Zenska kosarka

mozhda sto zhene ne zakucavaju
ili sto zene nemaju obicaj da gledaju kosarku
ili sto se manje bave sportom. obicno decaci igraju fudbal a devojcice sa lutkicama
pa i ostali zenski grupni sportovi su takvi
 
Ja mislim da kosarka nisu samo zakucavanja, i pa ne igra nekokosarku u onom periodu kad treba da se igra sa lutkicama nego kasnije. P o cemu je to smor da li si bio skoro na nekoj zenskoj utakmici i sta je tu bilo dosadno?
 
Cesto gledam zensku kosarku (kao i druge sportove) na TV i nije bas tako smor. Jednostavno,drugacije je nego kod muskaraca,manje grubosti i svega toga,ali sve je to kosarka, a sto je kosarka i srcu je drago!Jel tako Milice? :wink:
 
zenska kosarka se ne forsira jer ni treneri nemaju ni volju a ni znanje da vode zensku ekipu. Problem je u tome sto se medju muskarcima ako se na primer dogodi neka svadja sve resava pesnicom pa je nakon toga ok. Kod zena sve je to psihicki teror ma to vam je pakao znam i sama trener mi je pricao i dozivljavala sam sve to...a vi sad vidite :wink:
 
ja muslim da je u pitanju to sto se muskarci ipak vise trude u kosarci (cast izuzecima)i sto bi neki decko pre otisao na trening nego u grad, a devojke bi ipak obrnuto uradile:)znam to iz licnog iskustva. Treniram kosarku i stvarno je volim ali mi ipak nije na prvom mestu :wink:
 
e pa ovako kao i svi vi i ja mislim da je zenska kosarka manje zastupljena nego muska sto je suprotno u odnosu na evropui wnba i nijedan nas kanal ne prenosi ta takmicanja!dobro je sto su uveli pravilo da se igra sa malim loptama ali je potpuna diskriminacija kad bi se igralo u skroz uskoj opremi pa to ne bi bila kosarka nego revija!pozdrav za sve kosarkasice
 
Da i ja mislim da je zenska kosarka mnogo manje pracena nego muska ,stvarno ne znam razlog ali bih volela da nije tako,i ja isto treniram i to me mnogo zivcira.Pozdrav za sve kosarkasice
 

Back
Top