HALF LIFE 2
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 39

Tema: HALF LIFE 2

Aktivan član Unknown Entity (avatar)
    Učlanjen
    06.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

Podrazumevano HALF LIFE 2

Half-life 2 je pusten u prodaju.Koliko ce vremena proci dok se ne pojavi u Beogradu? (ne mislim na originalnu verziju)

Aktivan član Goku (avatar)
    Učlanjen
    26.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Mozda i pre nego sto se bude pustila u prodaju. Verovatno ako je izasla da je i ovde pocela da se prodaje (naravno ne original)

Primećen član
    Učlanjen
    27.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Evo , danas mi je 1 lik nudio HL2 za 500din. Skinuo je full verziju sa NET-a ali neka... Sacekacemo malo, ne mora odmah... :wink:

Iskusan GrimReaper (avatar)
    Učlanjen
    06.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    141

Podrazumevano

Pa na koliko je to CD-ova?

Primećen član El Muerte (avatar)
    Učlanjen
    28.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Evo i ja je danas dobijam
    Kazu da je prilagodjena ATI karticama
    Nadam se iskreno....sada cemo videti da li je bolje od Far Cry ili ne

Domaćin zoranpetrovic84 (avatar)
    Učlanjen
    25.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano ...

U gornjem desnom ugludu su ti opcije...pa padajuci meni,pa pri dunu preferences...pa tu se snadji...
    poz

Primećen član
    Učlanjen
    27.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Evo jedno prijatno iznenadjenje :

HL2 je zahtevan isto onoliko koliko je zahtevan CS Source. Dakle...? Laganica (relativna)

Dalje, nije potvrdjeno ali kazu d igra zauzima 4.2GB. U prevodu 1 DvD ili ti 6CD-a. A neki kazu staje i na 4CD-a. NE znam josh, videcemo... Iskreno..uopste mi se ne igra ali uzecemo je tek onako radi reda.. kao i Doom 3...

Domaćin Nina2 (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano

Igra je na 5 CD-a, grafika je odlicna, stvarno sam odusevljena...danas sam je dobila i pogledala, nisam bas trenutno u stanju da igram zbog nepredvidjenih losih dogadjaja tipa bolesti u porodici, ali uskoro dajem full report.

Aktivan član DabaMAN (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Minimum za igru je: 1.2Ghz, 256 RAM i DirectX 7.0 grafička, tj GeForce 2 ili više. Valve (proizvođač) je još pre dve godine pljuvo na sve strane govoreći da će igra raditi besprekorno i na low-end konfiguracijama.

2003. godine objavili su da će zahtevnost biti: 700MHz i DX6 grafička, tj Riva TNT sa 16MB pa nadalje. Dakle, dosta je porasla, a ipak ispada da bez dosta jake mašine netreba ni pomisliti na igranje.

Nego što se brinete na koliko je CD-ova, pa zar nije lakše uzeti na jednom DVD-u?

Domaćin Nina2 (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano

Citat Original postavio DabaMAN
    Minimum za igru je: 1.2Ghz, 256 RAM i DirectX 7.0 grafička, tj GeForce 2 ili više. Valve (proizvođač) je još pre dve godine pljuvo na sve strane govoreći da će igra raditi besprekorno i na low-end konfiguracijama.

2003. godine objavili su da će zahtevnost biti: 700MHz i DX6 grafička, tj Riva TNT sa 16MB pa nadalje. Dakle, dosta je porasla, a ipak ispada da bez dosta jake mašine netreba ni pomisliti na igranje.

Nego što se brinete na koliko je CD-ova, pa zar nije lakše uzeti na jednom DVD-u?
    Normalno, ali nije je bilo nigde na DVD-u a strpljenje mi nije jaca strana...damn

Početnik
    Učlanjen
    14.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ja jos ne znam lika kojem doom 3 nije seckala kad odvrne sve sto moze do kraja...

a kamoli hl...

cs sourece sam probao na 2.4 ..sa 512..rama i doduse ati-u 9200 128 rama...skroz smo skinule sve sto moze od detalja ..i nije igrivo..jednostavno secka..

verujem da hl2 trazi racunare koje cemo imati u kucama tek za 6 meseci...

mozda ce i raditi u nekom rezimu ...mislim na spustanje grafike do kraja..ali nije to to ...ljudi su se cimali da naprave cudo ...

radje igrajte hl 1 ) u full - u

bas me zanima neki komentar ako je neko igrao..

pozz

Zainteresovan član Pandemonium (avatar)
    Učlanjen
    07.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

eeee ja sam source igrao na 700mhz i Gforce2 mx i 192ddr...
    sigurno sad necu reci nesta u fazonu da sam se naigro i da mi je dosta za sva vremena ali igralo se ipak!

Početnik
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Pomozite!!

Imam Half Life 2 i ne mogu da igram.Krenem iz onog voza i pukne igrica.U cemu je problem? Imam graficku ATI Radeon 9600 XT (gigabyte).

Početnik rotkod (avatar)
    Učlanjen
    29.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ne puca ti igra nego nisi iz foldera "emporio..."kopirao dll file i njega pestovao u hl2...

