СУВА КОЖА-САВЕТ

Puno zenskog sveta hvali Dove kremu za telo,probaj ukoliko nisi do sad pa javi kako je ispalo.Probaj i sledece svako vece kada se istusiras na mokro telo namazi Johnson bebi ulje onda peri zube,sredjuj se,sta vec pa se obrisi peskirom posle 5-10 minuta(ukoliko ti je toplo u kupatilu,nemoj da se razbolis).Tako svako vece,uz to naravno posle namazi i Dove.
 
svako mleko i hidratantna krema vrse hidrataciju sa mo povrsnih delova koze- sto za vas nije resenje, bez obzira na proizvodjaca. Za suvu kozu je neophodan prirodan proizvod koji hiratizuje kompletnu kozu i vezivo, a ne samo povrsni sloj koze. I u tom smislu su najbolja etericna i biljna ulja citrusa. u toj varijanti i ako ne koristite ulje svaki dan efekat ne izostaje jer ulja imaju produzeno dejstvo do tri dana.
 
Betty:
ja sam cula da je pantenol krema keva za suvu kozu, narocito zimi.
U pravu si. Odlicna je. Mozes da probas i Cliven kozmetiku. Imaju fine kreme za suvu kozu. Takodje, preporucujem ti kikiriki i orahe da ubacis u ishranu. Ocigledno je da ti nedostaje prirodne masnoce... To je najbolje regulisati ishranom, jer su sve kreme kratkotrajnog dejstva, ako ne pocnes da unosis ono sto je tvom organizmu potrebno da odrzi vlaznost koze. :D
 
ljilja br.0905967:
Lekar je mojoj ćerki preporučio mast koja koja se zove "Emolijans". Napravili su mi je u apoteci u domu zdravlja i odlična je.
Sreca vasa da mislite da je odlicna. A to mozete misliti samo u slucaju da pojma nemate kakve promene bilo koji hemijski proizvod pa i taj krem, izvodi u strukturama koze i vezivnog tkiva. sve u svemu imacete babu sa 30 god. Zar se nikada ne zapitate zasto npr. japanke odlicno izgledaju, koje su tajne njihove lepote. Zar vam se ne desi da sretnete osobu koja izgleda 20 god mladje nego sto mislite. Da li se ponekad upitate kako se to postize, a da sebi ne dajete klasican izgovor tipa- imala je srece i nasledila je kozu......
 
Svaki dan pijes puno tecnosti, hranis se zdravo... a pred spavanje se namazes od glave do pete uljem... Zavisno od finansijske situacije u kojoj se nalazis to ulje moze da bude od nekog skupljeg (jojoba, avokado, neven,... ili mozda maslinovo...) sve do najjeftinijeg vital ulja.
za lice ipak bolje da izdvojis cash za neko skuplje ulje...
 
angenmn:
svako mleko i hidratantna krema vrse hidrataciju sa mo povrsnih delova koze- sto za vas nije resenje, bez obzira na proizvodjaca. Za suvu kozu je neophodan prirodan proizvod koji hiratizuje kompletnu kozu i vezivo, a ne samo povrsni sloj koze. I u tom smislu su najbolja etericna i biljna ulja citrusa. u toj varijanti i ako ne koristite ulje svaki dan efekat ne izostaje jer ulja imaju produzeno dejstvo do tri dana.

A gde mogu da se kupe ta ulja?(Bilo bi najbolje ako znas neko mesto u Beogradu).
 

Back
Top