe... e nece mene, neku drugu, itd.! kapirate? igra bez granica!!!
 
ne,pazi-mislim na to da te svako iskustvo na poseban nacin veze za odredjenog muskarca,a kod njih ni toga nema!ne mozda uvijek osjecaji,ali nesto postoji,zar ne.mi smo bar vise iskrene,dok oni pricaju neke price ko klinci!ipak mi drugacije pristupamo tome od njih,oni ce vjecno ostati nezreli po pitanju sexa :lol:
 
ja mislim da se to deshava...osetila sam neshto na svojoj kozhi. am i nisam jer mi je uglavnom svejedno
muzhjak trazhi jaku zhenku, ha??? a ne neku koja je povodljiva....je l to..
ne znam shta jos da kazem. a shta sam i rekla?
je l si ti kukao kako zhene nece "da ti daju" i da te zezaju...aha pa da li mislish da to ima s ovim veze
 
drugari zaisata neznam kako je sa vama ali kod mene je vazi neko drugo pravilo,neznam ni sam zasto ali tek nakon sex-a(koji obicno bude dobar za prvi sa nekom devojkom ali moze se reci i da biram koju cu odvuci u krevet)tek onda mi se javlja neko interesovanje za revans partijom,a kada se i to dogodi i bude dobro tek,tek onda dobijam ono istinsko interesovanje za nju
 
myra x:
tvoje razmisljanje mi se vec svidja!ali najteze je otkriti kako koji muskarac razmislja,sta misli kad ti se ne javi par dana nakon sexa ....?!tad nastaje problem jer neko tu pocinje da se osjeca iskoristeno......... :?
majmunima kojima je bitan broj,klincima,matorim drtinama nikada nece pasti na pamet,ali svim ovim navedenim i jos nekim izmedju,kojima je stalo do uzivanja i koji znaju da uzivajum,citaj frajerima,to se nece desiti,
pa ti vidi koga si navatala,seku koja je lepa ili muskarcinu,frajera
 
random_cloud_form:
Da li gubite ineteresovanje za devojku nakon spavanja s njom? Dok puno mislite o nekoj koja vam nije dala?
Nakon spavanja sa devojkom samo mogu jos vise da se zainteresujem. Tek posle duzeg vremena, ta prvobitna popaljenos splasne i gubi se interesovanje polagano.
Totalno ne mislim preterano o onoj sto mi nije dala. Mnogo vise razmisljam o onima koje su mi bliskije nego koje su mi dalje.
 

Back
Top