Početnik
    Učlanjen
    09.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Igra je vise nego dobra, igram je ceo dan i igracu je i sutra ceo dan nisam igrao ovako igrivu i dobru isgru dosta dugo, igra tece na 2100 athlonu, 512 ddr, gforce 3 ti 200 (radi kao ti 500) i bla bla bla, ostalo nije vazno, rezolucija u igri 1024x768, sve full detalji, antristopic 2x i antialiasing 4x. igra radi odlicno mada nemam toliko brutalnih detalja kao na dx9 karticama!!!

Učlanjen
    04.04.2004.
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Bash, 4x antialiasing?! Ma daj, nemoj zae'bavat ljude. Neko će se uzaludno ponadati.

Početnik
    Učlanjen
    09.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ne kontam te, nemam detalje kao na dx9 karticama ali skroz dobro radi!!

Početnik
    Učlanjen
    09.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

za ubrzavanje igre posetite TweakGuides.com, meni se cini da sam malo ubrzao igru s svim ovim tvikovanjima!!

Učlanjen
    04.04.2004.
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Citat Original postavio Ankalagon
    ne kontam te, nemam detalje kao na dx9 karticama ali skroz dobro radi!!
    Teško je poverovati u tako nešto, pogotovo čim si rekao da ti je uključen 4x AA (pri čemu igre obično rade 2-3 puta sporije). Ali dobro, verovaću ti.
    Srećom pa onda i mi smrtnici možemo zaigrati HL2 kako bog zapoveda, a da nemoramo prodati levi bubreg za nadogradnju hardvera.

Početnik
    Učlanjen
    09.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

i meni je to malo smrdelo jer nisam bio siguran jer radi, mozda igra pokazuje da radi a u stvari i nije ukljuceno!! Cuo sam od ljudi da igra radi i na gf2 kartama, ko ima ispod toga mislim ad ni nece da ogra!!!

Početnik
    Učlanjen
    09.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

pa za te dx 9 efekte, to ti je nesto kao sto recimo na dx 8 karticama nisi mogao da vidis heat hejzi efekat, onu kao detonaciju od bombe!!! tao ovde nema nekih finih detalja!!!

Aktivan član Goku (avatar)
    Učlanjen
    26.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Sta mislite oce li meni raditi na 1800mhz 512 ram i g-force 4 mx 64mb ?

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano

Pa, ne bi me cudilo da su neki likovi bili posteni, seli zagrejli stolicu i sklepali engine, onako inzenjerski, smisleno i precizno definisano. Da moze svakom smrtniku da radi. Mnogo je bilo dosad primera dobrih i losih enginea, tako da sve je moguce...
    Btw. s'druge strane, ako HL2 bar ponovi igrivost, scenario, reziju prvog dela imacemo hit koji niko nece zaliti da igra i na minimumu. Pa ja sam ljudi svojevremeno keca presao u sofwareskom redneringu na najnizim mogucim detaljima, jer veseli S3 Virge nije mogao ni da sanja o renderingu!!!! I nista mi nije zafalilo.

Učlanjen
    04.04.2004.
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Citat Original postavio Kad_LupimLupim
    Pa, ne bi me cudilo da su neki likovi bili posteni, seli zagrejli stolicu i sklepali engine, onako inzenjerski, smisleno i precizno definisano. Da moze svakom smrtniku da radi. Mnogo je bilo dosad primera dobrih i losih enginea, tako da sve je moguce...
    Btw. s'druge strane, ako HL2 bar ponovi igrivost, scenario, reziju prvog dela imacemo hit koji niko nece zaliti da igra i na minimumu. Pa ja sam ljudi svojevremeno keca presao u sofwareskom redneringu na najnizim mogucim detaljima, jer veseli S3 Virge nije mogao ni da sanja o renderingu!!!! I nista mi nije zafalilo.
    Ja sam Half-Life prvi put prešao na Cyrix-u na 166MHz i 32MB RAM-a, na grafičkoj koja je imala, verovao ti ili ne, svega 1MB memorije (Cirrus Logic). Rezolucija je bila 320x200, naravno softverski rendering, tada sam još mogao sanjati o 3d akceleraciji. Ali ni to me nije sprečilo da uživam u toj fenomenalnoj igri. Teško je danas tako nešto ponoviti, dovoljno je pogledati samo Doom 3 i videti u kome se pravcu razvija igračka industrija. :?

Početnik
    Učlanjen
    09.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Pazite ljudi o igrivosti ove igre mogu da vam kazem samo jednu stvar, a to je iako sam ja manje vise covek koji uzme neku igru proba je i batali, a to se desilo i sa Doom-om 3 i Far Cry-em, Half Life igram vec dva dana a igrcu ga bogami i treci!!! Mnogo dobra igra i mogu je slobodno po gam play-u porediti sa kecom, tj. mogu slobodno reci da ga je daleko presisala!!! Kada probate slozicete se samnom!!!

Slične teme

1. Half Life 2--Help
    Autor Dr Grozozo u forumu Video igre
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 27.10.2005., 20:48
  2. Half Life 2
    Autor Spieler u forumu Video igre
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 09.01.2005., 20:10
  3. Oko Half Life 2
    Autor HYBRID u forumu Video igre
    Odgovora: 0