Program za pisanje knjiga?

Можда постоји неки "профи програм" који САМ ПИШЕ књиге, само што ми још нисмо чули за њега. ;)

Ovo mi odmah palo na pamet.
Uneses parametre, broj strana i "Print". :D

Google kaze da postoje programi za pisanje knjiga: WhiteSmoke Writer, New Novelist , Power Writer...
http://www.bookcatcher.com/book-writing-software.php

Nasao sam komentare pisaca koji kazu da koriste Word. Tip kaze da je napisao 19 knjiga, koristio Word. Drugi kaze da je pisac, da zna pisce koji su milioneri (mislim da to znaci da vrede nesta) i da nijedan nije koristio nista sem Worda.
 
Poslednja izmena:
word-1.jpg
 
Jel postoji neki program koji je iskljucivo napravljen za tu svrhu? :)

Postoji uredjaj:

Mozes ga naci u svakoj knjizari, ime uredjaja je, (Note n' Pen v.1.00) , verovao ili ne nisu mu potrebne baterije niti struja, u paketu dobijas i olovcicu koja pri dodiru podloge ostavlja trag, najcesce plave boje, mada mozes da kupis "extra pack" i time dobijes i ostale nijanse sem plave. Opaka stvar je u tome da nije potrebno da sacuvas podatke vec ih uredjaj automatski cuva cak i pri naglom zatvaranju stranica.


1176000_black_notebook_with_pencil.jpg


Sveska i olovka
 
Poslednja izmena:
Postoji uredjaj:

Mozes ga naci u svakoj knjizari, ime uredjaja je, (Note n' Pen v.1.00) , verovao ili ne nisu mu potrebne baterije niti struja, u paketu dobijas i olovcicu koja pri dodiru podloge ostavlja trag, najcesce plave boje, mada mozes da kupis "extra pack" i time dobijes i ostale nijanse sem plave. Opaka stvar je u tome da nije potrebno da sacuvas podatke vec ih uredjaj automatski cuva cak i pri naglom zatvaranju stranica.


1176000_black_notebook_with_pencil.jpg


Sveska i olovka


Objasnio.
 
ЈБТ..:huh: ...БАШ СМО :( ТАВОРИЛИ :(...ДОК СЕ... ТИ НИСИ ПОЈАВИО ...:worth: .....:andjeo: ....:hehe:...:hahaha: :zcepanje:

ko rekoh da javim ljudima kako da uštede...

trebalo je da me zovete ranije, ja rešavam državne i svetske probleme ko rukom a ovde slabo zalazim

čisto malo da odmorim ko u vikendici...

inače sam ŠOKIRAN.... autori za Microsoft udžbenike i kurseve... jest' da su kuckali u Wordu

ali prelom knjige uglavnom radili u Adobe InDesign-u, tu baš i nema neke uštede.... sem Scribusa koji je InDesign fazon...
 
Poslednja izmena:

Back
Top