Striptiz

Nina2

Domaćin
Poruka
4.676
Da li ste ga priredili svojoj voljenoj osobi, ali onaj pravi, nabijen erotikom, ne nesto iz zezanja 8) Kako ste se osecali? Da li vam je bilo neugodno? A ako niste nikada zasto ne?
 
Jesam. Misilim da je to ok "treat" za devojku. Prvi put me je nagovorila devojka dok sam bio student... i super smo se proveli. (Zato sto je htela da mi pokaze kako se ona oseca u "tim" aktivnostima).

"Umetnost intimnog plesa" inace moze da bude bas super deo tretmana za poboljsanje kvaliteta i sarenila neke veze.

Mislim da ne bih mogao da to isto uradim pred vise osoba, ali jednoj devojci bez problema. :wink:
 
Odlicna tema!!! Jesam par puta sa bivsim deckom, al me smorio jer je trazio svaki put :lol: Nije mi bilo neprijatno. Jednom je on priredio meni slicnu stvar...plakala sam od smeha! :lol: :lol: :lol:
 
sibirska:
Odlicna tema!!! Jesam par puta sa bivsim deckom, al me smorio jer je trazio svaki put :lol: Nije mi bilo neprijatno. Jednom je on priredio meni slicnu stvar...plakala sam od smeha! :lol: :lol: :lol:

Pa mogla si ga podrzati malo... :lol: par saveta, i onda sledeci put bi VALJDA bilo bolje...

e da i bitna je atmosfera, muzika i kako je uopste doslo do toga...
 
Tommy_V:
sibirska:
Odlicna tema!!! Jesam par puta sa bivsim deckom, al me smorio jer je trazio svaki put :lol: Nije mi bilo neprijatno. Jednom je on priredio meni slicnu stvar...plakala sam od smeha! :lol: :lol: :lol:

Pa mogla si ga podrzati malo... :lol: par saveta, i onda sledeci put bi VALJDA bilo bolje...

e da i bitna je atmosfera, muzika i kako je uopste doslo do toga...

Pa generalno je bila ideja da se zabavimo, zar ne? Inace, zene padaju na duhovitost muskarca. Posle je bilo hanky-panky... :wink:
 
sibirska:
Odlicna tema!!! Jesam par puta sa bivsim deckom, al me smorio jer je trazio svaki put :lol: Nije mi bilo neprijatno. Jednom je on priredio meni slicnu stvar...plakala sam od smeha! :lol: :lol: :lol:
Nisam! Zasto nisam?! Pa, upravo zbog ovog, gore navedenog. 'Ajte, molim vas... ne prilici ozbiljnom muskarcu, da se uvija i mazi, dok skida gace...
 
Nina2:
Da, muzika definitivno, kako to zaboravih da dodam pitanjima:)
Uz koju muziku ako se secate? 8)

Secam se! Ne znam ko peva, ide nesto ovako: Fall in love in the elian, fall in love in his eyes... i naravno Madonna Erotica i Justify my love :twisted: Toplo preporucujem...
 
sibirska:
Nina2:
Da, muzika definitivno, kako to zaboravih da dodam pitanjima:)
Uz koju muziku ako se secate? 8)

Secam se! Ne znam ko peva, ide nesto ovako: Fall in love in the elian, fall in love in his eyes... i naravno Madonna Erotica i Justify my love :twisted: Toplo preporucujem...

8) i dodajem Truth hurts - Addictive i Liberty X - Just a little 8)
A da i Christina Milian - Dip it low 8)
 
Nina2:
sibirska:
Nina2:
Da, muzika definitivno, kako to zaboravih da dodam pitanjima:)
Uz koju muziku ako se secate? 8)

Secam se! Ne znam ko peva, ide nesto ovako: Fall in love in the elian, fall in love in his eyes... i naravno Madonna Erotica i Justify my love :twisted: Toplo preporucujem...

8) i dodajem Truth hurts - Addictive i Liberty X - Just a little 8)

Nikad cula, probacu da nadjem. Zvuci interesantno... :wink:
 
Neee. madona je kad se zenskinja skida :)

Mada muzika zavisi od raspolozenja i zeljenog efekta...

NPR: L.Kravitz - American Woman je za onu malo "vatreniju" varijantu sa agresivnijim nastupom dok je naprimer za laksu varijantu moze naprimer Joe Cocker dok za ultra kratku, laganu akciju moze U2 October :lol:
 
Tommy_V:
Neee. madona je kad se zenskinja skida :)

Mada muzika zavisi od raspolozenja i zeljenog efekta...

NPR: L.Kravitz - American Woman je za onu malo "vatreniju" varijantu sa agresivnijim nastupom dok je naprimer za laksu varijantu moze naprimer Joe Cocker dok za ultra kratku, laganu akciju moze U2 October :lol:

Nisam rekla Holiday bwe! hehehe
 
I jos jedna.. za agresivnije varijante...

[mislim da ste za sada sve primetile da vise volim agresivnije varijante 8) :lol: ]

Kid Rock - Cowboy

a momci sa malo dlakavijim grudima mogu da probaju i Gun's 'n Roses - Welcome to the Jungle
 
Julian_Duranona:
sibirska:
Odlicna tema!!! Jesam par puta sa bivsim deckom, al me smorio jer je trazio svaki put :lol: Nije mi bilo neprijatno. Jednom je on priredio meni slicnu stvar...plakala sam od smeha! :lol: :lol: :lol:
Nisam! Zasto nisam?! Pa, upravo zbog ovog, gore navedenog. 'Ajte, molim vas... ne prilici ozbiljnom muskarcu, da se uvija i mazi, dok skida gace...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kako si to suptilno rekao :wink:
 
Tommy_V:
I jos jedna.. za agresivnije varijante...

[mislim da ste za sada sve primetile da vise volim agresivnije varijante 8) :lol: ]

Kid Rock - Cowboy

a momci sa malo dlakavijim grudima mogu da probaju i Gun's 'n Roses - Welcome to the Jungle

Tmmy_V, muskarcino! 8) :lol:
 
Pa i profesionalcima se zene smeju, ili se smeju sebi shto reaguju kako-reaguju na njih :P
Mali savet zavodljivoj: ne uzimaj slatkishe pre predstave, vezbaj par dana pre takodje, jer bice tu shlaga za konzumaciju :twisted:
 
vuk_:
Pa i profesionalcima se zene smeju, ili se smeju sebi shto reaguju kako-reaguju na njih :P
Mali savet zavodljivoj: ne uzimaj slatkishe pre predstave, vezbaj par dana pre takodje, jer bice tu shlaga za konzumaciju :twisted:

Hvala za savet :wink: :lol: ,ali meni to nije smesno,nego eroticno...a kao takvo i ne moze da mi bude smesno :wink: 8)
 
Aha, samo josh ni jedan muski striptiz nisam video bez zenskog kikotanja, smeha, vristanja....ali ok, sve je moguce.Verovatno prave poklonice istog, uzivaju ozbiljne face, ocenjujuci umetnichki dojam 8) obavezno se unapred obezbedivshi sundjerom postavljenim stolicama :)
 

Back
Top