M A F I A

  • Začetnik teme M A F I A
  • Datum pokretanja
Da li neko igra ovu igru i da li znate neke sifre. Ako znate pisite sta sam na 7. nivou i ne mogu dalje.


Imaju šifre,da bi napunio zdravlje,ukucaj u igri "krefjeyivot" bez navodnika. Ali to možes ukucat samo jedan put u misiji.
Dalje imaš da ti se netroše metci "municak" također bez navodnika.

Imaš jednu posepnu šifru tu kucaš kada si kod nekog mosta i kada tu prolazi brod.

Kad ukucaš na brodu ti se pojave dvije osobe,jedna si ti a druga je neka baba.

To ti lici na scenu iz TITANIKA kada se dva heroji filma uzmu za ruke i gledaju ispred.


TO JE SVE! PUNO SRECE I USPJEHA U OVOJ SUPER IGRICI!z:poz::zskace::zjelka2:
 
Da li neko igra ovu igru i da li znate neke sifre. Ako znate pisite sta sam na 7. nivou i ne mogu dalje.

Imaju šifre,da bi napunio zdravlje,ukucaj u igri "krefjeyivot" bez navodnika. Ali to možes ukucat samo jedan put u misiji.
Dalje imaš da ti se netroše metci "municak" također bez navodnika.

Imaš jednu posepnu šifru tu kucaš kada si kod nekog mosta i kada tu prolazi brod.

Kad ukucaš na brodu ti se pojave dvije osobe,jedna si ti a druga je neka baba.

To ti lici na scenu iz TITANIKA kada se dva heroji filma uzmu za ruke i gledaju ispred.


TO JE SVE! PUNO SRECE I USPJEHA U OVOJ SUPER IGRICI!
 
Imaju šifre,da bi napunio zdravlje,ukucaj u igri "krefjeyivot" bez navodnika. Ali to možes ukucat samo jedan put u misiji.
Dalje imaš da ti se netroše metci "municak" također bez navodnika.

Imaš jednu posepnu šifru tu kucaš kada si kod nekog mosta i kada tu prolazi brod.

Kad ukucaš,na brodu ti se pojave dvije osobe,jedna si ti a druga je neka baba.

To ti lici na scenu iz TITANIKA kada se dva heroji filma,uzmu se za ruke i gledaju ispred.


TO JE SVE! PUNO SRECE I USPJEHA U OVOJ SUPER IGRICI!
 
Ako već hoćeš da predješ sa cheatom a hoćeš i da igraš ima načina.
Skini patch 1.02 za Mafiu. Kada se trkaš moći ćeš da biraš težinu.
Ja sam odmah stavio na easy i pobedio iz prve! ;)
 

Back
Top