Freebiking-nacin zivota
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 50

Tema: Freebiking-nacin zivota

Istar Genom
    Guest

Podrazumevano Freebiking-nacin zivota

Pozivam zaljubljenike u freebiking da se druzimo tokom zime,dok ne dodje vreme za ozbiljnije poduhvate.Usput da li i koliko vozite zimi? :wink:

Domaćin Nina2 (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano Re: Freebiking-nacin zivota

Citat Original postavio Istar Genom
    Pozivam zaljubljenike u freebiking da se druzimo tokom zime,dok ne dodje vreme za ozbiljnije poduhvate.Usput da li i koliko vozite zimi? :wink:
    Nikako! Posto mrzim zimu nema teorije da sednem na bajk...nazalost
    Ali zato sa prvim znacima proleca..ili da kazem sa prvim toplijim vremenom, odmah se vadi bajk! Jedva cekam prolece!! 8)

Ellendil
    Guest

Podrazumevano

Ma ja ne mrzim zimu vec hladnocu-mada mu dodje na isto.Najradije bi za Australiju do proleca.Inace,moji prijatelji su kupili sobne,pa jes da ne obozavam sobni bike ali ponekad,za zelju...Svakako,jedva cekam prolece,kao i svi mi koji volimo zivot na tockovima.

Početnik
    Učlanjen
    11.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Ellendil
    Ma ja ne mrzim zimu vec hladnocu-mada mu dodje na isto.Najradije bi za Australiju do proleca.Inace,moji prijatelji su kupili sobne,pa jes da ne obozavam sobni bike ali ponekad,za zelju...Svakako,jedva cekam prolece,kao i svi mi koji volimo zivot na tockovima.
    A voznja po snegu (BGD, Kopaonik...) ?? To je, ako je sneg dobar i suncano, ponekad i bolje od voznje leti ...
    Naravno, nista od duzih stajanja u toku voznje, nego dok vozis-vozis, a kad ne mozes vise, pravo kuci... ali je mnogo dobro ... ko nije probao-toplo preporucujem, cak i onima koji bi radije cekali prolece u kuci

Domaćin Nina2 (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano

Citat Original postavio Ellendil
    Ovaj...ispravi me ako gresim ali nekako zima bez hladnoce i nije zima Tako da sam i sama na to mislila.

Aktivan član elendil (avatar)
    Učlanjen
    11.10.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    31
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

Ceka se...daleko je prolece!

Učlanjen
    11.10.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    31
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

Citat Original postavio elendil
    Ceka se...daleko je prolece!
    Ja sam danas porucio pedale spd m515 po ceni od 35 evra.Nadam se da se necu razocarati.Sta rade ostali zaljubljenici i biciklizam i planine?

jelenadj
    Guest

Podrazumevano

Pa ostali cekau da pronadju odgovarajuci bicikl, odnosno ram, a da pre toga prodaju onaj sto su kupili al se zajebali, posto je ram prevelik
    Moze li mi neko reci za koliko mogu da prodam genesis florida asx, star 2 meseca, garanciju i racun imam, jer je ram alu ali zaboga 19, 5 sto katastrofa veliko za mene , metar i zilet od 168cm.
    caos

Učlanjen
    11.10.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    31
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

Citat Original postavio jelenadj
    Pa ostali cekau da pronadju odgovarajuci bicikl, odnosno ram, a da pre toga prodaju onaj sto su kupili al se *, posto je ram prevelik
    Moze li mi neko reci za koliko mogu da prodam genesis florida asx, star 2 meseca, garanciju i racun imam, jer je ram alu ali zaboga 19, 5 sto katastrofa veliko za mene , metar i zilet od 168cm.
    caos
    I ja sam imao isti problem pa sam sjajan trek prodao i kupio manji ram polarov.I bas smo iste visine i ja sam metar i zilet 169cm.Baci pogled na host.sezampro.yu/freebiking pa na berzu.Rado bih ti pomogao ali ne znam koliko vredi taj genesis ram.Tamo ces bar videti cene,a mozda pronadjes i nesto za sebe ima jedan sjajni GT za 550 evra,a bio je i jedan solidan skott za 60 evra!I to 17,5 kao za tebe.Pozdrav.

Početnik
    Učlanjen
    30.12.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano sneg

LJUDI JEDVA CEKAM SNEG DA DRAJVIM MOG POLARA...AKO IMA ISTOMISLJENIKA NEK SE JAVE....

4o
    Guest

Podrazumevano

Ja bas imam suprotan problem, ram mi je suvise mali pa moram sticnu maksimalno da izvucem, a posto imam nekih 80kg normalno je da se ona posle nekog vremena iskrivi. Pre neki dan sam zauvek resio problem sa tim ramom, jer mi je pukao(na moju veliku zalost). Tako da sam i pored sve svoje volje i zelje da vozim i preko zime ostao bez bajka.

