Sta mislite o albumu posvecenom grupi EKV???

cenim dobru nameru onih koji su snimili i ucestvovali u pravljenju tog albuma "kao da je bilo nekad", znam da su to uradili iskreno zbog milana i EKV, ali cini mi se da je bilo boljih nacina da se milanu i ostalima zahvale za sve sto su uradili.
EKV je vrlo specifican bend, specifican zvuk, to su bili vrlo posebni ljudi, specifican nacin milanovog pevanja i sviranja gitare, magi je bila apsolutno posebna, bas i bubanj takodje, i ne znam sta im je bilo u glavi pa da pokusaju tako nesto da obradjuju.
nijedna pesma ne zadovoljava i nemoguce je da zadovolji. mozda samo "jesen", donekle. "soba" je skoro ista kao original, samo sto pevac vise prica nego sto peva, a vecinu je bilo sramota objaviti. ko dade bre jarbolima da obradjuju ekv? ili onom nightshiftu ... pa ti ljudi znaju samo da skidaju i nista vise. kako-tako dobre pesme su uradili samo oni bendovi koji su bili bliski EKV-u i dobro su znali njihovu pricu, a ovi jarboli, darkwoodi i kompanija, tacno se vidi da nemaju veze sa EKV-om.
medjutim, na kraju krajeva, namera je lepa.
mada mislim da je trebalo bolje snimiti npr. dokumentarac o bendu gde bi mnogi pricali o njima, muzici, o pesmama, idejama ..... postoji mnogo ljudi koji bi mogli lepo ispricati o njima, i to bi bilo mnogo korisnije jer bi mozda i neki klinci koji su se tek rodili kad su oni svirali mogli da cuju i upoznaju EKV i pocnu da ga slusaju .....
 
keeper:
cenim dobru nameru onih koji su snimili i ucestvovali u pravljenju tog albuma "kao da je bilo nekad", znam da su to uradili iskreno zbog milana i EKV, ali cini mi se da je bilo boljih nacina da se milanu i ostalima zahvale za sve sto su uradili.
EKV je vrlo specifican bend, specifican zvuk, to su bili vrlo posebni ljudi, specifican nacin milanovog pevanja i sviranja gitare, magi je bila apsolutno posebna, bas i bubanj takodje, i ne znam sta im je bilo u glavi pa da pokusaju tako nesto da obradjuju.
nijedna pesma ne zadovoljava i nemoguce je da zadovolji. mozda samo "jesen", donekle. "soba" je skoro ista kao original, samo sto pevac vise prica nego sto peva, a vecinu je bilo sramota objaviti. ko dade bre jarbolima da obradjuju ekv? ili onom nightshiftu ... pa ti ljudi znaju samo da skidaju i nista vise. kako-tako dobre pesme su uradili samo oni bendovi koji su bili bliski EKV-u i dobro su znali njihovu pricu, a ovi jarboli, darkwoodi i kompanija, tacno se vidi da nemaju veze sa EKV-om.
medjutim, na kraju krajeva, namera je lepa.
mada mislim da je trebalo bolje snimiti npr. dokumentarac o bendu gde bi mnogi pricali o njima, muzici, o pesmama, idejama ..... postoji mnogo ljudi koji bi mogli lepo ispricati o njima, i to bi bilo mnogo korisnije jer bi mozda i neki klinci koji su se tek rodili kad su oni svirali mogli da cuju i upoznaju EKV i pocnu da ga slusaju .....

Uhhhhh matoriiiii!!!Nemoj tako!!!
 
yugoslav:
keeper:
yugoslave, sta sad opet nemoj tako?
:?
sta sad nije u redu?
reci sta nisam dobro rekao pa da se (opet) raspravljamo :)

Ma nista!!!Ma napisa sve lepo o EKV,,dok bi ja sve lose!!!

hehehe. sta ti sad protiv ekv-a imas? nije valjda da i oni ne znaju da sviraju? pa eto, ako nista drugo, ona magi je bar imala tzv. "apsolutni sluh" :)i jos im je aranzirala sve pesme. a i milan je znao svirat, a tek sto je osecaja imao ....... :)
ako stvarno mislis da su losi, ko je tebi onda dobar u ovoj nasoj drzavici?
(garant R.M. Tocak, i on svrsava dok "przi" hiljadu tonova u sekundi) :D :D :D
 
