DivXAF.0_4.zip
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: DivXAF.0_4.zip

Početnik
    Učlanjen
    20.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano DivXAF.0_4.zip

Preneo sam na komp. gorepomenutu arhivu, ali kada pokrenem SETUP.exe na ekranu pise - Installation failed.
    DivXAF.ax ->C:\WINDOWS\System32\DivXAF.ax
    Command failed.
    Moze li se to srediti?

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Nisam sasvim siguran da cu da pogodim o cemu se radi ali vidim da je datoteka koju si naveo zapakovana u zip i moje je misljenje da je prvo raspakujes (ako nije samoraspakujuci zip) pa da nadjes u njoj fajl koji ima ekstenziju .exe i pokrenes aplikaciju za instalaciju.. Neko ce mozda nesto pametnije reci od mene.. Poz.

Početnik
    Učlanjen
    20.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio GZ
    Nisam sasvim siguran da cu da pogodim o cemu se radi ali vidim da je datoteka koju si naveo zapakovana u zip i moje je misljenje da je prvo raspakujes (ako nije samoraspakujuci zip) pa da nadjes u njoj fajl koji ima ekstenziju .exe i pokrenes aplikaciju za instalaciju.. Neko ce mozda nesto pametnije reci od mene.. Poz.
    Naravno da je u pitanju zip arhiva i naravno da sam je raspakovao pre nego sto sam pokrenuo fajl za instalaciju. Inace, ona sluzi za sprecavanje Freeze efekta pri gledanju DivX filmova. Ako neko ima ideju kako da resim ovaj problem - nek je iznese, bicu mu zahvalan.

Elita
    Učlanjen
    16.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku