Alo, muski...

Peruzzi

Domaćin
Poruka
4.066
Da li je tacno da je duzina organa jednaka duzini od pocetka palca do kraja kaziprsta (pocetak palca - 2 zglob po redu od njeegovo kraja. kraj palca - ona strane gde je nokat. (da,nisam mogao gore da objasnim:) ). Ajd, sad, ruku u gace pa meri:) Kod mene je tacno.

Inace, ovo sam cuo u "Prijateljima"...Pa sad, ako koza laze rog ne laze:)
 
Peruzzi:
Da li je tacno da je duzina organa jednaka duzini od pocetka palca do kraja kaziprsta (pocetak palca - 2 zglob po redu od njeegovo kraja. kraj palca - ona strane gde je nokat. (da,nisam mogao gore da objasnim:) ). Ajd, sad, ruku u gace pa meri:) Kod mene je tacno.

Inace, ovo sam cuo u "Prijateljima"...Pa sad, ako koza laze rog ne laze:)

:shock: Jel to kad je u erekciji? :P
 
zavodljiva1976:
Peruzzi:
Da li je tacno da je duzina organa jednaka duzini od pocetka palca do kraja kaziprsta (pocetak palca - 2 zglob po redu od njeegovo kraja. kraj palca - ona strane gde je nokat. (da,nisam mogao gore da objasnim:) ). Ajd, sad, ruku u gace pa meri:) Kod mene je tacno.

Inace, ovo sam cuo u "Prijateljima"...Pa sad, ako koza laze rog ne laze:)

:shock: Jel to kad je u erekciji? :P

ma jok u erekciji se meri od lakta do palca :D
 
introitus:
...osvrt na dosadašnje...

Stalno se pojavljuju nove teme o veličinama, i uglavnom ih postavljaju muškarci...
Iz ženskih odgovora se može zaključiti da one ne vole ni prevelike ni premale, znači prosečan je sasvim dovoljan.

Pa kome su veličine bitne :? :?:

Najbitnije je da se koristi (jeste da ne raste od toga, ali zato nekima raste... :P ) i kako se koristi ;-) !

.................................................
Nisam bio lenj(tačnije mrzelo me da učim) pa sam sakupio skoro sve teme o, ili vezane za, veličinama:

DA LI VAM JE ZENE ZAISTA BITNA VELICINA????
Velicine....
velicina moga
vezbe za povecanje penisa
JELI BITNA VELICINA...
Molim za savet
koliko je bitna velicina??(pitanje za devojke)
Uporedjivanje sa bivsima?
velicine kondoma

.....
Raste mi penis :lol:
Ko od forumasa ima najvecu tuki :lol:
.....
CKM-poslednji broj
SEX EXTREM
veza izmedju straha i minimalizma
.....
...pa da vidimo sta kazu devojke????? :shock: Degutantno!
.....

I na kraju teme koje su potavile ženske osobe
:
potencija kod muskaraca
Mushka frustracija
Hajde muskarci da vas vidimo na delu
 
cvele_kv:
zavodljiva1976:
Peruzzi:
Da li je tacno da je duzina organa jednaka duzini od pocetka palca do kraja kaziprsta (pocetak palca - 2 zglob po redu od njeegovo kraja. kraj palca - ona strane gde je nokat. (da,nisam mogao gore da objasnim:) ). Ajd, sad, ruku u gace pa meri:) Kod mene je tacno.

Inace, ovo sam cuo u "Prijateljima"...Pa sad, ako koza laze rog ne laze:)

:shock: Jel to kad je u erekciji? :P

ma jok u erekciji se meri od lakta do palca :D

neki prvo obmotaju dva puta oko struka :lol:
tri puta mere
pa idu dalje :arrow:
 
Ja mislim da je ova tema Bukijev fah....on ce vam reci,obzirom da je njegov najveci :twisted: ,kako ga je izmerio(na koji nacin :arrow: palcem,kaziprstom,lenjirom,nogom...)i uz to vas nauciti kako da postignete tu velicinu ako je vec niste dostigli.... :D :twisted: :wink:
 
Julian_Duranona:
introitus:
...osvrt na dosadašnje...

Stalno se pojavljuju nove teme o veličinama, i uglavnom ih postavljaju muškarci...
Iz ženskih odgovora se može zaključiti da one ne vole ni prevelike ni premale, znači prosečan je sasvim dovoljan.
Uopste me ne interesuje kakve ko voli i koliki je kome, jednostavno cuo negde u prolazu nesto sto deluje toliko bezveze da je najverovatnije istinito, pa reko' da proverim...
 
p.s. nacin merenja: obmota se dvaput oko struka, pa se onda prebaci 7 puta preko ramena, priveze za kvaku ulaznih vrata i optrci dva kruga oko kuce/zgrade. Meriti ono sto ostane visak.... Dajte bre ljudi, budite ozbiljni bar sad... bas me zivo interesuje...
 
Peruzzi:
p.s. nacin merenja: obmota se dvaput oko struka, pa se onda prebaci 7 puta preko ramena, priveze za kvaku ulaznih vrata i optrci dva kruga oko kuce/zgrade. Meriti ono sto ostane visak.... Dajte bre ljudi, budite ozbiljni bar sad... bas me zivo interesuje...
:shock: A sto te interesuje? Da ti nije mali,pa hoces da uporedis sa drugima...? :twisted:
Daj,bre,opusti se...nije sve u velicini :wink: 8)
 

Back
Top