Anonymous:
yugoslave, sta sad ohehehe. sta ti sad protiv ekv-a imas? nije valjda da i oni ne znaju da sviraju? pa eto, ako nista drugo, ona magi je bar imala tzv. "apsolutni sluh" :)i jos im je aranzirala sve pesme. a i milan je znao svirat, a tek sto je osecaja imao ....... :)
ako stvarno mislis da su losi, ko je tebi onda dobar u ovoj nasoj drzavici?
(garant R.M. Tocak, i on svrsava dok "przi" hiljadu tonova u sekundi) :D :D :D

Pa ta prica odpprilike!!!Rambo Amadeus,,a i Dzindzer iz Riblje Corbe i bla bla bla!!!U nasoj drzavici skoro niko!!!
 
keeper:
ma Rambo je lik :)
a sto ti se vise niko ne svidja?
ja mislim da kristali i jarboli bas ono znaju da prze :D :D :D

Ja mislio da ne volis JARBOLE!!!!Jarboli i kristali su ono sto meni zalazi pod kozu!!!ali nije to neko przenje imaju jako sipaticne pesmice!!!Gotivim i jarbole i Kristale!!!Ludlioooo!!!

ALi zakon ,,,znaci najveci zakon !!!!
ZABRANJENO PUSENJE!!!
I one price kako je EKV znao za socijani problem drustva i opevavao,,,,tada kada se kupovao mir u zemlji i ta s.r.a.n.j.a bla bla bla!!!!
Zabranjeno pusenje to tako bolje radi da nisi svestan!!!Ali i shvatam zasto svi vise vole EKV,,,oni su kao bili ozbiljniji a i iz bg-a su..Dok se Nele z.a.j.e.b.a.v.a. na racun svega a iz Sarajeva je!!!
 
dobro si mislio, jarbole NE PODNOSIM. samo sam se zaje*avao na racun njih :D ne volim simpaticne pesmice, rasplacem se kad ih vidim onako nikakve, posrane :D
a za zabranjeno pusenje se slazem, likovi su majke mi. jest da im ne razumem ovo njihovo novo "unca-unca", ali ono od pre je LUDILO.
humor pre svega. pa onda sto kazes, opisivanje socijalnih tema ..... ljudi su zakon, a svi mi se smeju kad kazem da ih volim, kontaju da su oni neki zaje*anti :D
 
keeper:
dobro si mislio, jarbole NE PODNOSIM. samo sam se zaje*avao na racun njih :D ne volim simpaticne pesmice, rasplacem se kad ih vidim onako nikakve, posrane :D
a za zabranjeno pusenje se slazem, likovi su majke mi. jest da im ne razumem ovo njihovo novo "unca-unca", ali ono od pre je LUDILO.
humor pre svega. pa onda sto kazes, opisivanje socijalnih tema ..... ljudi su zakon, a svi mi se smeju kad kazem da ih volim, kontaju da su oni neki zaje*anti :D

Pa ta foraaaa!!!ovo novo unca unca pravaljno je za film,,,
Ko se bre smeje ,,,taj nema pojam!!!
Kad se nadjes u pesmi to je nesto najjace!!!Pisonja i zuga!!!
Neko moze i na mesec,,,,a brate ja nisam more video vec 13godina!!!!!Dodje mi brate da sa BICIKLOM zapalim za more!!!Sad se rastuzih uz onako veselo odsviranu stvar!!!!
 
keeper:
e vidis, ni ja nisam more video, ali ne 13 nego 7 godina :x
uh.
dodje mi da maznem bus i kasetas iz doma invalida :D
o, boze, kako neki mogu gore a ja i yugoslav ni na more :D :D :D

TOOOOOOOOO brateeeeeeeeeeeeee!!!!!Ja i ti idemo na more sledece godine,,ima da drpimo i bas i kasetas!!!Dok ti budes vozio slusamo EKV i NIRVANU,,,dok ja vozim ZABRANJENO PUSENJE, TOY DOLLS-e i DREAM THEATER!!!Ima da opljackamo TRZNI CENTAR MERKATORI i sve cokoladice i sokice da im pojedemo,popijemo ....Pravac more viknu ZUGA-JUGA,,,podrzavajuci ga u urlikanju PISONJA-keeper!!!LUDILOOOOOOOOOO
 
yugoslav:
keeper:
e vidis, ni ja nisam more video, ali ne 13 nego 7 godina :x
uh.
dodje mi da maznem bus i kasetas iz doma invalida :D
o, boze, kako neki mogu gore a ja i yugoslav ni na more :D :D :D

