СУВА КОЖА-САВЕТ
Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: СУВА КОЖА-САВЕТ

Početnik
    Učlanjen
    24.09.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano СУВА КОЖА-САВЕТ

HELP!!!KOZA MI JE SUVA, ISPOSCENA, DEHIDRIRANA..KORISTIM RAZNA MLEKA, LOSIONE, KREME,KAO DA MI JE KOZA POSTALA PREZASICENA,EFEKTA IMA JAKO KRATKO.DA LI NEKO IMA SAVET,RECEPT(TIPA ONOG ZA NEGU SUVE KOSE, KOJI JE ODLICAN!)...

Početnik
    Učlanjen
    03.10.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Puno zenskog sveta hvali Dove kremu za telo,probaj ukoliko nisi do sad pa javi kako je ispalo.Probaj i sledece svako vece kada se istusiras na mokro telo namazi Johnson bebi ulje onda peri zube,sredjuj se,sta vec pa se obrisi peskirom posle 5-10 minuta(ukoliko ti je toplo u kupatilu,nemoj da se razbolis).Tako svako vece,uz to naravno posle namazi i Dove.

Početnik Tirena (avatar)
    Učlanjen
    16.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ja koristim Eucerin proizvode iz njihove linije za suhu kozu. Prodaju se u apotekama. malo su skuplji, ali odlicni. Na www.eucerin.com mozes procitati nesto vise o Eucerinu.

Početnik
    Učlanjen
    13.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Probaj Pavlovicevu mast (ili Pavloderm, Pavlogal...). Ako su dobre za Bebe, sigurno su dobre i za nas! Ja imam suvu i presuvu kozu i super mi je posle tusiranja da "maznem" od bebea malo kremice...

Ističe se sibirska (avatar)
    Učlanjen
    16.11.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

jekoderm!!! smrdi ali je zakon. Prespavaj sa njim. Preporucila mi je jedna apotekarka, pokazalo se extra...

Primećen član vila_raviojla (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

A sta klopas? Jel drzis dijetu? Sve to ima veze i sa kvalitetom koze. :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.06.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

mislim da bi ti idealan lek bio brdo girica u restoranu "Bled" (na primer) i dobro belo vino uz to!

ZIVELI

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Podrazumevano

ja sam cula da je pantenol krema keva za suvu kozu, narocito zimi.

Primećen član
    Učlanjen
    02.06.2004.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano Re: СУВА КОЖА-САВЕТ

Citat Original postavio auroraB
    HELP!!!KOZA MI JE SUVA, ISPOSCENA, DEHIDRIRANA..KORISTIM RAZNA MLEKA, LOSIONE, KREME,KAO DA MI JE KOZA POSTALA PREZASICENA,EFEKTA IMA JAKO KRATKO.DA LI NEKO IMA SAVET,RECEPT(TIPA ONOG ZA NEGU SUVE KOSE, KOJI JE ODLICAN!)...
    Veruj mi na rec i kupi Garniere "Total comfort". idealna za suvu koze, vlazi, a ne masti. Extra stvar

Početnik
    Učlanjen
    21.09.2004.
    Reputaciona moć
    0

svako mleko i hidratantna krema vrse hidrataciju sa mo povrsnih delova koze- sto za vas nije resenje, bez obzira na proizvodjaca. Za suvu kozu je neophodan prirodan proizvod koji hiratizuje kompletnu kozu i vezivo, a ne samo povrsni sloj koze. I u tom smislu su najbolja etericna i biljna ulja citrusa. u toj varijanti i ako ne koristite ulje svaki dan efekat ne izostaje jer ulja imaju produzeno dejstvo do tri dana.

