sta da radim?

sarajevo_girl80

Početnik
Poruka
2
Ovo me stvarno dovodi do ludila.Sa deckom sam bila 5 godina!Pitate se svi vjerovatno kako tako dugo.Pa eto.Prelazila sam preko nekih dosta velikih i glupih stvari.Dopustila sam toliko,da nemam vise prijateljice,neizlazim bez njega.Dopustila sam da utice an moj ukus u oblacenju.Ma...razmislja mojom glavom.Sve do prije par dana.Tad sam odlucila da sve prekinem.Poceo je da vrijedja i mene i moje roditelje.Necu vise da trpim ponizenja.Samo mi nemojte reci da sam luda
 
sarajevo_girl80:
Ovo me stvarno dovodi do ludila.Sa deckom sam bila 5 godina!Pitate se svi vjerovatno kako tako dugo.Pa eto.Prelazila sam preko nekih dosta velikih i glupih stvari.Dopustila sam toliko,da nemam vise prijateljice,neizlazim bez njega.Dopustila sam da utice an moj ukus u oblacenju.Ma...razmislja mojom glavom.Sve do prije par dana.Tad sam odlucila da sve prekinem.Poceo je da vrijedja i mene i moje roditelje.Necu vise da trpim ponizenja.Samo mi nemojte reci da sam luda

Luda? Ne, BILA si luda, konacno si se opametila.
 
jagodica:
stefane ko te naljutio ne zanima me ali da cujem neku masnu prichu

Ma pusti me dodjavola, smrde mi opet noge.. stvarno se ponekad pitam koji ih djavo perem... mislim da te napokon razumem zasto ih ne brijes... sve bi bilo u redu da to vama ne smeta, ali ne, sve ste neke fine.. u qurac...
 
Steffan:
Ma pusti me dodjavola, smrde mi opet noge.. stvarno se ponekad pitam koji ih djavo perem... mislim da te napokon razumem zasto ih ne brijes... sve bi bilo u redu da to vama ne smeta, ali ne, sve ste neke fine.. u qurac...

pa sta fali shto ti smrde, malo ih njuskaj i bices veseliji
 
sarajevo_girl80:
Ovo me stvarno dovodi do ludila.Sa deckom sam bila 5 godina!Pitate se svi vjerovatno kako tako dugo.Pa eto.Prelazila sam preko nekih dosta velikih i glupih stvari.Dopustila sam toliko,da nemam vise prijateljice,neizlazim bez njega.Dopustila sam da utice an moj ukus u oblacenju.Ma...razmislja mojom glavom.Sve do prije par dana.Tad sam odlucila da sve prekinem.Poceo je da vrijedja i mene i moje roditelje.Necu vise da trpim ponizenja.Samo mi nemojte reci da sam luda

Koliko god losih stvari se desilo, raskinuti tako dugu vezu nije sigurno lako. Treba da si ponosna na sebe sto si uopste smogla snage za tako nesto. Shvati to kao novi pocetak, a ne kraj:uradi nesto sa liste stvari koje si oduvek htela da uradis, a nikad nisi; promeni boju kose; izvuci staru odecu iz ormara;promeni model mobilnog telefona; pozovi neku od starih drugarica, bice im drago sto te cuju; otputuj negde na desetak dana, kod rodjaka, prijatelja, bilo gde; nabavi kucu ili macu, uclani se u spaleolosko drustvo :) .Odvoji vremena za sebe, osecaces se bolje... Ali jedno je sigurno: posle pet godina veze nedostajace ti. I to mnogo. Mislices na njega non-stop, i danas, i sutra i prekosutra... Svaka pesma ce da te podseca na njega, bice ti cudno dok budes sama isla ulicom, hladno dok spavas nocu... Ali koliko god da ti se sada cini da ce to zauvek tako da bude: nece! Proci ce jedan dan kada nesvesno neces ni da pomislis na njega, pa drugi, peti, osmi... A onda ce ponovo neko da ti se svidi, zaljubices se, zavoleces neko ko to zasluzuje, ko ce da te postuje kao osobu, kao devojku, kao zenu!!! Pa ljudi se razvedu posle 20 godina braka i grade novi zivot! Jedino sto je gore od biti nesrecan je biti nesrecan i ne pokusavati to da promenis! Nisi luda uopste, uradila si pravu stvar i sama negde to znas i sad izdrzi, nemoj da ga zoves, ne odhovaraj na njegove pozive, budi jaka! Ti zasluzujes mnogo bolje, uvek se seti toga! :D :D :D
 
