Odlicne vesti za srpsku poljoprivredu

Han Pritcher

Elita
Banovan
Poruka
16.622
bogami, ove godine je kukuruz dosta rodio i ima ga dosta za izvoz, za psenicu ne znam.
naravno da moze vise od toga, nasa poljoprivreda je u velikim problemima

Ma poljoprivreda nam je u k.urcu. I taj kukuruz ce neki Kostic,Miskovic....da kupi od seljaka za male pare i zatim zavali za velike u inostranstvu.....a tamo ce i pare da mu ostanu u nekoj stranoj banci.
 
Ma poljoprivreda nam je u k.urcu. I taj kukuruz ce neki Kostic,Miskovic....da kupi od seljaka za male pare i zatim zavali za velike u inostranstvu.....a tamo ce i pare da mu ostanu u nekoj stranoj banci.

Moj ujak je odkupnik zitarice i kukuruza, odkud ti ideja da Miskovic ima monopol na tome.

Nadam se da nisi neki bivsi student ekonomskog fakulteta.
 
ove cene su tek u usponu, doduse kukuruz je otisao gore ko rakelta za razliku od psenice i secera.
nastupa globalna inflacija zbog dolara i nespremnosti sveta da ga odbaci na vreme.

to moze da bude dobro za nas naravno, sirovine ce sve da odu visoko i to na duze.

To што расте цена хране није добро, јер продају исте регулишу жути секташи кроз њихове олигополе.

Сад ће имати још један разлог више да дигну ионако предуване цене...
 
Moj ujak je odkupnik zitarice i kukuruza, odkud ti ideja da Miskovic ima monopol na tome.

Nadam se da nisi neki bivsi student ekonomskog fakulteta.

A gde si ti video da sam ja napisao da Miskovic ima monopol????????? Ajde nadji mi moj post gde sam napisao MISKOVIC IMA MONOPOL I ON CE KUPITI SAV KUKURUZ.

Zasto vi zuti imate tu potrebu da konstantno lazete i falsifikujete?????????

I kako sada iko da ti veruje da je tamo neki tvoj ujak takodje oDkupnih :) kukuruza i zitarica?????????

Samo bre lazes.

Ja zavrsio ETF ...ne ekonomiju ,a ti baki si nepismen. Prvo nauci pravopis...ne pise se oDkupnik nego oTkupnik
 
Poslednja izmena:
A gde si ti video da sam ja napisao da Miskovic ima monopol????????? Ajde nadji mi moj post gde sam napisao MISKOVIC IMA MONOPOL I ON CE KUPITI SAV KUKURUZ.

Zasto vi zuti imate tu potrebu da konstantno lazete i falsifikujete?????????

I kako sada iko da ti veruje da je tamo neki tvoj ujak takodje oDkupnih :) kukuruza i zitarica?????????

Samo bre lazes

Pa kako Miskovic da kupi jeftino kad nema monopol. Zito ce se placati svugde po trzistnoj ceni i slus.


Nisam clan nijedne partije, sve je dno u Srbiji.
 

Back
Top