Natasa Bekvalac
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 61

Tema: Natasa Bekvalac

Guest

Podrazumevano Natasa Bekvalac

Ona je mlada,lepa,talentovana,zgodna...ona je NATASA BEKVALAC!Ima tako divan i skolovan glas,toliko ukusa u oblacenju,tako misaone tekstove...pevljive,a tako dubokoumne,kao da imaju neku skrivenu poruku...("...grudi u vis,haljina na pod...").Ima visoko muzicko obrazovanje (zavrsava DIF,mislim).Uopste,predstavlja jednu prosecnu sponz..,pardon devojku u Srbiji. :wink: Ma,priznajte,zar nam nije svima omiljena pevacica? :wink:

Zainteresovan član die_happy (avatar)
    Učlanjen
    12.06.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Ona je plava, lepa i nosi malo odece i zbog toga je svi vol.E.mo...

Courtney
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio die_happy
    Ona je plava, lepa i nosi malo odece i zbog toga je svi vol.E.mo...
    Kako die_happy zna na sta misl.E.m.Jeste L videli,a?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.08.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano Najbolja je

da prosto je divna u pravu si stvarno njene pesme imaju poruku za odredjeni deo populacije,da za spon... potpuno je divna :?

Courtney
    Guest

Podrazumevano Re: Najbolja je

Citat Original postavio maral86va
    da prosto je divna u pravu si stvarno njene pesme imaju poruku za odredjeni deo populacije,da za spon... potpuno je divna :?
    Ma znam ja ko mi je uzor!Evo sad cu da izadjem napolje u tangama i brusu,da vide ljudi sta znaci imati ukusa u oblacenju!

Obećava sluzimo narodu (avatar)
    Učlanjen
    05.06.2003.
    Reputaciona moć
    53

Citat Original postavio Courtney
    Ma znam ja ko mi je uzor!Evo sad cu da izadjem napolje u tangama i brusu,da vide ljudi sta znaci imati ukusa u oblacenju!
    Keve ti kazi kad i gde

Courtney
    Guest

Citat Original postavio sluzimo narodu
    Keve ti kazi kad i gde
    Hi,hi,hi TAJNA!!!! ops:

Početnik
    Učlanjen
    11.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Natasa Bekvalac

Citat Original postavio Anonymous
    Ona je mlada,lepa,talentovana,zgodna...ona je NATASA BEKVALAC!Ima tako divan i skolovan glas,toliko ukusa u oblacenju,tako misaone tekstove...pevljive,a tako dubokoumne,kao da imaju neku skrivenu poruku...("...grudi u vis,haljina na pod...").Ima visoko muzicko obrazovanje (zavrsava DIF,mislim).Uopste,predstavlja jednu prosecnu sponz..,pardon devojku u Srbiji. :wink: Ma,priznajte,zar nam nije svima omiljena pevacica? :wink:
    Ma daj da li si ti normalna?Kome omiljena pevacica?Tebi?Pa samo napred, nemoj samo i mene da stavljas u taj kos molim te.Tj.ne mene nego sve ljude koji je organski ne podnose.Mozda dobro izgleda, ali glas i pesme-svetogrdje!
    Pozdrav, Isidora

Aktivan član
    Učlanjen
    04.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    66

Podrazumevano

Natasa za razliku od drugih ipak ima glasovnih mogucnosti.To ja ovako laicki)))))))))

Aktivan član
    Učlanjen
    25.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    64

Citat Original postavio Isidora
    Ma daj da li si ti normalna?Kome omiljena pevacica?Tebi?Pa samo napred, nemoj samo i mene da stavljas u taj kos molim te.Tj.ne mene nego sve ljude koji je organski ne podnose.Mozda dobro izgleda, ali glas i pesme-svetogrdje!
    Pozdrav, Isidora
    OOOOOOOOO,brate si cula ti za ironiju? :shock:

Zainteresovan član Kurt Cobain (avatar)
    Učlanjen
    26.06.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Well, ona lepo igleda ali joj je muzika shit.

Početnik
    Učlanjen
    14.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ona se gleda, neslusa se

Početnik
    Učlanjen
    11.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Isidora
    Pozdrav, Isidora
    OOOOOOOOO,brate si cula ti za ironiju? :shock:
    Jesam, ali i ironija je za nju previse...stvarno!Izvini sto sam onako nastupila, ali stvarno, i ironija je prevelika cena za nju!
    Pozdrav

. . .
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio koka
    ona se gleda, neslusa se
    Konacno neko sa pravim odgovorom 8)
    I zamolio bih vas da mi nevredjate sugradjanku, ipak nije ona kriva sto joj u glavi duva promaja

Aktivan član
    Učlanjen
    04.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    66

Podrazumevano

Stvarno sam izbegavao da komentarisem muziku,ali ovako vise ne ide.Onamo Vam Ceca losa,ovde Natasa,svi u nekom hevi-hip-hop fazonu...

A sta smo imali sad na ECHO? Sta je bilo sa Zajecarskom gitarijadom? FIJASKO.Kad cete vec jednom shvatiti da upravo ti koje ne volite,vole 80% ljudi ove zemlje.Kad se taj odnos promeni,izvolte pa pljujte.

Sama Natasa,da joj duva promaja,ma nije nego....Veoma pametna zenska.Zna sta hoce to i radi.To je i svrha,zar ne? Raditi i ziveti najbolje sto mozes.

I jos nesto,posto je ECHO doziveo totalni fijasko,pa je kuca koja je to organizovala usla pod stecaj,dosetili se ljudi kako da izvuku pare.Organizuju GUCHU u sred BGD-a.Svidjalo se to Vama ili ne,za sad je stanje u nasoj muzici takvo.......