PoisonIvy:
Ali koliko god da ti se sada cini da ce to zauvek tako da bude: nece! Proci ce jedan dan kada nesvesno neces ni da pomislis na njega, pa drugi, peti, osmi... A onda ce ponovo neko da ti se svidi, zaljubices se, zavoleces neko ko to zasluzuje, ko ce da te postuje kao osobu, kao devojku, kao zenu!!! Pa ljudi se razvedu posle 20 godina braka i grade novi zivot! Jedino sto je gore od biti nesrecan je biti nesrecan i ne pokusavati to da promenis!

otkud ti to znash??? mozda ce da nadje opet josh jednog takvog pa ce i taj da je otkachi..ili nece naci nikog...pocece da se alkoholishe...
da ima i tih sto se posle 20 godina braka ubiju!! samoubistvo
i sto bi je taj poshtovao kad ovaj prvi nije ko zna sta je radio dok je bio u vezi eeeej gde vi zivite
 
jagodica:
PoisonIvy:
Ali koliko god da ti se sada cini da ce to zauvek tako da bude: nece! Proci ce jedan dan kada nesvesno neces ni da pomislis na njega, pa drugi, peti, osmi... A onda ce ponovo neko da ti se svidi, zaljubices se, zavoleces neko ko to zasluzuje, ko ce da te postuje kao osobu, kao devojku, kao zenu!!! Pa ljudi se razvedu posle 20 godina braka i grade novi zivot! Jedino sto je gore od biti nesrecan je biti nesrecan i ne pokusavati to da promenis!

otkud ti to znash??? mozda ce da nadje opet josh jednog takvog pa ce i taj da je otkachi..ili nece naci nikog...pocece da se alkoholishe...
da ima i tih sto se posle 20 godina braka ubiju!! samoubistvo
i sto bi je taj poshtovao kad ovaj prvi nije ko zna sta je radio dok je bio u vezi eeeej gde vi zivite
Jagodice :twisted: budi pametna kao sto si dobra i nemoj da pricas svasta...
 
jagodica:
Steffan:
Ma pusti me dodjavola, smrde mi opet noge.. stvarno se ponekad pitam koji ih djavo perem... mislim da te napokon razumem zasto ih ne brijes... sve bi bilo u redu da to vama ne smeta, ali ne, sve ste neke fine.. u qurac...

pa sta fali shto ti smrde, malo ih njuskaj i bices veseliji

hahahahaha bljak... :D neka hvala, veseo sam ja i bez tih dodatnih stimulansa.. eh, sada si me podsetila na onu scenu iz Amarkorda kada pop slusa jednu pikantnu ispovest i ceska se po jajcima pa posle mirise prste... heheheh.. hm, lose utices na mene, to mi se uopste ne svidja... moracu da prestanem da se dopisujem sa tobom.. zdravo!
 
SINDI:
jagodica:
PoisonIvy:
Ali koliko god da ti se sada cini da ce to zauvek tako da bude: nece! Proci ce jedan dan kada nesvesno neces ni da pomislis na njega, pa drugi, peti, osmi... A onda ce ponovo neko da ti se svidi, zaljubices se, zavoleces neko ko to zasluzuje, ko ce da te postuje kao osobu, kao devojku, kao zenu!!! Pa ljudi se razvedu posle 20 godina braka i grade novi zivot! Jedino sto je gore od biti nesrecan je biti nesrecan i ne pokusavati to da promenis!

otkud ti to znash??? mozda ce da nadje opet josh jednog takvog pa ce i taj da je otkachi..ili nece naci nikog...pocece da se alkoholishe...
da ima i tih sto se posle 20 godina braka ubiju!! samoubistvo
i sto bi je taj poshtovao kad ovaj prvi nije ko zna sta je radio dok je bio u vezi eeeej gde vi zivite
Jagodice :twisted: budi pametna kao sto si dobra i nemoj da pricas svasta...

Budi pametna kao sto si dobra... hmm... Jagodica definitivno nije dobra, znaci ti je savetujes da bude glupa ili mislis da je glupa i da je bolje da se ne pravi pametnom i da cuti? U svakom slucaju mislim da joj se nece svideti tvoj savet...
 
sarajevo_girl80:
Ovo me stvarno dovodi do ludila.Sa deckom sam bila 5 godina!Pitate se svi vjerovatno kako tako dugo.Pa eto.Prelazila sam preko nekih dosta velikih i glupih stvari.Dopustila sam toliko,da nemam vise prijateljice,neizlazim bez njega.Dopustila sam da utice an moj ukus u oblacenju.Ma...razmislja mojom glavom.Sve do prije par dana.Tad sam odlucila da sve prekinem.Poceo je da vrijedja i mene i moje roditelje.Necu vise da trpim ponizenja.Samo mi nemojte reci da sam luda


Ne znam koliko je po tebi ovo pamtna ideja ali poslusaj kratka je !!!

