Omiljeni slatkish. :)))

  • Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja
Aaaa, kakva divna slatka tema! :D
Ono sto nema cokolade u sebi, meni ne predstavlja slatkis!
A u prvih pet se kotiraju:
1. Bombonjerice iz jedne cokoladne prodavnice u Milenijumu, ne vredi da opisujem kakve su, morate probati!
2. Neprevazidjeni EUROKREM TAKOVO + palacinke
3. Cokolade Najlepse zelje i Lindt, ali sa celim lesnicima
4. Mamina cokoladna keks-torta sa rumom
5. I, naravno, MEDENO SRCE!

Joj, pao mi secer od ovoga, odoh da pregrizem neku cokoladicu...
 
Bravo :lol:

Tema je odlicna, pogotovo sto sam malopre smazala jedan Sweet :D

Uh, pa ja volim sve sto je slatko, i mislim da ne prodje ni jedan dan, a da nesto ne gricnem! Mmmmmmmm... pa volim sve vrste cokolada, narocito belu milku sa lesnicima, ali i sve ostale vrste milki, volim simku (sumsko voce najvise), volim najlepse zelje, volim neke nove cokolade koje se pojave na trzistu... volim sve cokoladice tipa euro blok, cipiripi, sweet, zaza, simce, snikers, cokoladne napolitanke... ma sada i ne mogu da se setim svega... Od palacinki najvise volim sa eurokremom, plazmom i kokosom :lol: ... Obozavam RAFAELO kuglice, volim kolace svakakve (ali ne sa mnogo oraha, oni su mi gorki i suvi), volim vocne torte... U stvari, ja ne znam sta ne volim 8)

Poz za temu :lol:
 
Volim palacinke sa eorokremom (takovski,Lino Ladu mada njega jos uvek nisam nasla,to je ex Kinder lada by Kras)Maunchmallow,Jaffu,oblande sa keksom i cokoladom,prines krofne,sampite,Torte sa bananama,keksom,lesnicima,rafaello,roscher,duplo,Milku sa ananasom,lesnicima....i nezaboravne krem bananice!!! :D :D :D
 
Cokoladice Lion...mmmmm
lion-kz-internett-svingt3.jpg
 

Back
Top