TOOOOOOOOO brateeeeeeeeeeeeee!!!!!Ja i ti idemo na more sledece godine,,ima da drpimo i bas i kasetas!!!Dok ti budes vozio slusamo EKV i NIRVANU,,,dok ja vozim ZABRANJENO PUSENJE, TOY DOLLS-e i DREAM THEATER!!!Ima da opljackamo TRZNI CENTAR MERKATORI i sve cokoladice i sokice da im pojedemo,popijemo ....Pravac more viknu ZUGA-JUGA,,,podrzavajuci ga u urlikanju PISONJA-keeper!!!LUDILOOOOOOOOOO
:D :D :D Evo mozemo svi kod mene imam stan u Baru!Ocete?Izbor muzike vam je prilicno OK,ubacila bih i nesto svoje (to dok smo u stanu :) ),ma proveli bismo se nikad jace!Mozemo da povedemo i die_happy i Nadju ako budu htele,a mozda i Stoorbaka,ako se popravi...Sta kazete?
 
yugoslav:
Courtney:
Evo mozemo svi kod mene imam stan u Baru!Ocete?Izbor muzike vam je prilicno OK,ubacila bih i nesto svoje (to dok smo u stanu :) ),ma proveli bismo se nikad jace!Mozemo da povedemo i die_happy i Nadju ako budu htele,a mozda i Stoorbaka,ako se popravi...Sta kazete?

Sto nisi odmah rekla!!!!

SPREMITE SE POLJECEMO, JUGAaaa, RECE SVIMA!!!
Jupiii!Ali ne mozemo bas odmah,nego,evo sledece leto. :D Bice nam super la la :wink: la :D :D :lol: :D :lol: :D :lol:
 
yugoslav:
keeper:
e vidis, ni ja nisam more video, ali ne 13 nego 7 godina :x
uh.
dodje mi da maznem bus i kasetas iz doma invalida :D
o, boze, kako neki mogu gore a ja i yugoslav ni na more :D :D :D

TOOOOOOOOO brateeeeeeeeeeeeee!!!!!Ja i ti idemo na more sledece godine,,ima da drpimo i bas i kasetas!!!Dok ti budes vozio slusamo EKV i NIRVANU,,,dok ja vozim ZABRANJENO PUSENJE, TOY DOLLS-e i DREAM THEATER!!!Ima da opljackamo TRZNI CENTAR MERKATORI i sve cokoladice i sokice da im pojedemo,popijemo ....Pravac more viknu ZUGA-JUGA,,,podrzavajuci ga u urlikanju PISONJA-keeper!!!LUDILOOOOOOOOOO

:D nije losa ideja.
mozemo poneti gitare (ja ritam, ti mu ga daj po SOLAZI) pa da pecamo preplanule ribe :)
mada, ne znam kolko to danas pali, danas se ribe loze uglavnom na DJ-eve, ali neka, kazemo da smo DI-DZEJEVI i pola plaze na nas :)
 
keeper:
yugoslav:
keeper:
e vidis, ni ja nisam more video, ali ne 13 nego 7 godina :x
uh.
dodje mi da maznem bus i kasetas iz doma invalida :D
o, boze, kako neki mogu gore a ja i yugoslav ni na more :D :D :D

TOOOOOOOOO brateeeeeeeeeeeeee!!!!!Ja i ti idemo na more sledece godine,,ima da drpimo i bas i kasetas!!!Dok ti budes vozio slusamo EKV i NIRVANU,,,dok ja vozim ZABRANJENO PUSENJE, TOY DOLLS-e i DREAM THEATER!!!Ima da opljackamo TRZNI CENTAR MERKATORI i sve cokoladice i sokice da im pojedemo,popijemo ....Pravac more viknu ZUGA-JUGA,,,podrzavajuci ga u urlikanju PISONJA-keeper!!!LUDILOOOOOOOOOO

:D nije losa ideja.
mozemo poneti gitare (ja ritam, ti mu ga daj po SOLAZI) pa da pecamo preplanule ribe :)
mada, ne znam kolko to danas pali, danas se ribe loze uglavnom na DJ-eve, ali neka, kazemo da smo DI-DZEJEVI i pola plaze na nas :)
Onda mozes i ti kod mene u Bar,ali ne smes da plujes po metalu! :D
 

Back
Top