samo za samohrane mame.

mrvica 2

Zainteresovan član
Poruka
301
Drage moje koleginice (sapatnice) :lol: ala ser.em, salim se. Imam jedan predlog pa me interesuje vase misljenje. Posto na ovom forumu ima raznih okupljanja, sastajanja itd. Sta mislite o tome da i mi napravimo neko svoje okupljanje. Naravno sa nasom decicom. Interesuje me, da li bi eventualno neko bio zainteresovan. Ako postoje takve mame, neka se jave, pa da vidimo sta nam je ciniti. pozzzzzzzz od mrvice. :lol: :lol: :lol:
 
Ćao, Mrvice, pa ja sam pokrenula temu samohranih majki samo zato da bih videla ima li iko ideju ili saznanje o tome da postoji neko udruženje (ili da ga mi napravimo) samohranih majki preko koga bismo mogli ne samo da organizujemo druženja, već i da pokrenemo neka pitanja o koja nikome nisu bitna osim nama i našoj deci.
Podržavam tvoju ideju skroz!
Ja sam za!
 
dragonfromdarkness:
hazard:
Evo i mene. Koliko nas je sad? posto nisam iz BG jel moze neko vikend druzenje?


Sad vas je sest, i ja vas svih sest pozivam na to "vikend druzenje", sigurno ce biti zanimljivo.
8)




:lol: :lol: :lol:
uuuuuuuuu, pa ti si mama?! :shock:
ko onaj lik iz mi nismo andjeli-mamaaaaa :lol: :lol:

e pa drustvo, iako se ne odazivam bas na to-samohrana mama, jos sam friska i tek se navikavam, imate poziv u NS na kafu... :wink:
 
E pa drage moje hvala vam sto ste se odazvale. Drago mi je sto nisam usamljena. I nadam se da cemo uspeti u nasoj nameri. Ja bih ipak predlozila da susret bude sa klincima. Podrzavam ideju da to bude u nekoj igraonici, s obzirom da cemo se sresti prvi put. Posle toga, ako se ispostavi da smo sve ,,normalne,, salim se naravno, mozemo da organizujemo i neku kucnu varijantu. Vidim da ima zainteresovanih koji nisu iz Bg. tako da mislim da ta vikend varijanta nije losa. Ajde da ne tupim vise, sta mislite o tome, predlog je da to bude sledeci vikend. Pozzzzzzz mrvica. :lol:
 
mrvica 2:
SINDI:
mrvica 2:
Vazi.... a znak raspoznavanja?
Poslacu ti broj moba na p.p. pa se cujemo.
pa boli vas uvo kad ste u bgd.. :cry: ja ne mogu sad, ali nema veze, lepo se provedite... :lol: poz
Znam da je glupo, ali zasto da ne budes gosca kod neke od nas. Naravno govorim u svoje ime :roll: Ajde reci mi da nisam izvalila.

:lol: nisi..Nemam pojma, valjda nisi..Ja se nisam upoznavala sa forumasima, ali verujem svojoj intuiciji.Meni bi bilo sasvim ok i da ti dodjes kod mene...Problem je vreme. Hladno je , i ja ne mogu mog bebana da njakam po toj hladnoci..Ja sama cesto dolazim u BGD, i volela bih da se upoznamo.Ovaj vikend ne mogu, jer imam goste.JBG.aLI IMA KAD. Cujemo se...
 
dragonfromdarkness:
mrvica 2:
Hej pa sta bi sa vama. Nije valjda da ste se predomislile, ili mozda planirate tu kaficu s proleca, kad malo otopli.

Naravno da se nisam predomislio. Ako'ocete u taj PUF (koji nemam pojma 'de je, al' cu ga nadjem) meni nije problem. Samo nemoj da mi se ne posalje pp u koliko sati, slucajno :evil:

:D :D :D
Ti bas resio da budes samohrana mama, dobro ako je tako. Puf-puf je u m.m.lugu, sastanak je u 18h. I da bi te pustili da udjes, moras da imas dete. Ti vidi nahvataj jedno usput. Vidimo se..........mamice. :lol:
 

Back
Top