Pozdrav

Ističe se Nadya (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    72

Podrazumevano

Pa, ako se nekome one svidjaju, sto ja moram da ih podrzavam, ako volim neku drugu vrstu(e) muzike

8)

Početnik
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio DON
    Stvarno sam izbegavao da komentarisem muziku,ali ovako vise ne ide.Onamo Vam Ceca losa,ovde Natasa,svi u nekom hevi-hip-hop fazonu...

A sta smo imali sad na ECHO? Sta je bilo sa Zajecarskom gitarijadom? FIJASKO.Kad cete vec jednom shvatiti da upravo ti koje ne volite,vole 80% ljudi ove zemlje.Kad se taj odnos promeni,izvolte pa pljujte.

Sama Natasa,da joj duva promaja,ma nije nego....Veoma pametna zenska.Zna sta hoce to i radi.To je i svrha,zar ne? Raditi i ziveti najbolje sto mozes.

I jos nesto,posto je ECHO doziveo totalni fijasko,pa je kuca koja je to organizovala usla pod stecaj,dosetili se ljudi kako da izvuku pare.Organizuju GUCHU u sred BGD-a.Svidjalo se to Vama ili ne,za sad je stanje u nasoj muzici takvo.......

Pozdrav
    Mi necemo da pljujemo kad se sve "promeni". za slucaj da nisi primetio mi smo je vec ispljuvali! Ona ce raditi ono sto hoce i ono sto voli, kad prostitucija postane legalna!

I... da, za ono da je voli 80% ljudi u ovoj zemlji... To ti i tebi slicni fenseri misle zato sto ste toliko glupi da ni ne izvaljujete koliko ovde metalaca u stvari ima. Bas da vidim kad ce na koncert OK band-a i Natasice da dodje 50 hiljada ljudi kao na koncert na trgu

Aktivan član
    Učlanjen
    04.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    66

Podrazumevano

Bato,na mnogo pogresnu adresu pucas.Da te ne "samaram" muzickim pitanjima sad.Nesto sam malo vise od muzicara.

Ne govorim ja samo o Natasi,vec uopste o pop i urabanom folku.A tu vrstu muzike slusa mnogo ljudi.Ali mnogo.Spominjes mi 50.ooo ljudi? Kad ce doci 100.000 kao na Cecin i Colin koncert?

Uostalom.....

Aktivan član
    Učlanjen
    04.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    66

Podrazumevano

Pardon :SEKO

Ističe se Nadya (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    72

Podrazumevano

@DON:

Ono sto ja hocu da kazem jeste:
    Zasto moram ja da ih podrzavam ako vec postoje ljudi koji ih slusaju, za razliku od mene?

Nije mi jasno zasto potenciras da svi moramo da ih volimo ako su vec voljeni, i da se pomirimo sa tom cinjenicom?

Početnik
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano dobro da si ukapirao BATO

Citat Original postavio DON
    Pardon :SEKO

Aktivan član
    Učlanjen
    04.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    66

Podrazumevano

Citat Original postavio Nadya
    @DON:

Ono sto ja hocu da kazem jeste:
    Zasto moram ja da ih podrzavam ako vec postoje ljudi koji ih slusaju, za razliku od mene?

Nije mi jasno zasto potenciras da svi moramo da ih volimo ako su vec voljeni, i da se pomirimo sa tom cinjenicom?
    Ne ne,ne nikakvo potenciranje Nadya.taman posla.Upravo se ja nekako borim za RAVNOPRAVNOST termina na Tv-ima.Al to je borba protiv vetrenjaca a i nisam bas toliko uticajan.Nazalost,para je to,ogromna para.Naravno da svako slusa i treba da slusa sta voli.Ja licno,volim klasiku,Dragojevica,Montena,Corbu...

samo sam,pa pomalo i reszignirano,mozda nije bilo na mestu,reko cinjenicno stanje.Koliko se koja muzika trenutno u Srbiji slusa.
    To je sve....
    Pozdrav

lara
    Guest

Podrazumevano

don, mislim da nisi u pravu za natasu. taman da je i slusa 80% ljudi ovde, za par godina ce doci mladja i lepsai pade natasa u zaborav..... zato sto joj je muzika sranje, a ona je sama prolazni trend.
    s druge strane i danas 32 godine nakon njihove smrti mnogi klinci slusaju i znaju za Hendrixa,Morrisona i Janis...... to je zato sto njihova muzika zaista vredi, a Natasu niko nece ni primetiti za par godina kad nabaci celulit i tako dalje i tako blize....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.05.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Dobro mozda je ne slusa bas 80% ali tuzno je to da je slusa ogroman broj ljudi kao i one jadnice slicne njoj.
    a sto se tice izgleda....bila sam skoro na istom letu kao i ona.i moram da vam kazem da se gomila ljudi zgrozila.mala je,mrsava..ramena i lice su joj pune bubuljica i akni.jednostavno ono sto je na tv nije bas i stvarno-kao i uvek
    pozdrav

Aktivan član
    Učlanjen
    04.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    66

Podrazumevano

Mislim,stvarno je glupo da ja pricam o estradi,deo sam nje.I ovo sam pogresio sto sam se javio.Ipak,krajnja poruka:Ne pljujte one koji nemaju isto misljenje kao i Vi.Toliko.....

Pozdrav

Slične teme

1. Natasa Bekvalac
    Autor nesbridzis u forumu Muzika
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 11.07.2009., 23:45
  2. Natasa Bekvalac 2008
    Autor nesbridzis u forumu Muzika
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 26.08.2008., 19:50
  3. Natasa Bekvalac
    Autor bbekvalac u forumu Novi Sad