Učlanjen
    11.10.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    31
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

Bitno je da se ti nisi povredio,lako ces za drugi ram...Usput ja 2.og vozio nekih desetak kilometara,nije hladno,ali vetar...

Početnik
    Učlanjen
    30.12.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano ZVONCE

Ja danas napravio najvecu turu u ovoj 2005-oj vozio sam 32km isao do centra i do ADE biciklistickom bio dan do jaja, a i guzva do jaja na stazi izdrndao sam ZVONCE!!!!!!!!

Početnik
    Učlanjen
    14.10.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ljudi, a da li neko voli da skace sa svojom biciklicom, ili da izvodi neke vratolomije?

Učlanjen
    11.10.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    31
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

Danas sam izvozio 26 km,i reci cete mi da ser..,ali verujte mi bilo mi je vrucina!Bic.jakna i prsluk su ucinili svoje,uz ovo sasavo vreme.Da hoce da potraje do maja!

Sprint&Polar
    Guest

Podrazumevano Re: Freebiking-nacin zivota

[quote="Nina2"]
    Citat Original postavio Istar Genom
    Ponekad kada je lepse vreme idemo na asvaltne ture jer je na zemljanim putevima blato.Obicno predjemo oko 60-70 km dobrim tempom (ustvari ko kol'ko moze).
    Vozimo pre svega da bi odrzali kondiciju za leto.
    Pozdrav svim BIKERIMA OD :
    Sprint Zenith i
    Polar Avalanche

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Zozimo
    Ljudi, a da li neko voli da skace sa svojom biciklicom, ili da izvodi neke vratolomije?
    Ej pa ti si neki moj covek.Iako imam Polara ja cesto sa mojim BMX-om skacem sa zemljane skakaonice visoke oko 1,5 m.Egzibicije ne izostaju.Pozdrav

Guest

Podrazumevano BMX

EJ JA ISTO IMAM AVALANCHA I VOZIM BMX!!!!!! ODAKLE SI TI JA SAM SA NBG-A!!!!!

Početnik
    Učlanjen
    30.12.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

OVO GORE ^^^^^^^^^^NIJE GOST NEGO JA TEYA!!!!!!!!zaboravio sam da se prijavim!!!!

4o
    Guest

Podrazumevano

Ne znam kakvo je vreme kod vas ali u Subotici je takva maglustina da sam samo posle nekoliko kilometara voznje (dok sam stigao na posao) izgledao kao dedamraz. Neko nam je izmalerisao vreme...

Početnik
    Učlanjen
    14.10.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Mi iz Subotice poceli smo da pravimo jedan mali FAN PARK, ako mogu tako da nazovem. Rec je o nekoj vrsti Freeride parka samo sto nije preterano extreman. Za sada najvislja platforma napravljena za skakanje je oko 2m. Bice prilicno zabavno. Imamo par dobrih skokova, zasada jednu klackalicu, a uskoro cemo poceti sa izgradnjom malih staza od drveta iznad zemlje. Ako budem mogao postavicu neke slike na net, samo da saznam kako mogu. Ako ima ljudi koji su pokusali slicne stvari neka se jave!!!

Početnik
    Učlanjen
    14.10.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Mi iz Subotice poceli smo da pravimo jedan mali FAN PARK, ako mogu tako da nazovem. Rec je o nekoj vrsti Freeride parka samo sto nije preterano extreman. Za sada najvislja platforma napravljena za skakanje je oko 2m. Bice prilicno zabavno. Imamo par dobrih skokova, zasada jednu klackalicu, a uskoro cemo poceti sa izgradnjom malih staza od drveta iznad zemlje. Ako budem mogao postavicu neke slike na net, samo da saznam kako mogu. Ako ima ljudi koji su pokusali slicne stvari neka se jave!!!
    Cisto da vratim temu na top!

Početnik
    Učlanjen
    30.12.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

CISTOOOOOOOOO

Guest

Podrazumevano

I niuje losa voznja po snegu,ali je mnoooooogo hladno.

Aktivan član
    Učlanjen
    23.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano

Ako budem mogao postavicu neke slike na net, samo da saznam kako mogu.
    fotopic.net ili http://www.imageshack.us/
    Ako ima ljudi koji su pokusali slicne stvari neka se jave!!!
    Neki momci iz Novog Sada su pokrenuli tako nesto ali ne znam da li su zavrsili projekat...

Slične teme

1. Slobodan nacin zivota
    Autor David Coverdale u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 98
    Poslednja poruka: 15.03.2011., 00:45
  2. HARLEY-DAVIDSON prevozno sredstvo ili način života
    Autor opšte dobro u forumu Automobilizam
    Odgovora: 89
    Poslednja poruka: 10.10.2008., 01:51
  3. Muzika...nacin zivota ili razonoda?
    Autor nervozni petao u forumu Muzika
    Odgovora: 58