Natasa Bekvalac

Gost
Ona je mlada,lepa,talentovana,zgodna...ona je NATASA BEKVALAC!Ima tako divan i skolovan glas,toliko ukusa u oblacenju,tako misaone tekstove...pevljive,a tako dubokoumne,kao da imaju neku skrivenu poruku...("...grudi u vis,haljina na pod...").Ima visoko muzicko obrazovanje (zavrsava DIF,mislim).Uopste,predstavlja jednu prosecnu sponz..,pardon devojku u Srbiji. :wink: Ma,priznajte,zar nam nije svima omiljena pevacica? :wink: :lol:
 
Anonymous:
Ona je mlada,lepa,talentovana,zgodna...ona je NATASA BEKVALAC!Ima tako divan i skolovan glas,toliko ukusa u oblacenju,tako misaone tekstove...pevljive,a tako dubokoumne,kao da imaju neku skrivenu poruku...("...grudi u vis,haljina na pod...").Ima visoko muzicko obrazovanje (zavrsava DIF,mislim).Uopste,predstavlja jednu prosecnu sponz..,pardon devojku u Srbiji. :wink: Ma,priznajte,zar nam nije svima omiljena pevacica? :wink: :lol:
Ma daj da li si ti normalna?Kome omiljena pevacica?Tebi?Pa samo napred, nemoj samo i mene da stavljas u taj kos molim te.Tj.ne mene nego sve ljude koji je organski ne podnose.Mozda dobro izgleda, ali glas i pesme-svetogrdje!
Pozdrav, Isidora
 
Isidora:
Anonymous:
Ona je mlada,lepa,talentovana,zgodna...ona je NATASA BEKVALAC!Ima tako divan i skolovan glas,toliko ukusa u oblacenju,tako misaone tekstove...pevljive,a tako dubokoumne,kao da imaju neku skrivenu poruku...("...grudi u vis,haljina na pod...").Ima visoko muzicko obrazovanje (zavrsava DIF,mislim).Uopste,predstavlja jednu prosecnu sponz..,pardon devojku u Srbiji. :wink: Ma,priznajte,zar nam nije svima omiljena pevacica? :wink: :lol:
Ma daj da li si ti normalna?Kome omiljena pevacica?Tebi?Pa samo napred, nemoj samo i mene da stavljas u taj kos molim te.Tj.ne mene nego sve ljude koji je organski ne podnose.Mozda dobro izgleda, ali glas i pesme-svetogrdje!
Pozdrav, Isidora
OOOOOOOOO,brate si cula ti za ironiju? :shock:
 
Courtney:
Isidora:
Anonymous:
Ona je mlada,lepa,talentovana,zgodna...ona je NATASA BEKVALAC!Ima tako divan i skolovan glas,toliko ukusa u oblacenju,tako misaone tekstove...pevljive,a tako dubokoumne,kao da imaju neku skrivenu poruku...("...grudi u vis,haljina na pod...").Ima visoko muzicko obrazovanje (zavrsava DIF,mislim).Uopste,predstavlja jednu prosecnu sponz..,pardon devojku u Srbiji. :wink: Ma,priznajte,zar nam nije svima omiljena pevacica? :wink: :lol:
Ma daj da li si ti normalna?Kome omiljena pevacica?Tebi?Pa samo napred, nemoj samo i mene da stavljas u taj kos molim te.Tj.ne mene nego sve ljude koji je organski ne podnose.Mozda dobro izgleda, ali glas i pesme-svetogrdje!
Pozdrav, Isidora
OOOOOOOOO,brate si cula ti za ironiju? :shock:
Jesam, ali i ironija je za nju previse...stvarno!Izvini sto sam onako nastupila, ali stvarno, i ironija je prevelika cena za nju!
Pozdrav
 
Stvarno sam izbegavao da komentarisem muziku,ali ovako vise ne ide.Onamo Vam Ceca losa,ovde Natasa,svi u nekom hevi-hip-hop fazonu...

A sta smo imali sad na ECHO? Sta je bilo sa Zajecarskom gitarijadom? FIJASKO.Kad cete vec jednom shvatiti da upravo ti koje ne volite,vole 80% ljudi ove zemlje.Kad se taj odnos promeni,izvolte pa pljujte.

Sama Natasa,da joj duva promaja,ma nije nego....Veoma pametna zenska.Zna sta hoce to i radi.To je i svrha,zar ne? Raditi i ziveti najbolje sto mozes.

I jos nesto,posto je ECHO doziveo totalni fijasko,pa je kuca koja je to organizovala usla pod stecaj,dosetili se ljudi kako da izvuku pare.Organizuju GUCHU u sred BGD-a.Svidjalo se to Vama ili ne,za sad je stanje u nasoj muzici takvo.......