NADjI VEC SAD NEKOG NOVOG DECKA;ALI TEK ONAKO RADI REDA DA PRESTANEs DA MISLIS NA ONOG BIVSEG!!!Jednostavno neka pocne nesto novo da ti se desava...

P.S. "ISKUSTVO" ,zato ti kazem!!!!!
 
smoki 2004:
sarajevo_girl80:
Ovo me stvarno dovodi do ludila.Sa deckom sam bila 5 godina!Pitate se svi vjerovatno kako tako dugo.Pa eto.Prelazila sam preko nekih dosta velikih i glupih stvari.Dopustila sam toliko,da nemam vise prijateljice,neizlazim bez njega.Dopustila sam da utice an moj ukus u oblacenju.Ma...razmislja mojom glavom.Sve do prije par dana.Tad sam odlucila da sve prekinem.Poceo je da vrijedja i mene i moje roditelje.Necu vise da trpim ponizenja.Samo mi nemojte reci da sam luda


Ne znam koliko je po tebi ovo pamtna ideja ali poslusaj kratka je !!!

NADjI VEC SAD NEKOG NOVOG DECKA;ALI TEK ONAKO RADI REDA DA PRESTANEs DA MISLIS NA ONOG BIVSEG!!!Jednostavno neka pocne nesto novo da ti se desava...

P.S. "ISKUSTVO" ,zato ti kazem!!!!!
Smoki, ja sam imala drugacije iskustvo. Ipak mi je bilo potrebno vreme da budem sama. Uletela sam u vezu posle braka i na kraju je i to puklo. Nisam bila u stanju da se opustim i posvetim decku sa kojim sam. Mislim da mi je to cak i produzilo agoniju. tj. suvise mnogo negativnih osecanja i frustracija, sto bi rekli ,,sva koplja su se slomila na tom jadniku,,. Misljenja sam da ipak mora prvo sama sa sobom da rascisti, da preboli sve to, naravno uz pomoc prijatelja. Opet kazem, moje misljenje.......... bice bolje videces. :wink:
 
Steffan:
SINDI:
jagodica:
PoisonIvy:
Ali koliko god da ti se sada cini da ce to zauvek tako da bude: nece! Proci ce jedan dan kada nesvesno neces ni da pomislis na njega, pa drugi, peti, osmi... A onda ce ponovo neko da ti se svidi, zaljubices se, zavoleces neko ko to zasluzuje, ko ce da te postuje kao osobu, kao devojku, kao zenu!!! Pa ljudi se razvedu posle 20 godina braka i grade novi zivot! Jedino sto je gore od biti nesrecan je biti nesrecan i ne pokusavati to da promenis!

otkud ti to znash??? mozda ce da nadje opet josh jednog takvog pa ce i taj da je otkachi..ili nece naci nikog...pocece da se alkoholishe...
da ima i tih sto se posle 20 godina braka ubiju!! samoubistvo
i sto bi je taj poshtovao kad ovaj prvi nije ko zna sta je radio dok je bio u vezi eeeej gde vi zivite
Jagodice :twisted: budi pametna kao sto si dobra i nemoj da pricas svasta...

Budi pametna kao sto si dobra... hmm... Jagodica definitivno nije dobra, znaci ti je savetujes da bude glupa ili mislis da je glupa i da je bolje da se ne pravi pametnom i da cuti? U svakom slucaju mislim da joj se nece svideti tvoj savet...
sta si ti, neki advokat? :roll:
Jagodica je meni vrlo simpa, i nisam jos procitala nesto tako destruktivno od nje , a da je upuceno nekom drugom...ona je destruktivna samo prema sebi :wink: Pozdrav vockici 8)
 
SINDI:
sta si ti, neki advokat? :roll:
Jagodica je meni vrlo simpa, i nisam jos procitala nesto tako destruktivno od nje , a da je upuceno nekom drugom...ona je destruktivna samo prema sebi :wink: Pozdrav vockici 8)

Nisam nikakav advokat, samo pokusavam da razumem tvoje pobude... verujem da su seksualne prirode, mada mozda gresim...

Znaci draza ti je kao mazohista nego kao sadista? :wink:
 
[quote="Steffan Nisam nikakav advokat, samo pokusavam da razumem tvoje pobude... verujem da su seksualne prirode, mada mozda gresim...

Znaci draza ti je kao mazohista nego kao sadista? :wink:[/quote]
He, he, he, ..rece zla vucica jureci male mazohisticke vockice po sobama..cekaj samo da cika Stefan dodje, spasce on mene...vikala je mala vockica kroz plac...u tom momentu pojavio se cika Stefan noseci Biblijje( :shock: ), spicio zlu vucicu po glavi i ....probudila sam se... :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top