Prag

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Cao!
Ja sam aprila ove godine takodje bio na maturskoj exkurziji u Pragu. Smestaj je bio u hotelu Opatov. Ogroman hotel, oko 13-14 spratova, mozda i vise. Soba ima raznih. Od dvokrevetnih do sestokrevetnih. Uredne su, imaju i tv(ne sve). Vrata otvaras uz pomoc kartica(nema kljuceva). Imali smo svedski sto, a izbor hrane je stvarno bio velik. To je otprilike to sto se smestaja tice.
Grad je inace prelep. Stvarno ima mnogo da se vidi. Od Opatova do glavne ulice imas direktnu metro liniju.
Sto se nocnog provoda tice, vodili su nas u jednu diskoteku(zaboravio sam ime) na nekoliko nivoa. Svaki nivo ima drugaciju muziku. Uvece(pa do jutra) smo se cesto okuoljali po sobama i pili odlicno cesko pivo!
Uzivaj u provodu, ali nemoj propustiti ni znamenitosti grada, Karlov most narocito!
Pozdrav! :)
 
Zaboravio sam da ti napisem... Obrati paznju u kojim menjacnicama menjas novac, neke cete odrati na proviziji. Banke su ok. Kada se spustas glavnom ulicom odmah na pocetku sa leve strane bila je jedna banka sa pristojnim kursom. I menjaj samo koliko mislis da ces potrositi.
 
Jelena87:
Sledece godine idem na maturalnu u Prag,pa me zanima kakav je grad,provod itd.Sve sto znate dobro bi doslo...

vec je otvorena tema o Pragu, procesljaj malo... naci ces informacije koje ti trebaju. Lovu menjaj ispod newyorkera, kada spomenes kod arapina da si iz srbije ne naplacuje ti proviziju (??).
 
Celt:
Jelena87:
Sledece godine idem na maturalnu u Prag,pa me zanima kakav je grad,provod itd.Sve sto znate dobro bi doslo...

vec je otvorena tema o Pragu, procesljaj malo... naci ces informacije koje ti trebaju. Lovu menjaj ispod newyorkera, kada spomenes kod arapina da si iz srbije ne naplacuje ti proviziju (??).
Nisam iz Srbije...a Srpkinja jesam,tako da se nadam da cu imati prodju kod Arapa,a i imam frenda Arapa...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top