Pozdrav
 
DON:
Stvarno sam izbegavao da komentarisem muziku,ali ovako vise ne ide.Onamo Vam Ceca losa,ovde Natasa,svi u nekom hevi-hip-hop fazonu...

A sta smo imali sad na ECHO? Sta je bilo sa Zajecarskom gitarijadom? FIJASKO.Kad cete vec jednom shvatiti da upravo ti koje ne volite,vole 80% ljudi ove zemlje.Kad se taj odnos promeni,izvolte pa pljujte.

Sama Natasa,da joj duva promaja,ma nije nego....Veoma pametna zenska.Zna sta hoce to i radi.To je i svrha,zar ne? Raditi i ziveti najbolje sto mozes.

I jos nesto,posto je ECHO doziveo totalni fijasko,pa je kuca koja je to organizovala usla pod stecaj,dosetili se ljudi kako da izvuku pare.Organizuju GUCHU u sred BGD-a.Svidjalo se to Vama ili ne,za sad je stanje u nasoj muzici takvo.......

Pozdrav
Mi necemo da pljujemo kad se sve "promeni". za slucaj da nisi primetio mi smo je vec ispljuvali! Ona ce raditi ono sto hoce i ono sto voli, kad prostitucija postane legalna!

I... da, za ono da je voli 80% ljudi u ovoj zemlji... To ti i tebi slicni fenseri misle zato sto ste toliko glupi da ni ne izvaljujete koliko ovde metalaca u stvari ima. Bas da vidim kad ce na koncert OK band-a i Natasice da dodje 50 hiljada ljudi kao na koncert na trgu
 
Bato,na mnogo pogresnu adresu pucas.Da te ne "samaram" muzickim pitanjima sad.Nesto sam malo vise od muzicara.

Ne govorim ja samo o Natasi,vec uopste o pop i urabanom folku.A tu vrstu muzike slusa mnogo ljudi.Ali mnogo.Spominjes mi 50.ooo ljudi? Kad ce doci 100.000 kao na Cecin i Colin koncert?

Uostalom.....
 
@DON:

Ono sto ja hocu da kazem jeste:
Zasto moram ja da ih podrzavam ako vec postoje ljudi koji ih slusaju, za razliku od mene?

Nije mi jasno zasto potenciras da svi moramo da ih volimo ako su vec voljeni, i da se pomirimo sa tom cinjenicom?
 
Nadya:
@DON:

Ono sto ja hocu da kazem jeste:
Zasto moram ja da ih podrzavam ako vec postoje ljudi koji ih slusaju, za razliku od mene?

Nije mi jasno zasto potenciras da svi moramo da ih volimo ako su vec voljeni, i da se pomirimo sa tom cinjenicom?

Ne ne,ne nikakvo potenciranje Nadya.taman posla.Upravo se ja nekako borim za RAVNOPRAVNOST termina na Tv-ima.Al to je borba protiv vetrenjaca a i nisam bas toliko uticajan.Nazalost,para je to,ogromna para.Naravno da svako slusa i treba da slusa sta voli.Ja licno,volim klasiku,Dragojevica,Montena,Corbu...

samo sam,pa pomalo i reszignirano,mozda nije bilo na mestu,reko cinjenicno stanje.Koliko se koja muzika trenutno u Srbiji slusa.
To je sve....
Pozdrav
 
don, mislim da nisi u pravu za natasu. taman da je i slusa 80% ljudi ovde, za par godina ce doci mladja i lepsai pade natasa u zaborav..... zato sto joj je muzika sranje, a ona je sama prolazni trend.
s druge strane i danas 32 godine nakon njihove smrti mnogi klinci slusaju i znaju za Hendrixa,Morrisona i Janis...... to je zato sto njihova muzika zaista vredi, a Natasu niko nece ni primetiti za par godina kad nabaci celulit i tako dalje i tako blize....
 
Dobro mozda je ne slusa bas 80% ali tuzno je to da je slusa ogroman broj ljudi kao i one jadnice slicne njoj.
a sto se tice izgleda....bila sam skoro na istom letu kao i ona.i moram da vam kazem da se gomila ljudi zgrozila.mala je,mrsava..ramena i lice su joj pune bubuljica i akni.jednostavno ono sto je na tv nije bas i stvarno-kao i uvek
pozdrav
 
Mislim,stvarno je glupo da ja pricam o estradi,deo sam nje.I ovo sam pogresio sto sam se javio.Ipak,krajnja poruka:Ne pljujte one koji nemaju isto misljenje kao i Vi.Toliko.....

Pozdrav
 

Back
Top