Obećava
    Učlanjen
    10.11.2004.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

Citat Original postavio Betty
    ja sam cula da je pantenol krema keva za suvu kozu, narocito zimi.
    U pravu si. Odlicna je. Mozes da probas i Cliven kozmetiku. Imaju fine kreme za suvu kozu. Takodje, preporucujem ti kikiriki i orahe da ubacis u ishranu. Ocigledno je da ti nedostaje prirodne masnoce... To je najbolje regulisati ishranom, jer su sve kreme kratkotrajnog dejstva, ako ne pocnes da unosis ono sto je tvom organizmu potrebno da odrzi vlaznost koze.

Obećava
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Lekar je mojoj ćerki preporučio mast koja koja se zove "Emolijans". Napravili su mi je u apoteci u domu zdravlja i odlična je.

Početnik
    Učlanjen
    21.09.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio ljilja br.0905967
    Lekar je mojoj ćerki preporučio mast koja koja se zove "Emolijans". Napravili su mi je u apoteci u domu zdravlja i odlična je.
    Sreca vasa da mislite da je odlicna. A to mozete misliti samo u slucaju da pojma nemate kakve promene bilo koji hemijski proizvod pa i taj krem, izvodi u strukturama koze i vezivnog tkiva. sve u svemu imacete babu sa 30 god. Zar se nikada ne zapitate zasto npr. japanke odlicno izgledaju, koje su tajne njihove lepote. Zar vam se ne desi da sretnete osobu koja izgleda 20 god mladje nego sto mislite. Da li se ponekad upitate kako se to postize, a da sebi ne dajete klasican izgovor tipa- imala je srece i nasledila je kozu......

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.08.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Citat Original postavio Medo Medic
    mislim da bi ti idealan lek bio brdo girica u restoranu "Bled" (na primer) i dobro belo vino uz to!

ZIVELI
    svaka cast na predlogu!
    samo mi reci da li se prvo izmastis giricama , pa umijes vinom ili ...obrnuto ? :shock:

Domaćin etotako (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Svaki dan pijes puno tecnosti, hranis se zdravo... a pred spavanje se namazes od glave do pete uljem... Zavisno od finansijske situacije u kojoj se nalazis to ulje moze da bude od nekog skupljeg (jojoba, avokado, neven,... ili mozda maslinovo...) sve do najjeftinijeg vital ulja.
    za lice ipak bolje da izdvojis cash za neko skuplje ulje...

Citat Original postavio angenmn
    svako mleko i hidratantna krema vrse hidrataciju sa mo povrsnih delova koze- sto za vas nije resenje, bez obzira na proizvodjaca. Za suvu kozu je neophodan prirodan proizvod koji hiratizuje kompletnu kozu i vezivo, a ne samo povrsni sloj koze. I u tom smislu su najbolja etericna i biljna ulja citrusa. u toj varijanti i ako ne koristite ulje svaki dan efekat ne izostaje jer ulja imaju produzeno dejstvo do tri dana.
    A gde mogu da se kupe ta ulja?(Bilo bi najbolje ako znas neko mesto u Beogradu).

Obećava
    Učlanjen
    03.11.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano suva koza

Uvek posle ciscenja koze,plahnite lice sa malo mlake vode i u mokru kozu utapkate bilo koju hidr. kremu...Zimi su za uvece super i Jekoderm i Pantelon kreme.Princip je, da mlako-topla voda otvara pore, te time krema lakse prodire u kozu..

Obećava
    Učlanjen
    24.09.2004.
    Reputaciona moć
    49

prvo,moras da pijes sto vise tecnosti(dobra je i za celulit).Ja za lice koristim Garnijeovu kremu za suvu kozu i zadovoljna sam.Za telo je najbolje maslinovo ulje namazati posle kupanja.

Slične teme

1. Потребан ми је савет, помозите!
    Autor gost 42348 u forumu Svet životinja
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 17.02.2009., 17:41
  2. Сува кожа :(
    Autor Софија u forumu Žene
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 19.11.2008., 19:57
  3. требам савет и помоћ
    Autor Igram_se u forumu Web dizajn
    Odgovora: 38